Păreri LOL (Laughing Out Loud)

(2008)

LOL

monicasavin pe 21 Noiembrie 2013 20:06
un film superb :) dovada ca si francezii fac filme bune :D remake-ul american a fost oribil :/
alex_il_fenomeno pe 30 August 2012 19:46
vad ca cei care l-au vazut pe acesta primul il considera mult superior remake-ului american din 2012 . eu fiind de cealalta parte a baricadei , urmarind productia cu spiritul american , aceasta m-a surprins prin atmosfera frantuzeasca , prin actorii interesanti sau prin cateva schimbari din poveste , dar mi-a placut mai mult versiunea din 2012 , chiar daca nici aceasta nu dezamageste absolut deloc . le recomand pe ambele , fiind mult prea interesante , dramatice si educative .
kraker pe 16 Decembrie 2010 01:05
nu prea ....
desi se vrea a fi o comedie buna nu se prea potriveste scenariul cu actorii, asta este parerea mea cel putin - va recomand in schimb o comedie pe care am vazut o de curand, you again si mi s-a parut foarte buna, plus betty white joaca genial chiar daca apare pentru putin timp
Wolfzor pe 05 August 2010 15:25
Lulz
M-au spart cu numele asta M-au spart cu numele astaM-au spart cu numele asta
Jazz-Stalker pe 8 octombrie 2010 17:50
Si tu ne-ai spart pe noi :-"
delllia pe 01 Martie 2019 16:28
Pentru adolescenti maxim douazecisicinci de ani..............
.............

tony_mondyalu pe 02 Aprilie 2013 02:45
pot spune ca acest film m-a surprins placut, chiar daca in absolut se poate include in categoria ''comedie'', mai degraba romantic sau drama insa comedie.....no way, per total...e un film placut de vizionat
ioanaa_ioana pe 25 August 2018 22:09
Ooooooooooooooopoooooooooooooooooooooooooooooooopopp