Păreri La viuda de la mafia

(2004)

Vaduva Mafiei

caltun andreea pe 28 Mai 2008 21:15
As vrea si eu melodia lui marc pe care o canta in telenovela:"tan solo palabras" si,daca se poate, si cea a lui elkin si karen.
Va rog din tot sufletul.adresa mea de email este angel_galactico@yahoo.com

neagoe delya pe 02 Aprilie 2008 20:45
cum se numeste sy unde pot gasy melodya ce canta cand era elkyn sy karen va rog mult spunetymy
k pe 08 Noiembrie 2006 17:33
ionut lasa adresa ta de email si o sa-ti trimit melodia. diana va ramane cu camilo asa ca poti sta linistit.
ionut pe 27 Octombrie 2006 09:30
salut K de pe ce site pot sa iau si eu melodia lui Mark Anthony tan solo palabras???? te rog spune-mi k am cautat si nu am gasit astept msjul tau te roooooooooooooooooooooooooog frumos spune-mi si va mai ramane diana ku camilo??????????mersi astep rasp tau dka esti amabil plssssssssssssss
ionut pe 30 Septembrie 2006 11:25
mersi mult ptr raspuns esti de treaba e super telenovela si nu am ratat nici un episod pe bune!!!
k pe 26 Septembrie 2006 17:20
fiind o telenovela cred ca stii deja rasp. unii protagonisti vor murii, altii vor fi fericiti impreuna dar o sa fie suprize!! iti pot spune ca devine din ce in ce mai interesant. eu am vazut-o in america abia de la ep 122 sau 123 nu mai stiu exact si mi s-a parut super interesant, mai ales ca pana acum am mai vazut o singura telenovela ... vestita Isaura hehehe. iti recomand sa te uiti cu rabdare ca e cool si destul imprevizibil pana la final. enjoy
ionut pe 12 Septembrie 2006 10:10
mersi mult ''k''o sa ramana pana la urma Diana k Camilo ???te rog sa imi rasp
k pe 31 August 2006 12:10
Carolina Gomez(alias Diana) nu este casatorita momentan cu nimeni. A fost casatorita de 2 ori si are un fiu de 10 ani care se numeste Tomas. Daca vrei sa afli mai multe intra pe site-ul euforia(http://www.euforia.tv/emisiune_71/vaduva_mafiei.html) si acolo sunt mai multi care scriu despre acest serial.
ionut pe 24 August 2006 15:22
de ce nu mi se rasp la intrebarile de ieri si de cew nu le afisata
ionut pe 23 August 2006 15:18
acest episod merita mult mai multe stele deoarece este super{fara cuvinte}
K pe 02 August 2006 11:36
ti-am dat o informatie gresita, telenovela are 142 de episoade la noi. Daca te intereseaza ceva scrie-mi pe adresa mea de mail, mc07us@yahoo.com.
Carolina Gomez este o fosta miss Columbia, a ocupat locul 2 la concursul Miss Univers, Actorul Abel Rodriguez are o relatie cu Clara din serial si impreuna au un copil. Elkin si Karen au o relatie si in viata reala..etc. A fost nebunie cu serialul asta in America Latina.

Toma Alxx pe 25 Iulie 2006 23:35
In primul rand,mersi lui "K" pentru informatie!...De cateva sapt incerc sa aflu si nu am reusit pana acum...
Serialul este super, pt ca puncteaza niste trairi, de care toti avem parte, doar ca nu prea ne dam seama...Rog din suflet pe "K",daca are mai multe informatii despre serial sau actorii principali,as vrea mai multe amanunte...

K pe 25 Iulie 2006 11:32
La Viuda de la Mafia are 150 de episoade.
Toma Alexandra pe 13 Iulie 2006 02:54
O telenovela de actiune,cu un subiect foarte bun.
O poveste de dragoste minunata...As vrea sa stiu cam cate episoade are?...Nici eu nu am pierdut nici unul!

cosmin pe 08 Iulie 2006 14:37
cu cine este casatorita in realitate Diana???cu Camilo sau cu Anibal?VA ROG SA IMI RASPUNDE_TI? CU DETALII?PLS!!!!
alina dumitru pe 08 Iulie 2006 14:37
imi place la nebunie telenovela asta, am vazut-o de la inceput si nu pierd nici un episod...