Păreri La Tour Montparnasse infernale

(2001)

Nu prea greu de ucis

user-6004cb414e8e5 pe 17 Februarie 2022 19:30
E genul de film care se vrea comedie,dar care mai tare te enervează,tot aștepți sa se întâmple ceva și nu se întâmplă nik
david62 pe 07 Ianuarie 2012 09:29
M-a dezamagit profund
Un film care m-a dezamagit. Poantele si scenele din film sunt pentru copiii din ciclul gimnazial. Ai dreptate Sergiu cu comentariul tau. Am facut eforturi disperate sa ma uit la o asemenea porcarie dar nu am rezistat pana la sfârşit. Cei care au zis ca filmul e de nota 10 probabil sunt copii .
florinush123456 pe 04 Iulie 2011 17:52
salut
cum pot vedea filmul plz zicetimi si mie nu imi merge
claudiu pe 20 Februarie 2009 16:11
fff tare filmu'...ala d a zis k e urat filmu'...crek dormea..oricum..bestial,merita vazut
vasiliu cristi pe 26 Noiembrie 2007 00:04
O comedie superba
mu_zz_i pe 02 Noiembrie 2007 01:23
are 5 diamante din 55 de voturi
iar cel de sus spune ca este o porcarie

dupa cine sa ma iau!? Eu cu cine sa votez!?
Merita sau nu sa fie vazut?
dc mai este cineva ...

jan pe 07 Septembrie 2004 17:47
absolut oribil; spune multe despre starea de fezandare intelectuala la care au ajuns francezii; pacat; au fost mari odata
Sergiu.Lobont pe 29 Ianuarie 2011 04:07
Daca nu te mai uiti si la cate o tampenie nu ajungi sa savurezi capodoperele :)
Nu am mai vazut de mult un film atat de slab, acting zero, scenariu 0 dar ce nu inteleg eu... din moment ce ai bugetul calculat in saci de cartofi (adica foarte foarte mic... ca sa inteleaga si cei ce au zis ca e super tare filmul) de ce te apuci sa apelezi la efecte speciale? E genul de filme de doi lei difuzate de... Kanal D sa zicem la care oricum nu se uita nimeni. Niste glume la nivel de gradinita in care unul calca pe banane si il neutralizeaza pe inamic... o viata!

De ce 2 si nu 1. Are niste faze usor amuzante dar sigur sigur nu erau intentionate.

Loghin Mihai pe 12 Decembrie 2007 02:01
Cel mai tare film de comedie vazut vreodata
daca nu ai vazut filmul asta nu stii ce inseamna comedia 10++++++++++