Păreri Hopscotch

(1980)

Șotronul

alcro pe 26 Iulie 2009 16:31
super
Walther Mathau, un actor ce poate ,prin prezenta , face o capodopera din orice scenariu rezervat .
PredaAlexandru pe 15 August 2022 23:12
Walter Matthau...as putea spune ca hopscotch este unul dintre cele mai bune filme ale sale. La fel si cu actrita care este partenera lui,pareau sa aiba o chimie extraordinara.
Raluca87 pe 11 Ianuarie 2022 11:58
Am dat de acest film pe o listă cu filme cu spioni și m-am decis să-l urmăresc și bine am făcut. Mi-a plăcut mult. Este filmul preferat cu Walter Mathaw. E genul de film care merită reurmărit de mai multe ori. Bun de tot filmul!
silvia.n pe 12 Iulie 2021 09:29
superb!
Cum ar putea sa nu-ti placa cuplul Walter Mathaw-Glenda Jackson?I-am mai vazut, tot intr-o comedie, dar din lumea medicala, in House Calls.Sunt minunati impreuna si separat, ca actori si ca oameni.Filmul de fata, ca si celalalt mentionat, te binedispune, iti fac o zi frumoasa.E comedie,e alert, cu actiune imprevizibila.Scenariul pe masura actorilor de exceptie.Fim cum se faceau odata,fara explozii inutile, ucideri in masa, actiune dusa la extrem.Testati-va: cum va simtiti dupa un film cu spioni din zilele noastre si ce stare va da filmul acesta?Faceti comparatie si decideti care filme merita vazute.
superdrac pe 11 August 2013 19:07
un film extraordinar !
Distributie si scenariu excelente .Regia impecabila.Merita sa fie vizionat !