Păreri Koi no tsumi

(2011)

Vinovat de iubire

pisicuta1 pe 14 Aprilie 2014 23:14
un film foarte bun ,desi pt unii ar parea ca este greu de digerat
dar merita vazut!

ValentinaV pe 10 August 2016 19:14
Ar fi putut sa fie fara nuduri, ca nu ne uitam la porno, ne uitam totusi la un film artistic! Deci, este vorba de o femeie a carui barbat e plecat de la 7 dimineata pana la ora 9 seara si asta o lasa pe ea singura atata timp. Si cand vine acasa, nu o imbratiseaza, nici macar nu isi arata afectiunea unuia fata de celalalt, adica el, ca ea il iubeste cum trebuie, doar el e cu fluturi in cap. E mare minune daca el o lasa pe ea sa il atinga! E ceva ceeu nu pot pricepe, mi se pare deplasat. Si cand pleaca, iar, nu o saruta. Deci e un porc , care nu ii da afectiune, insa si papucii trebuie asezati intr.o anumita pozitie, mereu. La el toate sa fie gata, e servit cu ceai, mereu trebuie sa aiba un anumit tip de sapun ca altfel se enerveaza,etc. Eu m.as fi despartit de asa un porc.
Si se gandeste tipa sa se angajeze la ceva magazin. si o femeie o vede si ii propune sa fie model, si ii arata… citeşte

ValentinaV pe 11 august 2016 00:42
Si desigur, ca in final aflam, asa cum se intampla in majoritatea filmelor asiatice, ca este si un incest la mijloc + depravare mai multa decat ai fi crezut. mereu in filmele asiatice este vorba de desfrau, depravare, incest, viol si toate impreuna. Sunt miste oameni cu minte bolnava si josnica. Nu o sa ma mai uit la niciun film asiatic, si horror daca ii, si vad vreun semn de depravare si porcarii,sistez totul. Americanii nu fac asa filme, pentru ca nu sunt chiar atat de depravati, mai au inca un Dumnezeu.
suicide_club_fmm pe 3 octombrie 2016 23:30
in afara de recenzia ta