Păreri Home for Christmas

(2017)

Acasă de Crăciun

ioanaa_ioana pe 26 Iulie 2018 18:12
Parca sunt trase la tipar filmele astea, acelasi craciun cu alta palarie.
bainca pe 12 ianuarie 2021 06:42
daca habar nu ai ce inseamna Hallmark atunci iti spun eu : Da este cam aceasi subiecte pentru ca asa este genul Hallmark cu toate ca sunt si diferite , conteaza actorii si actiunea in aceste filme mai ales ca sunt non-sexuale , vrei vulgaritati sa fie mai diverse
bainca pe 12 Ianuarie 2021 06:48
nota 7 dragut
Un film Hallmark mai diferit fata de restul fiind cu subiectul : militaresc de armata , nu neaparat genul meu pentru ca nu sunt fan dar in mod ciudat nu a fost urat , a fost o poveste emotionanta , simpla , draguta , relatia mama-fiica fiind principalul subiect in film ,sfaturi de la o mama pentru fiica ei , cateva schimbari de situatie care pare ca o duce povestea intr-un final trist dar se termina fericit pana la urma , mie una mi-a placut asa ca ii ofer nota 7 , merita vazut ca este bun mai ales pe subiect dar bineinteles nu pentru toata lumea ci pentru cu-i ii plac filmele de gen , eu sunt fan Hallmark
forever_young_ pe 07 Decembrie 2020 17:29
BUNICEL !
un film frumos de Craciun ....se merita vazut chiar daca subietele par comune ....
user-5bef02be15a39 pe 28 Iulie 2019 13:55
Toate filmele.de Craciun sunt frumoase,iti da o liniste interioară!!!!
Dragos.87 pe 17 Decembrie 2018 15:57
Mie mi-a plăcut filmul..De obicei filmele astea gen Hallmark,îți oferă multă liniște iar nici acesta nu face excepție...Un film frumos in care spiritul Crăciunului ne unește pe fiecare,îl recomand cu mare drag!
user-5fa4f1c89d821 pe 06 Noiembrie 2020 08:54
Filmele Diva.de Crăciun sunt frumoase... te introduc treptat in atmosfera Magica a Crăciunului ... iar in aceste vremuri “ciudate” avem nevoie de ceva frumis...magic......Felicitări Celor de la Diva ca încearcă și de multe ori reușesc sa ne facă sa ne simțim puțin copii lipsiți de griji