Păreri I Still Believe

(2020)

Mereu împreună

user-60a89d3c2631d pe 22 Mai 2021 09:02
Pe ce trb să apas ca să vad filmul?????????????????
Dragos.87 pe 06 Februarie 2021 23:09
Superficial
Producătorii au încercat ceva dar nu le-a prea ieșit socoteala..Dacă ai un ochi bine format îți dai seama că filmul nu are nici o substanță, are multe scene repetitive deși sunt în alt mod fiecare și e o lâlâială continuă care îți macină nervii deoarece aștepți acel ceva să se întâmple..Povestea este interesantă dar nu ma dat pe spate deoarece nu e o poveste constructivă,în puține momente găsești profunzimea iubirii..În lipsă de altceva merge o vizionare..!
Mexicanu07 pe 28 August 2021 14:42
Frumos film..
Canceru'ăsta..
Suntem in 2021..si nu stim sa ii dam de cap cancerului..

SynOfficial pe 29 august 2021 18:33
Ai vazut filmul la PRO TV, dar sa stii ca nu l-ai vazut pe tot. Filmul are 20 de minute in plus fata de ce ai vazut tu (da, PRO TV au taiat 20 de minute de film). Recomand sa il cauti online sa-l vezi complet, pentru ca merita!
kasmyn pe 13 Iulie 2021 00:07
excelent filmul!!
EXCELENT FILMUL MAI ALES CA ESTE INSPIRAT DIN FAPTE REALE!!UN FILM DE DRAGOSTE PENTRU CEI CE STIU SA IUBEASCA SI IN VIATA REALA SI PE DUMNEZEU!!
emy_sinaia pe 06 Iunie 2021 19:45
Super.
Un film coplesitor prin drama si superb totodata prin frumusete. Emotionanta relatia dintre Melissa si Jeremy, prin dragoste si cantece. Pentru romantici un story de neuitat.
user-5e60e2393c932 pe 05 Martie 2020 13:28
Filmul o sa apăra și in cinema in România? Și dacă da, pe ce data și unde? Mulțumesc!
SynOfficial pe 6 martie 2020 08:55
Da, o sa apara in Romania in jurul zilei de 10 aprilie 2020. In toate cinematografele din tara o sa fie (in teorie).
SynOfficial pe 2 aprilie 2020 13:53
Rectific, momentan data anuntata de Vertical Entertainment este 5 iunie 2020, dar din cauza coronavirsului s-ar putea sa fie mai tarziu.
corinamandescu pe 18 Octombrie 2020 19:33
nu m a impresionat prea mult, e plin de stereotipuri, singurul lucru meritoriu e ca e inspirat dintr-un fapt real.
Dragos.87 pe 6 februarie 2021 23:11
Așa este,filmul nu are substanță, e prea superficial iar coloana sonoră este și ea scheletică, doar că e inspirat dintr-un caz real atrage atenția privitorului..
ivana_martinyuk pe 29 Decembrie 2020 19:23
Ivana
O drama trista si induiesatoare, O poveste frumoasa , recomand
SYNDJ pe 05 Noiembrie 2020 00:07
Pacat ca majoritatea filmele de dragoste trebuie sa fie drame si nu se pot termina toate frumos. Poate pentru ca o dragoste adevarata tine "pana cand moartea ne va desparti"...
Un film emotionant, cu actori frumosi, cu o poveste reala si muzica buna care se termina totusi intr-un aer optimist.

carmen_angelus_romila pe 01 Octombrie 2020 09:57
O poveste adevarata, o drama trista si induiesatoare, plina de dragoste si sacrificiu intr-un context amplu si dureros, dar sfarsit cu credinta intr-un viitor datator de speranta.
monallyssia pe 19 Septembrie 2020 13:34
Impresionant
În viață NU suntem scutiți de încercări, unele mai ușor de dus, altele mai grele, altele aparent imposibil de rezolvat. Cu iubire și credință însă, (adevărate miracole) putem traversa orice fel de umbre, întuneric și tenebre. Un film care m-a impresionat și care m-a și motivat totodată să reflectez mai mult asupra acestor aspecte.
user-5eab3656c5c83 pe 30 Aprilie 2020 23:57
Un film de excepție, emoționant, inspirat dintr-un caz real. O poveste incredibila, arata că iubirea nu moare niciodată și devotamentul lui este incredibil. Este de aproape un 10 perfect.
alexandru_fejer pe 28 Aprilie 2020 01:01
Waw, waw și din nou WAW. Filmul este super frumos și foarte emoționant. Am rămas și mai surprins când la sfârșit de film să aflu că este și după fapt real. Nu mai am nimic de zis. Capodoperă.
SynOfficial pe 27 Martie 2020 15:22
Un film extrem de emotionant si excelent in general.
Am urmarit acum filmul, este pur si simplu o capodopera, e incredibila povestea, toti actorii au jucat excelent. Il recomand cu multa caldura sa il vada toata lumea.