Păreri Fly Me to the Moon

(2008)

Să zburăm spre lună 3D

goe pe 29 Mai 2009 16:02
Dublajul
Pana nu se calmeaza astia si nu mai dubleaza toate animatiile nu o sa ma mai duc sa vad vreun film d-asta la cinematograf. Din pacate o sa il vad acasa. Si pe asta si pe celelalte care or sa mai apara. :(
Vorador pe 14 Iunie 2011 18:54
Cold War propaganda is back
Printre primele animatii aparute la cinema in varianta 3D, care are o grafica buna dar care nu prea a fost pe gustul meu din cauza povestii destul de plictisitoare.Americanii iar arata ca ei sunt cei mai buni si rusii sunt inamicii lor in orice domeniu.
Radu1711 pe 03 August 2009 23:04
Radu1711
Frumos film de animatie, reusit.merita sa-l vedeti, mie mi-a placut, ii mai mult de familie.
MagiaCinemaului pe 01 Iunie 2009 17:24
Filmul nu lam vazut inca ,dar poate ma voi duce saptamana asta.Filmul asta nu lam vazut inca,dar am mai vazut filme pe baza tehnologiei noi 3D.
queenofhearts pe 07 Septembrie 2009 17:52
nu m a impresoinat foarte tare...un desen animat simplu si usor....pt copii mici si mijlocii:).....mi a placut cel mai mult povestea pe care o repeta mereu bunicul....in rest cam atat.
KarGo pe 07 Iulie 2012 01:03
Cele 3 muste sunt chiar simpatice dar cam atat. Este o animatie plina de aventura care pare facuta exclusiv pentru cei mici si nu atrage publicul de toate varstele. Pe mine m-a plictisit si cu greu l-am vazut tot. Nu este printre cele mai proaste animatii dar nici una care sa merite vazuta de cei trecuti de 14,15 ani. (Eu Am 14 Ani)
Sorin87 pe 30 Mai 2011 13:49
Fly Me to the Moon
Fly Me to the Moon este o animatie comica si hazlie despre 3 muste care pleaca pe luna, interesanta aventura lor merita sa vedeti filmul sa va dati seama
Ariel6 pe 20 Aprilie 2011 21:22
Eu n-am avut rabdare sa ma uit pana la sfarsit...:D
margott pe 07 Aprilie 2011 20:35
Cred ca e cea mai slaba animatie pe care am vazut-o. De altfel, nota de pe imdb spune totul. Si cred ca ar trebui sa aiba o avertizare : destinat exclusiv copiilor.
Da-Luck pe 05 Februarie 2011 11:57
o animatie care are in centrul atentie ce altceva decat 3 muste , ciudat nu? oricum lam vazut vi-l recomand
bogdan0125 pe 10 Aprilie 2010 19:08
Aşa şi-aşa
Singurul motiv pentru care am avzut aceasta animatie este noua tehnologie 3D, care nu mi s-a parut cine stie ce (poate pentru ca am vazut filmul pe calculator). Un film mai mult pentru copii mici care se plictisesc. Nu are momente foarte amuzante si uneori devine plictisitor.
alexcretu75 pe 01 August 2010 20:41
3D
O animatie care mia incalzit sufletul.
Trimiteti mesaj su da sau nu daca acest film va incalzit sufletul.

sebishor pe 24 Iulie 2009 03:22
Film ok, traducere ingrozitoare
Filmuletul e fun. A fost primul 3d pe care l-am vazut, si ca atare m-a impresionat, insa povestea e super previzibila, si nu e chiar cea mai amuzanta. Dar se pare ca isi facea treaba: copiii din sala erau foarte implicati (ba plangeau, ba radeau).
Dublajul: INGROZITOR. Nu stiu cum naiba putem sa fim asa naspa la unele chestii. Unele firme castiga bani doar pentru ca exsista. Iar cei care au facut traducerea asta sunt clar loviti in cap. "Pentru Dumnezeul mustelor" ? WTF man?