Păreri Jumanji: Welcome to the Jungle

(2017)

Jumanji: Aventură în junglă

claudiu-daniel-lugoj pe 26 Martie 2018 21:13
Un film bun,dar se putea si mai bine.Fata de originalul Jumanji cel din 1995 e foarte departe.Nu este rau nici acesta dar in comparatie cu originalul e departe.
unkn0wn pe 26 Martie 2018 02:46
Un film lejer de văzut duminică după amiază cu familia.
danut_iulian pe 14 Martie 2018 23:52
Un film foarte bun mia placut mult dar hazu nu prea mi-la starnit dar in rest a fost minunat.
mihai_chindris pe 21 Ianuarie 2018 00:01
call out its name
Wow! Chiar mi-a placut! Te prinde in poveste inca de la inceput si te poarta in "aventura" palpitanta a personajelor. Recomand!
MariusCiprian87 pe 24 Aprilie 2020 21:08
O comedie foarte slabă, jucată prost, scenariu pueril, amatoricesc pot spune... Păcat de ideea încă originală din 1995, dar cu această reinterpretare ni se confirmă din nou faptul că ce e mult strică... E pur si simplu un film făcut pentru sălile de cinema 3D, în rest pierdere de timp...
mishu88 pe 30 Decembrie 2019 10:28
Cinci cu indulgenta
Un film naiv, cu cateva efecte speciale care salveaza firul narativ. Si noroc de Karen Gillan care s-a antrenat putin sa-si faca rolul. Pierdere de timp...
giovanny72 pe 30 Martie 2018 19:09
De vazut acasa
Nu merita vazut la cinema, poate doar acasa sambata sau duminica seara, cu familia..Mai slab ca prima parte, efecte speciale, dar degeaba..
SahAladeen pe 26 Martie 2018 21:41
Mi-a placut
Culmea nu credeam ca imi va place asa o porcarie de film. Eu zic ca merita vazut acasa. Dau nota 7 ca a fost un film bun. Se incadreaza la nota 7.
lolozilla pe 18 Martie 2018 18:45
Destul de distractiv la capitolul glume si actori simpatici. Altfel un film dumb, pentru copii, cu o coloana sonora de anii '90.
petrer pe 17 Martie 2018 21:16
film de familie
Tinand cont ca e considerat ca un game intr-o jungla fantastica, nu te poti astepta ca scenele din film sa fie realiste sau logice. Au insa un haz aparte care binedispun. Mi-a placut mult finalul, cand s-au reintalnit cu Alex, acum mai batran cu 20 de ani si care in viata reala se numeste Colin Hanks, fiul mult mai celebrului Tom Hanks, dar pe care, curios, nu l-am vazut in distributie. Una peste alta, un film bun de vazut cu familia intr-o zi ploioasa de duminica, acasa. Nu la cinema, ca nu merita banii.
georgian9292 pe 10 Martie 2018 20:03
Asa si asa
Actiune ceva mai multa doar spre final, in rest destul de plictisitor.
AdriAdrianna98 pe 09 Martie 2018 23:21
Un film slabut si previzibil dar pe alocuri amuzant.
bloodthirst pe 02 Februarie 2018 21:45
''Nu stiu altii cum sunt" dar pe mine m-a ajutat filmul: am facut sex cu iubita in sala de cinema pentru prima oara (nu am de gand sa specific daca sex sau sex in sala de cinema pt prima oara ). Nu am sa-i dau nota dar nici nu am sa uit prea repede (iarasi nu am sa specific daca e vorba de sex sau sex pt prima oara in sala de cinema). Mai bine decideti voi desi stiu ca nu va pasa... puteam sa ma relaxez si fara sa platesc.
user-59cfc5e0991ba pe 05 Aprilie 2018 19:37
Dupa primele 20 min l-am șters, nu mai pot cu The Rock si cum si-au batut ei joc maxim de Jumangi.
Peste o sapt l-am luat din nou, am zis să-i mai dau o șansă totuși, oricum nu aveam ce vedea....
Catastrofa, delete clar de data asta dupa urmatoarele 10 min, un gunoi mai mare nu cred ca putea sa faca.
Nu recomand clar, mai bine te uiti la stiri cat ar dura filmul.

mcrys97 pe 27 Martie 2018 08:56
Era mai bine alt Actor....
Păcat că joacă ` The Rock ` nu prea mi-a plăcut filmele cu el, am impresia că le-a stricat pe toate. Nu cred că ar fi trebuit făcut a 2-a parte, ce-i mult strică. Dar când nu ai altceva de văzut...
Sebianele pe 17 Ianuarie 2018 20:57
Nu l-ai vazut ?
Daca nu l-ai vazut filmul este foarte important sa nu il pierzi !
Vizionarulmeu pe 08 Decembrie 2017 22:42
Ma ajutati va rog de ce nu pot sa vad filmele. Mam si inregistrat?
VIBERS pe 27 decembrie 2017 20:12
Pai ca sa mearga trebuie sa pui si o cratima.....
jokeru28 pe 21 Ianuarie 2018 23:18
Eu nu am vazut prima parte.Insa nu ma asteptam sa fie asa asa comic pe alocuri.Am fost superincantat sa il vad si in 3D si cu iubita langa mine ! Nota 9 din partea mea.Ca 10 ii dau iubitei mele ;)
serban_ionescu pe 02 Ianuarie 2018 22:20
Un film CU ADEVARAT DOAR "pentru cei cu o...gandire si trairi spirituale FOARTE PROFUNDE", se pare ca este "DOAR pentru cei FOARTE AVANSATI SPIRITUAL si CU O FOARTE INALTA PREGATIRE CULTURALA" !!!
ionion1992 pe 7 martie 2018 20:46
Ce ai? )))
ionion1992 pe 7 martie 2018 20:48
Ce comentariu ie asta? ca nu am inteles nimic din el.Spune daca ti-a placut sau nu filmul!
Go 1 2