Păreri Fear of Rain

(2021)

Fear of Rain

parker30 pe 15 Februarie 2021 14:15
Prima productie 2021 vazuta ,suspans intins la maxim ,te zapaceste spre sfarsit numai stii ce sa crezi,ce este real si ce nu,un film psihologic de exceptie,care iti pune mintea la contributie ca sa fie inteles pe deplin .Foarte bun ,recomand!
mihai2407 pe 2 mai 2021 00:54
Deci mie imi plac si filmele de genul. O sa ma uit numai pentru ca are nota relativ buna si pentru ca ai dat nota mare. Daca imi place e posibil sa te adaug in lista sa ma inspir de la tine. Poti face la fel daca consideri ca avem gusturi similare
liana10 pe 24 Aprilie 2021 01:32
Nimic nu e real. "I see dead people"- again. Prea multe clișee. Previzibil, slab.
mihai2407 pe 02 Mai 2021 02:57
Relativ bun
Un film in care iti joaca mintea feste si nu stii ce sa crezi.Un film psihologic la care daca esti slab mental nu o sa il intelegi. Filmul nu merita mai mult de 7 dar nici de 5 nu e. E mai mult de un 6.5.
E interesant ca am vazut cum ar reactiona un schizofrenic si am vazut cum el percepe lumea

kasmyn pe 10 Martie 2021 12:32
bun
mult suspans si despre boala numita schizofrenie captivant si te tine atintit asupra ecranului!!