Păreri Incantesimo

(1998)

Miracole

TOMA CARMEN pe 04 Februarie 2009 19:21
VREM serialul Miracole ,suntem un grup de 4000 de persoane care va cerem sa reluati acest serial.Este un serial de suflet,a ajuns la multe inimi.
savin alina pe 01 Februarie 2009 09:31
As vrea sa stiu daca si cand va mai fi difuzat serialul miracole.De ce s-a intrerupt?E un serial superb,dar va rog sa il dati tot seara,si poate sa tina mai mult un episod.
iordache maria pe 08 Iunie 2008 17:22
urmaresc de multi ani acest serial (cum a trecut vremea!). am invatat sa apreciez si sa iubesc alaturi de el bunul gust in viata, decoratiuni pline de caldura si umanitate. e o freca buna a vietii de fiecare zi a italiei. bine ca exista serialul asta! BINE CA DIFUZATI SERIALUL ASTA!
Liliana pe 06 Mai 2008 20:21
imi pare rau ca nu mai este sambata...si imi pare rau ca e in timpul saptamanii la ora 13:30, cand sunt la serviciu... Pacat, imi placea :((
Laura Simion pe 07 Martie 2008 12:33
Am constatat ca se difuzeaza o noua serie din Miracole ,dar seara de la 20.00! Foarte bine,nu mai trebuie sa asteptam ziua de sambata cand se difuza in trecut.Revin si eu cu o rugaminte,desi se pare ca rugamintile telespectatorilor nu sunt luate in seama de TVR2,nu am apucat sa vad sfarsitul seriei trecute....,s-ar putea redifuza? Sau este alta posibilitate de a procura acest serial?
claudia airizer pe 25 Ianuarie 2008 17:37
cel mai frumos s ineresant film MIRACOLE dar daca s-ar putea sa dureze un episod cel putin 90 de minute please
GROZI V pe 10 Ianuarie 2008 16:39
Am cinstatat cu parere de rau ca acest serial nu mai este difuzat. As dori reluarea difuyarii sale.
dospinescu gabriela pe 10 Noiembrie 2007 23:32
de ce nu a mai continuat serialul?sau mai bine zis cand se va mai difuza?
e super tare.

Paula I onescu pe 10 Noiembrie 2007 12:44
Va rog sa transmite-ti ultimele episoade pentru ca ce am vazut nu parea a fi sfarsitul.
Cred ca ar fi cazul sa informati telespectatorii dvs.care este situatia cu acest serial.
Va multumesc!

barbu cornelia pe 08 Octombrie 2007 20:13
va rog in numele a 6 prietene sa difuzati episoadele finale ale ultimei serii . ati inceput sa-l difizati noaptea dar nici cu acest demers nu ati avut consecventa.
anda sabau pe 23 Septembrie 2007 00:22
as dori sa stiu daca veti mai difuza serialul.pacat ca a fost intrerupt !!
Rosu Angela pe 18 Iulie 2006 13:44
E un serial foarte interesant pe care il urmaresc sambata de sambata si v-as ruga daca se poate sa difuzati mai multe episoade pe saptamana.Va multumesc
pop_oana pe 02 Octombrie 2016 10:44
A fost unul din cele mai frumoase seriale pe care le-am vazut!!! L-as putea vedea online cap coada?
Viorica pe 30 Martie 2009 19:13
Am urmarit serialul de la primele serii si mi-a placut foarte mult.As vrea sa stiu cand vor fi programate la televiziunea noastra si urmatoarele serii.
Luminita Danis pe 03 Octombrie 2007 08:25
Mi-a placut serialul Miracole, l-am urmarit, dar din pacate am lipsit 3 saptamani din tara si cand am revenit am vazut ca TVR2 nu-l mai are in grila lui de emisiuni. Banuiesc ca s-a terminat. Daca l-a vazut cineva pana la final as vrea sa stiu cum s-a terminat. Multumesc !
Damina Daria pe 20 August 2008 16:16
Nu inteleg de ce conducerea departamentului de filme din tvr 2 nu isi da seama ca isi bate joc de noi cu acest serial ,, Miracole,,. Spun asta nu pentru ca serialul ar fi prost ci orele la care se difuzeaza se schimba de la o saptamana la alta de am ajuns la o deruta totala, la un moment dat nici nu mai stiam daca se mai continua, daca s-a terminat, etc.De asemenea pot sa spun ca este cel mai scurt serial ( 20 de minute, nu incepe bine ca s-a si terminat episodul, asa in bataie de joc. Puteati sa il lasati macar 30 de minute ( alta data dura o ora).In general un telespectator care incepe sa urmareasca un serial, si stie la ce ora este, poate isi face programul zilei in functie de acest fapt.Va rog nu mai intrerupeti serialele ca sa dati sport, si nu il mai difuzati la orele a,m, cand lumea este la serviciu.
modrogeanu_alexandra pe 16 iulie 2014 23:45
Pe net chiar nu se gaseste acest serial?
letitia pe 23 Mai 2008 15:47
imi da impresia ca sunteti neseriosi
de ce a-ti mutat seilalu la 13.30 cu reluare la 8.30?
am urmarit acest serial de la primul epidod, la noi nu se putea sambata pt ca intra tv cluj si ma trezeam duminica dimineata pt reluare
acum ce sa fac? sa renunt la serviciu?
poate sa gandeste cineva si la noiMULTUMESC

Laura Simion pe 16 August 2007 13:43
mie imi place foarte mult,incerc sa-l vad in fiecare sambata,chiar daca nu-mi prea reuseste,as vrea sa-l am pe DVD dar de unde sa-l procur?
anda sabau pe 14 Ianuarie 2007 16:44
desi e usor rasuflat si siropos e un flm elegant prin comportamentul personajelor - fara vulgaritati si agresivitate .
Raul pe 03 Iunie 2006 13:21
SUPER NASPAAAAAAA!!!!!!!!!VREM REBELIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII..........VA Roaga MULTI OAMENI iar voi nu le dati atentie....nu va cerem decat sa mai dati o data REBELIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!MULTUMESC!!!!!!!!