Păreri Iubire ca în filme

(2006)

Iubire ca în filme

fcsb_andrey_s pe 06 Decembrie 2014 16:17
Iubire
Si in 2014 il urmaresc cu bucurie este un serial extraordinar la fel ca si Lacrimi de Iubire :X merita vazut din nou .....chiar si in viata imi pare rau ca Dan Bordeianu sa despartit de mult timp de Adela Popescu :(
deadlord pe 04 Septembrie 2012 17:32
Un serial bun si atat.........................................
Piratu pe 19 Noiembrie 2010 21:06
am vazut vreo 2 episoade si mi s-o taiat pofta de vazut genu de filme
user-5f6345a68ae21 pe 02 Octombrie 2020 12:10
De ce nu pot viziona acest serial, nu va inteleg, îmi doresc serialul integral, va rog!
Salbaticul pe 30 August 2020 00:00
Anna 1992,să ne-o sugi la toți userii.Pe toate canalele scri aceleași comentarii începând cu data de 28/08/2017. Du-te dracu'pe Centura București! Nota mea pt.tine este -1. Varză filmul, vrea să îi copieze pe sud-americani.
user-5a86103cb22e1 pe 16 Februarie 2018 01:02
User cu multe cifre, care tocmai a scris in seara asta...si eu ma chinui de luni de zile sa il gasesc si in afara de niste franturi pe youtube, parca nu exista serialul asta! Am cautat si sa-l cumpar pe cd-uri de pe olx sau undeva si nimic. Daca aflati ceva va rooog mult sa imi scrieti si mie pe facebook, pe Dya Salanti Buftea. Multumesc mult????
user-5a5e6b42d30cb pe 16 Ianuarie 2018 23:22
Buna seara ,va rog din suflet imi puteti da si mie un link cu toate episoadele sa le pot viziona ? Ma chinui de o luna sa le caut pe google dar nici urma de vreun episod ???????? va rog mult !!! Nu am rabdare sa ma uit in fiecare seara , vreau sa vad toate episoadele , caci trebuie sa astept care o zi pentru o jumatate de ora ???? si mai e si suspansu ala pana il vezi .. va rog eu mult ajutati-ma sa il gasesc , va multumesc !
Vasilcu pe 26 Februarie 2015 23:33
Merită totuși de aveți timp văzut
Un serial memorabil românesc pentru mine, ce încă mai rulează pe unele posturi de nișă ca "Acasă Gold". Ce prezintă povestea aproape imposibilă de iubire a lui Stefan un băiat înstărit si a Ioanei o dansatoare într-un bar "Princess", ce se pretinde a fi psiholoagă si care luptă pentru ca sora ei să aibă un trai mai bun si dacă se poate o educație mai bună. Un comic de situație ar fi excluzând faptul că este un serial romantic îl reprezintă faptul că acest Stefan are un frate geamăn Bogdan si de care nu stie că a supraviețuit în urma unui înec care are un bar si în acest fel si el o întâlneste personal pe Ioana. Mama lui Stefan, Elvira se tot implică pe nedrept în viața sa si a surorii sale, încercând să-l cupleze si să facă nunta cu o fată profitoare dar deopotrivă si înstărită, Adina, iar Laurențiu este "liantul secret" omul de legătură… citeşte
karine pe 30 Ianuarie 2012 13:04
seriale
Are tot ce i trebuie.Nu ma uit la telenovelele spaniole (sunt prea isterice si incarcate de intrigi),dar cele romanesti m au captivat.Repet au tot ce le trebuie.
Andrutza100 pe 14 Aprilie 2011 18:47
ESTE UN SERIAL BUN NU POT SA SPUN FOARTE BUN DEOARECE NU ESTE CINESTIE CE
paval georgiana pe 01 Ianuarie 2009 13:32
imi place foarte foarte mult de voi mai ales de tn adela.te plac si aj vrea sa fiu in locul tau.tine o tot asa!!!!!!!!
Toropoc Florentina pe 21 Martie 2007 22:53
am o parere foarte buna desprea aceasta telenovela...m-a fascinat de la primul episod urmarit.un sfat:tineti -o tot asa...sunteti cei mai buni..va pup
victoras pe 12 Martie 2007 17:15
cei mai tari ioana si bobo adica adela si dan! si zuzu si raluca. va iubesc pe toti!!!!!!!!!!!!!!!
mihai pe 05 Martie 2007 12:43
IOana si Bogdan impreuna vrem! pe rona aia de unde ati gasit-o, femeie mai urita mai rar!
Mona Candea pe 23 Februarie 2007 16:51
Buna ziua,
Doresc sa felicit toti actorii acestui serial ptr.interpretare,abia asteptam sa ajung acasa sa urmaresc serialul,dar cu regret va pot spune ca ultimile episoade devin deja comerciale,precum Dalass-ul pe vremuri.De ce trebuie mai ales intr-o tara unde sint atitea probleme,saracie,necazuri,sa ne fie prezentate si in film atitea meschinarii,cruzime,intrigi?!Dupa o zi de munca ,de stress,doresti sa te deconectezi in fata televizorului,nu sa te enervezi si mai mult.Este O.K.pe parcursul unui serial trebuiesc si elemente de acest gen,dar in acest scenariu este mult prea mult,care ajunge la dispret si saturatie.Pacat de acesti actori minunati,sint superbi,frumosi,dar pacat ca nu ni se arata mai multa dragoste,cu adevarat o iubire,practic "Iubire ca in filme"este un titlu
total nepotrivit ,gasesc cel putin eu.
Este apasator numai scene crunte, te astepti ca… citeşte

bibibrokberg pe 22 Februarie 2007 20:14
sunt fffffffoarte frumoase telenovele toate!:-*
IACUB RALUCA pe 18 Februarie 2007 17:34
FOARTE MULT IL IUBESC CU ADEVARAT PE DAN BORDEIANU IL PUP PE PUZE
Silviu Negrau pe 17 Februarie 2007 13:07
Foarte reusit serialul! Personajele mele favorite sunt Ioana si Bogdan, sunt doi actori care fac minuni si impreuna si separat. Sper ca le-ati rezervat in continuare o poveste frumoasa de iubire. Felicitari intregii echipe!
ghib oana madalina pe 16 Februarie 2007 19:21
imi place foarte mult telenovela si toata seara ma uit la Ioana (adela popescu) si la bobo (dan bordeianu)mia parut foarte rau cand a murit Stefan.eu vreau sa spun ca toate episoadele mau emotionat mult si este telenovela mea preferata
mitran adrian pe 16 Februarie 2007 16:02
MA NUMESC MITRAN ADRIAN DIN ZIMNICEA este foarte reusit filmu imi place la nebunie nam pierdut nici un episod sper sa fie 1000 de episoade va iubesc succes in continoare la filme PA-PA
mitran adrian pe 16 Februarie 2007 15:47
mie imi place mult filmul chiar daca sunt baiat si ride copii de mine ca ma uit la telenovele mie imi place foarte mult imi place cel mai mult actorii DAN BORDEANU SI ADELA POPESCU ii iubesc succes in continoare la filme pa
nasui marianne pe 13 Februarie 2007 01:23
DRAGI MEI SINTETI SUPERBI TOTI!!!NE SINTETI FOARTE DRAGI SI ABEA ASTEPTAM SA TREACA CITE O ZI SA VINA SEARA SA VA REVEDEM!!!SFIRSITUL DE SAPTAMINA E PREA LUNG SI TOT NE UITAM LA RECLAMA NUMAI SA VA VEDEM PE VOI TOTI!!!TARE NE-AM BUCURA SA AVEM ODATA OCAZIA SA VA VEDEM IN REALITATE!!!ADELA SI DAN SINTETI O PERECHE DE MILIOANE SA NU VA DESPARTITI NICIODATA SA VA DEA D-ZEU NOROC SI SANATATE!!!SI LA TOTI CEILALTI MULT NOROC SI SANATATE!!!VA PUPAM CU MULT DRAG SI DOR DIN DEPARTARE!!!PA!!!PUPICI!!!MERITATI MILIOANE DE STELE!!!CINE VA SCRIE CA NU E PREA BINE AIA N-AU PIC DE IDEIE DE ACTORIE FILM SAU SENTIMENTE!!!SA NU VA LASATI TERMINATI DE NISTE OAMENI NECOPTI SI INVIDIOSI!!!SUCCES SCUMPILOR!!!!PA
NASUI MARIANNE pe 13 Februarie 2007 01:23
pt.Roberta din Valcea & pt.Adela din SUA!!!

Sinteti niste fiinte fara un pic de caracter si stiinta!!!Nu stiu cui ati dictat sa scrie la calculator mesajul ca nu aveti pic de cultura generala!!!Nu stiti sa pretuiti oameni intelectuali Actorii,Actritele si cintaretii din Tara voastra!!!Tu Adela din SUA ai uitat de unde ai plecat dar asa de bine nu-ti merge nici tie intre staini stiu despre ce vorbesc ca si eu stau intre staini si imi plinge inima de dor dupa Tara mea!Si cu Telenovelele romanesti si emisiunile transmise din Tara imi alin Dorul de casa si de oameni dragi!Ma bucur pt.Romanii nostrii ca au avansat asa mult intr-un timp asa scurt si sper sa nu bage in seama ce scriu niste Oameni INCULTI CA VOI!!!!Cititi mai mult sa va cultivati un pic!!!!°°^^

NASUI MARIANNE pe 13 Februarie 2007 01:23
pt.Roberta din Valcea & pt.Adela din SUA!!!

^Kerstin pe 13 Februarie 2007 01:23
Sinteti superbi toti!!!Va iubim din toata inima!!!PA
atomei raluca pe 12 Februarie 2007 20:24
E foarte tare.Imi place!Dar nu merita atatea stelute,ci muult mai multe.Cel putin in sufletul meu e pe primul loc.Va iubesc.Cu drag,Raluca
chirita andreea pe 12 Februarie 2007 19:39
este foarte frumos dar ar trebui sa faceti mai mult cu daiana si ioana in rest super.
dascalu oana pe 10 Februarie 2007 19:34
nu e faina.Dan e c-am tare ,dar ...
atomei raluca pe 10 Februarie 2007 19:04
aceasta telenovela a intrat cu drag in viata mea si a prietenilor mei.Sper ca vor mai fi telenovele romanesti ,in care sa joace Adela si Dan.Imi plac.Succes !
anghel kassyana pe 09 Februarie 2007 16:48
toti actorii acestui film ,isi au cu siguranra meritele lor....unii sunt mai mari ,ca si actori ma refer,calin,mustata,cu mari experiente in teatru,dar sunt f bine asezati in scenariu ......e o poveste frumoasa....meritele le au si cei din spatele ecranului,cameramani,lumini,stilisti,make -up,etc.. fara de care nu toate ar fi fost atat de frumoase!!! iubesc aceasta poveste ...acesti actori minunati,si respect cu desavarsire munca regizorilor ,actorilor,figuranti...si tot ce inseamns''iubire ca-n filme"...kassyana va pupa mult
ortacheanu andreea pe 08 Februarie 2007 18:20
va iubesc tare

Pa Pa

Adi Peicea pe 07 Februarie 2007 15:53
Iami Palace De Bobo Si Ioaana Pacat De Stfan Ca A Murit Imi Palacea sI Ia Vad Inpreuna Pe Amdoi Si Pe Bobo Si Stefan Ar Fi Fost Mai Frumos Filmul AsA sI Asa Este Frumos Filmu
bianca pruna daNIELA pe 07 Februarie 2007 10:23
iubire ca-n filme este un film fffoarte frumos ,eu nu am pierdut nici un ep.:*:*
ciresica pe 06 Februarie 2007 17:07
E foarte reusita telenovela si imi plac foarte mult Bogdan si Ioana si nu mai vreau sa se tot certe. De ce in toate telenovelele protagonistii se cearta si sufera nu stiu cate episoade? De ce nu pot sa infrunte problemele impreuna?
Ii iubesc mult pe Adela si Dan si le urez noroc mult si sanatate si iubire.

emy pe 05 Februarie 2007 22:27
imi povesteste cineva pe scurt ce s-a mai intamplat in film dupa ce a fost pusa la cale rapirea lui stefan ? eu nu am mai prins programul pro tv international iar acum nu mai inteleg nimic...pls
maris cristina adriana pe 04 Februarie 2007 19:51
EU CRED CA TELENOVELA >>iubire ca in filme este superrrrrr !!!!!! KYTY
radu andreea pe 04 Februarie 2007 18:15
e frumos filmul,pacat ca pe romantica acum ceva timp a fost un serial identic,cu ninel conde in rolul principal,dar in rest arata bine!
malanca denis pe 03 Februarie 2007 12:18
Mie ami place cel mai mult de ioana,bela si de aceea m-am uitat la toate filmele care le-a facut ia.As vrea sa nu se ma termine niciodata acest film.Ai urez bafta si mult curaj an continuare.Sa nu se uite deloc anapoi.Eu sunt un mare fan al tau
andreea negoita pe 28 Ianuarie 2007 23:12
poate ca aceasta tenelovela este ca-m trista dar este jucata foarte bine de acorii din film .
Bravo mult Dan pentru felul cum joci si asta pot sa i-o spun si Adelei bravo voua.

ionela pe 24 Ianuarie 2007 17:12
de ce trebuie sa fie tot timpu dan bordeianu si adela popescu , protagonistii serialelor romanesti
?????????????

cristina pe 17 Ianuarie 2007 17:45
Ma uit in fiecare zi la serialul Iubire can filme nu pot pierde nici un episod din aces serial.

Si am ceva sa va spun Boby inpacate cu Daiana si Elvira iubesteo si pe fata vitrefa a ta nu numai pe Bobo
Va pup *::**:*:*::**:

Dobrota Madalina pe 16 Ianuarie 2007 17:25
Ma numesc Dobrota Madalina.Am 12 ani si sunt din Braila.Mie imi place ffffffff mult iubire ca in filme,mai ales de Adela Popescu si Dan Bordeianu.Eu am cu Adela si Dan 2 caiete numai cu poze si ffff multe postere.Mi-as dori ca apara o reviste numai cu ei doi(Adela Popescu si Dan bordeianu
bryanaioana pe 14 Ianuarie 2007 22:01
este ceea mai frumoasa telenovela romaneasca care are cele mai frumoase secvente si cei mai frumosi actorii.va doresc mult succes in continuare.
selegean daniel pe 14 Ianuarie 2007 15:06
este un serial reusit, imi place sabina (dana)sora lui stefan
Iacos Cosmin Ionica pe 14 Ianuarie 2007 13:43
Eu cred ca Iubire ca in filme este cel mai frumos serial si nu am pierdut nici un serial.Eu ii iubesc pe toti si pe toate si va doresc La Multi Ani si sa continuati tot la fel de frumos.
Va Iubesc

tutulica pe 12 Ianuarie 2007 18:22
o copie dupa cele mexicane!m-am saturat de acelasi titlu-"numai iubirea" "lacrimi de iubire" "iubire ca in filme" pur si simplu PENIBIL!!!! pacat de unii actori ca joaca in asemenea tampenii!!!adik altceva fara iubire,cuvantul asta se cam repeta de mii de ori
barbut alina elena pe 11 Ianuarie 2007 22:35
dragii mei, sunteti deosebiti. Cred ca este unul dintre putinele filme pe care abia astept sa le urmaresc. Nu cred ca as vrea sa aflu dinaninte ce se intampla tocmai pentru ca este atat de palpitant si as vrea sa descopar totul putin cate putin. Adela este un ingeras, Dan este probabil tipul de barbat ideal. Mult succes in continuare. va pup si cu tot respectul, va urez un an nou fericit! si plin de impliniri!
eliade pe 06 Ianuarie 2007 13:30
ioana sa ramana cu bogdan, ne-am inteles? ca altfel ma supar tare tare!
jerry pe 05 Ianuarie 2007 10:38
daca nu ar juca adela si dan nici nu m-am mai uita, ca ati cam luat-o razna cu atatea nenorociri si bocete. dar ma uit sa-i vad pe cei doi care fac toti banii!
nicodim angela pe 02 Ianuarie 2007 14:42
este un qfilm fffffffff bun