Păreri Good Luck to You, Leo Grande

(2022)

Multă baftă, Leo Grande!

Iulidesprefilme pe 09 Septembrie 2023 14:33
Un film psihologic realizat cu tact, rafinament, sensibilitate, cu puțin umor și mai mult dramatism...
Dragos.87 pe 18 Martie 2023 22:11
Nu e pentru oricine..
Când te afli într-un blocaj sentimental, persoana potrivită, îți poate descuia acele trăiri sentimentale și îți poți exterioriza cu mare ușurință sufletul spre ceea ce te reținea cel mai mult..Foarte util și cu destul de multe învățăminte care îți folosesc în cele mai grele momente pentru că și el, sexul, are rolul lui important..E ca o piesă de teatru, într-un spațiu închis dar foarte bine construit totul..E foarte frumos, util si benefic filmul asta însă clar, nu e pentru oricine,de recomandat minților deschise..
lili22 pe 18 August 2022 00:17
Nu asteptati prea mult.de la aceasta comedie, dar joaca Emma Thompson și daca va place actrita iti place si filmul.
Calvin1 pe 07 Februarie 2023 13:53
O porcarie gen talk show
Imi place Lea Thompson dar filmul e tras de par.O femeia care nu a avut orgasm si care nu se astepta cica sa aiba,ea avand sex cu un singur barbat toata viata,deci teoretic nu stie cum e si cu alti barbati.
Ceea ce vezi in 5 minute la un show tv cu un sex psiholog sau citesti un articol online te face sa pierzi o ora jumatate.

Mishu25 pe 7 februarie 2023 23:37
Esti de o imaturitate intelectuala si emotionala ceva de speriat daca cu asta ai ramas, sper ca n-ai mai mult de 12 ani
vali_nash pe 19 aprilie 2023 11:13
@Calvin1: Dacă-ţi place Lea Thompson, vezi-ţi de Back to the Future-ul tău şi nu ne mai enerva cu comentariile tale idioate.