Păreri La Usurpadora

(1998)

Uzurpatoarea

Theodor2011 pe 26 Februarie 2012 22:31
Aceasta telenovela, am vazut-o chiar atunci cand a aparut prima oara mai exact 1998-1999, si este cu siguranta cea mai buna telenovela pe care am vazut-o pana acum. Fernando Colunga jucand bine rolul lui Carlos Daniel Bracho,si Gabriela Spanic, a avut o prestatie excelenta interpretand fara gresala dublu-rolul surorilor gemene dar foarte diferite Paulina Martinez si Paola Bracho, de asemenea si Libertad Lamarque a avut o prestatie admirabila in rolul bunicii Piedad. Regia, scenariu, scenografia si prestatia actorilor pe intreaga durata a serialului au fost DE VIS, o telenovela PERFECTA, nu stiu cum s-o mai laud
sarrpe pe 16 Februarie 2011 23:27
Am urmarit si eu cateva telenovele, surprinzator :)) acesta este una dintre ele. Ce pot sa zic, a fost super marfa, chiar daca nu esti amator de telenovele, aceasta telenovela te va face sa-ti placa, mai ales k Gabriela Spanic e uluitor de tare!
claudiupoe pe 22 iunie 2012 16:03
BINE AI SPUS IN PAREREA TA DE MAI SUS CAND AI MENTIONAT CA GABRIELA SPANIC A FOST IN ACEASTA TELENOVELA ULUITOR DE TARE
gabydoi pe 10 Martie 2011 18:23
Superb
Mi-a placut la nebunie si as vrea sa-l mai revad,mi-ar placea chiar sa am dvd.Este o telenovela reusita
Theodor2011 pe 15 februarie 2013 20:43
Bine zis, BRAVO
stoica madalina adriana pe 08 Septembrie 2005 14:18
Uzurpatoarea este o telenovela minunata.Gabi Spanic interpreteaza minunat cele doua roluri iar ceilalti actori nu se lasa mai prejos.Felicit postul acasa pentru ca ne-a dat sansa sa revedem aceasta minunata telenovela.
Nikia pe 19 Februarie 2011 13:05
una din telenovelele mele preferate, un serial care merita vizionat, chiar daca nu esti neaparat fan Fernando Colunga, iar Gabriela Spanic mi-a placut foarte mult in serialul asta.
ana pe 23 Ianuarie 2007 13:35
chiar daca nu te cunosc sunt deacord cu tine si te consider o buna prietena.gaby spanic e actrita mea preferata.de aceea iti multumesc pt toate cuvintele frumoase care le-ai spus despre ea shi despre telenovela.astept sa mai trimiti un mesaj si sa-mi raspunzi la intrebarea ce telenovele ai mai vazut cu gaby spanic in rol preincipal???!!!
user-5d793b96da5d1 pe 31 Octombrie 2021 23:29
Bună unde pot viziona serialul La Usurpadora tradus in română. Vă rog cine știe să scrie aici mulțumesc anticipat
cipry56 pe 11 Iunie 2020 01:05
Aveti totate episoadele subtritate de vanzare? Va rog. Mulțumesc
iasmina_boar pe 28 Februarie 2017 14:21
Foarte frumoasa telenovela, un joc curat al actorilor. Ramane in amintirea mea!
Trox pe 06 Septembrie 2013 01:31
una din telenovelele mele preferate, Fernando Colunga mi-a placut fff mult si Gabriela Spanic la fel