Păreri La Tempestad

yulya_cerasela_radu pe 14 Octombrie 2013 15:30
BUNA
ESTE O TELENOVELA FOARTE FRUMOASA ROMANTICA PLINA DE SUSPANS
adinutzaadina47 pe 17 octombrie 2013 19:07
Sunt de acord cu tine !!!!
ioana_criss27 pe 06 Februarie 2017 23:25
help!
vreau sa ma uit la film dar nu stiu unde sa dau... am dat clik pe capitol dar nu imi apare nimic.. ma puteti ajuta?
ingeripierduti pe 29 August 2014 14:14
cum se termina?!
Se termina cu aia doi casatorindu-se si facand o gramada de copii.
viro1983 pe 01 Februarie 2014 15:30
Dezastru
O telenovela mai proasta ca asta nu am mai vazut de mult.
Pacat de actori.
Nota 2 cu indulgenta.

bainca pe 28 martie 2022 19:49
nu te-a a intrebat nimeni
Nikia pe 15 Octombrie 2013 14:49
nu este rea povestea in sine, dar se putea mai bine, nu-mi plac nici actorii....iar serialele astea au inceput sa fie cam la fel, unele povesti sunt chiar aberante(vezi Mentir para vivir) pacat de actori..............La Patrona este mult mai bun.....cu toate ca devine enervant sa vezi zeci de seriale care se termina invariabil cu o nunta, toata lumea este fericita, iar cei rai platesc pentru toate relele facute, de parca asta s-ar intampla vreodata in realitate
adinutzaadina47 pe 17 octombrie 2013 19:06
Hei !!!! Sa stii ca actorii sunt foarte buni si joaca mai bine intr-un episod decat ai putea juca tu intr-o viata !!!!!
bainca pe 20 martie 2022 11:26
este telenovela draga nu viata reala , unele sunt pentru a te relaxa , daca vrei drama cu morit ca in realitate , vezi filme de actiune sau filme porno ( ca majoritatea de azi sunt niste degenerati ) nici unul nu mai apreciati dragoste si chestiile simple frumoase , daca iti place realitatea vezi aci : SEX , PROSTITUTIE SI VENIN . VIZIONARE PLACUTA , AU MAI FOST SI TELENOVELE CARE SAU TERMINAT CU MORTI DACA ASTA VREI SI NU FERICIT , SAU CAND NEGATIVUL A INVINS DACA ASTA VREI , SA NU VA PLANGETI CAND VEDETI LA SIRI , MINUNATELE CRIME REALISTE DE AZI SI DEGENERAREA