Păreri Love Field

(1992)

Câmpul dragostei

Vegetarian pe 31 Iulie 2012 06:36
Este un film potrivit si pt lista : Masini Dezavantaje : o masina cu un negru si o alba frumoasa se defecteaza scoate fum , iar soferul isi continua sa conduca ..
...Spoiler ! ! ( prezentarea deznodamantului )
citeşte

CANTALUP pe 1 august 2012 02:00
Necunoasterea plina de trufie este inceputul caderii , si poate duce si la asa ceva . Libertatea nu este singura valoare care defineste viata buna . Parerea mea este ca aceasta parere contine pareri personale , care pot avea sau nu legatura cu realitatea . Orice asemanare cu personaje reale este pur întâmplatoare . Persoanele fara simtul umorului sunt rugate sa nu mai comenteze aceasta parere .
preda raluca mihaela pe 14 Aprilie 2007 17:58
must see! un film care ne invata sa traim pasional si in acelasi timp rational, un film care ne dezvaluie cate ceva din secretele vietii, un film care ne arata sub ce chip se ascunde dragostea si emotia, un film in care coordonata rationala si cea sentimentala se contopesc intr-un echilibru de o armonie perfecta. barierele nu exista decat in sufletele noastre si in prejudecati. de neuitat!
pisicuta1 pe 03 Iunie 2012 21:19
un film bun!
noroc de actrita principala!................

Film - Love Field

Love Field