Păreri Falling Inn Love

(2019)

Falling Inn Love

mihaelatb pe 29 Noiembrie 2021 11:43
Spoiler
Si iarasi Christina Milian (cu aceleasi holbari si ifose) ramane fara munca si trebuie sa se reorienteze. Cum exista un Dumnezeu al betivilor, ea participa asa intr-o doara la un concurs si scrie un eseu castigator pe fondul a catorva sticle de vin baute. Pentru ca „basmul” sa continue, concursul a fost pe bune! Ajunsa acolo, toti locuitorii parca asteptau din todeauna o americanca afro pe care sa o iubeasca si sa o ajute inconditionat. Personajul negativ va fi pedepsit, pentru ca a vrut sa-i zadarniceasca planurile eroinei. Si am incalecat pe o sa, si am renuntat la State pentru o Noua Zeelanda idilica. Filmul are toate elementele sa fie promovat :are o persoana de culoare, are o pereche apartinand comunitatii LGBT si nu discrimineaza femeile. Mai putin valoare artistica .Nota 3
Dragos.87 pe 31 Ianuarie 2021 18:29
Foarte frumos
Un film foarte frumos,are o poveste frumoasă și relaxanta cu o doză ușoară de romantism destul de simplă care îți oferă o stare foarte plăcută.. Mi-a plăcut enorm că acțiunea filmului se petrece la tara,cu oameni simpli care îți întărește convingerea că încă există oameni care pot să îți schimbe viața în bine cu dragostea lor pură..Frumos film,îl recomand tuturor..!
defav pe 19 Decembrie 2020 21:51
Genul de film fara mari pretentii, "rotund ", se putea si mai rau ...Dar se putea si mai bine daca era mai realist , cum poti crede ca un simplu cuplu poate renova major o casa mare , pe doua nivele , atat finisajele cat si instalatiile, plus automatizari de top , in numai 3 luni?! Daca mai bagau o echipa de 6-7 tipi, era mai realist ..
tony_mondyalu pe 12 Aprilie 2020 00:42
un film placut, foarte relaxant, cu niste peisaje exagerant de frumoase, si cu niste actori placuti care joaca f bine, Christina Milian ca de obicei, simpla si mereu zambitoare
MariaAndreea18 pe 13 Octombrie 2019 17:50
Este perfect intr-o zi de duminica in care vrei sa te relaxezi. Putin siropos, dar peisajele te ung pe suflet..si tipul extrem de sexy.