Păreri Kuch Kuch Hota Hai

(1998)

Ceva se întâmplă

alexa099 pe 20 Decembrie 2010 17:29
mi a placut moolt filmul:X:X:X
Am plans asa mult la filmul asta:X.a fost ff frms.s ia adunat pe cei 4 actori mari:Srk,Kajol,Salman Khan si Rani Mukerji.
dnamony pe 18 Septembrie 2009 21:40
kajol este adorabila in acest film si eu o consider cea mai buna actrita din india
AlreadyStorm pe 17 Decembrie 2009 17:53
DIL TO PAGAL HAI :
Rahul este dansator si directorul unui trupe de dans si muzica de succes.El crede ca Nisha este prietena lui cea mai buna,ea ascunzind adevarul,dragostea pentru Rahul.Cind Nisha isi luxeaza piciorul,fiind in pragul premierei,Rahul trebuie sa gaseasca imediat o inlocuitoare.Cum ? De unde ? Si totusi,acesta o gaseste pe Pooja,o fata care iubea dansul si era logodita cu un tinar,Ajay.Dupa ce Pooja accepta,gelozia Nishei iese la iveala si totul se bulverzeaza.Rahul este indragostit pina peste urechi de noua dansatoare,Ajay vine din America pentru a se casatori cu Pooja,Nisha incearca sa isi reia locul in inima si pe scena lui Rahul,Pooja indragostita de Rahul,nu vrea sa isi incalce promisiunea fata de Ajay iar Rahul incearca sa o convinga pe Pooja ca dragostea pe care i-o poarta este sincera,fiind totusi foarte profesionist in privinta spectacolului ce avea sa urmeze in viitorul apropiat.Ce… citeşte
kris86 pe 03 Aprilie 2014 03:01
kuch-kuch-hota-hai
Film de nota 10, il recomand din toata inima. Am ras si am plans in acelasi timp cu ei. Foarte frumos filmul, foarte bine interpretat.
mymii pe 04 Aprilie 2012 16:06
cum fac sa vad filmu asta dragoste tarzie?? sa ma ajute cineva va rog!
Amytiville_horror pe 9 ianuarie 2014 16:10
eu l-am descarcat de pe youtube si apoi l-am convertit cu fremamake converter.
kris86 pe 3 aprilie 2014 02:57
intri pe site-ul asta si il vezi online : http://filmehd.net/kuch-kuch-hota-hai-dragoste-tarzie-1998-filme-online.html
klaryna86 pe 14 August 2011 23:35
Kuch Kuch Hota Hai
4 dintre cei mai buni actori de la Bollywood dau viata unor personaje care starnesc lacrimi de tristete si fericire.Merita vazut.
loryy7 pe 25 noiembrie 2011 03:06
imi spune si mie cineva cum pot vedea filmul
AsterX pe 12 aprilie 2018 23:09
introduci filmul in dvd player si apesi butonul "play"! Butonul "mocca" urmeaza sa-l inventeze americanii pt romani!