Păreri Honest Thief

(2020)

Un hoț cinstit

dany6960 pe 11 Octombrie 2020 23:58
Film facut in plina pandemie si unde pe toata durata lui nu vezi decat 2 oameni pe strada. Neeson joaca in nota lui caracteristica si cu siguranta va fi dublu nominalizat la Oscar 2020 pentru Cel mai bun actor in rol principal in filmele Honest Thief si Made in Italy. Desigur ca va iesi pe locul 2 chiar si asa, din cauza anularii premiilor.
ryco0984 pe 07 Noiembrie 2020 19:32
Previzibil dar bun !
Un film previzibil, simplu, actiune, dar bun pentru ce s-a lansat in ultimii doi ani.
Caktus pe 14 August 2020 20:41
O sa il vad datorita lui Liam Neeson
Chiar daca ultimele sale filme nu au fost chiar foarte bune, o sa urmaresc acest film datorita lui.
Dragos.87 pe 29 aprilie 2021 02:26
Măi omule,aici se scriu recenzii..adică,după ce vezi filmul,îți scrii părerea despre el,aia înseamnă recenzie.. Consider că mulți dintre voi nu aveți ce să căutați pe acest site!
xerses pe 14 Decembrie 2020 10:03
Este un scenariu care starnesste curiozitatea, iar actorii mi-au placut. Datorita lor m-am uitat la film si nu am regretat.
ilarion_moga pe 07 Decembrie 2020 22:45
Slab....
In afara de primele 10 minute ale filmului unde tipa spune ca-i place mare si puturoasa (de storage unit e vorba, la ce v-ati gandit?) nu am gasit nimic interesant in acest film. Bine ca nu am dat banii la cinema si am avut posibilitatea sa sar secvente caci e de-a dreptul penibil.
Dragos.87 pe 08 Aprilie 2021 21:26
Merită văzut..
Mi-a plăcut filmul,are o acțiune bună,un suspans reușit dar și o poveste interesantă,te ține conectat pe tot parcursul poveștii..Liam Neeson face un rol foarte bun ca de obicei..recomand filmul,merită vizionat..
eduard_stratan pe 27 Decembrie 2020 14:26
Unul din efectele secundare ale COVID-19: scenariile devin din ce in ce mai puerile!
Carcotas pe 15 Decembrie 2020 00:09
Un film second hand cu recuzita din depozit
Un scenariu dezarticulat din care nici cel mai bun regizor nu putea scoate mare lucru. L Neeson obosit,secondat de o tipa vesteda si niste actori someri. Poc,poc aiurea si o imbratisare finala flescaita.
mirceathekid pe 31 Iulie 2022 23:23
Actorul principal nu se dezminte un film bunicel......
Iulidesprefilme pe 01 Decembrie 2021 14:14
Un film...onest despre polițiști corupți. Are atuul interpretării reușite a lui Liam Neeson...
hacman_mihaela pe 28 Noiembrie 2021 22:00
un film care nu trebuie ratat
L-am urmarit la ProTv azi 28.11.2021. Mi-a placut intotdeauna cum a jucat Liam Neeson. Irlandezul acesta carismatic, serios in toate rolurile care i-au fost incredintate isi face datoria cum poate el mai bine, cum ne-a obisnuit. Mi s-a parut un film adevarat din punct de vedere al faptelor din film. Si la americani sunt politisti corupti, si la ei sunt oameni cinstiti. Iar Kate Welsh pe care am vazut-o in Grey's anatomy i-a dat replica in film cu veridicitate. E un film care nu trebuie ratat, mi-a placut.
lavara_laiarna pe 26 Ianuarie 2021 21:16
Un nume mare pe afiș,intr-un film cinstit . .de slab.
stricted pe 02 Ianuarie 2021 20:57
Un film cu un scenariu slabut. .