Păreri Escape Plan 2: Hades

(2018)

Escape Plan 2: Testul suprem

psihologu pe 16 Iunie 2018 20:19
Dezamagitor
Slabut, neverosimil, o incercare nereusita de a face ceva...
Sylvester77 pe 18 iunie 2018 11:40
Film de actiune destul de antrenant, made in China, facut pentru un ban in plus. O data merge ! De doua ori merge pentru fanii Stallone.
psihologu pe 3 iulie 2018 21:09
Interesant! Dar nu este nimic confirmat, doar zvonuri de la cinefili sau persoane in cautare de conspiratii. Imi cer scuze fata de tine dar, mie cel putin, imi trebuie mai multe surse care sa ateste cele afirmate de tine.
M@ryus pe 29 Iulie 2018 22:00
Filmul este slab. L-am vizionat doar pentru ca mi-a placut cel din 2013, dar nu se compara. Este incoerent, haotic chiar. Ce sa mai vorbesc de CGI si sunet, am avut impresia ca vad un SF low-budget din anii '80.
ioanaro pe 27 Iulie 2018 07:18
Partea 1mi-a placut, dar 2 este o pierdere de vreme.nu recoman.Stalone mi s-a parut desfigurat la fata
Dorin2792 pe 10 Iulie 2018 14:21
amuzant
bine ca l au invatat astia pe Stalone cum sta treaba cu tehnologia,in rest filmul e distrus
andystarx pe 03 Iulie 2018 02:13
DOamne nu stiu cum se mai pot face astfel de filme,defapt continuari la un film bunicel chiar,de succes,si mai apare si partea a 3 a! O mare pierdere de timp !
xerses pe 23 Iunie 2018 00:16
Chiar slabut film; dar ce sa-i faci?Urmaresti o fosta vedeta a carei prezenta in film altadata facea sa merite baniii.
ionion1992 pe 19 Iunie 2018 21:45
Prost film ,nu recomand ,nu se compara cu primul ,nu am rezistat pana la sfarsit
lucien_lancelot_ciuchita pe 11 Iunie 2017 10:31
Hades=The Tomb
lucien_lancelot_ciuchita pe 11 iunie 2017 10:35
Escape Plan 2-Hades https://www.agerpres.ro/cultura/2015/11/24/lucian-ciuchita-s-a-dispus-inceperea-urmaririi-penale-in-rem-in-procesul-intentat-realizatorilor-escape-plan--09-45-19
Dang3 pe 16 Iunie 2018 02:10
Rau
Cel mai prost film , pe care l-am vazut in viata mea. Nu stiu cum de Stallone, a acceptat sa joace in acest film.
serban_ionescu pe 18 iunie 2018 02:29
Pai cum sa nu accepte caci doar si el este si a fost mai mereu tot un asa-zis actor de mana a-2-a-a-3-a, care nu se poate compara nici la degetul cel mic de la picior cu sa zicem un Robert de NIro, Al Pacino, sir Anthony Hopkins, Cristian Bale, Jeremy Irons, Tom Hanks, Jack Nicholson,etc...,etc...
catalin_cj pe 3 iulie 2018 17:18
Slab film. Dar ultimele filme ale lui Stallone nu au fost cele mai reusite. Asta insa este sub orice critica.
Mercedes17 pe 21 Octombrie 2019 14:40
Prima parte e faina. Insa partea a2-a lasa de dorit....
Waste of time.

emy_sinaia pe 18 Septembrie 2018 18:59
Nici pe departe nu se compara cu primul film, o incercare palida de actiune si suspans, la un moment dat nu am regasit implicarea lui Ray Breslin decat abea aproape de final.
claudiu-daniel-lugoj pe 12 August 2018 16:18
Un film bunicel nu este cine stie ce dar nici plictisitor nu este,Merge o data de vazut cand nu ai ce face alceva mai bun.
spartacus pe 01 August 2018 11:21
Una dintre acele multe continuări mult mai proaste decât originalul, aici se încadrează acest film. Partea I a fost interesantă, a venit cu o idee relativ nouă, doi actori ultracunoscuți, dar continuarea de față este o ”umbră”, în ciuda distribuției. Efecte speciale proaste, scenariu prost, un joc actoricesc fad, dialoguri cretine și un Sly Stallone care seamănă tot mai mult cu Steven Seagal, adică vorbește ”pe vol. I” ca nu cumva să obosească și dă impresia că le știe pe toate. Nu e un film pe care să vrei să îl revezi.
carmen_angelus_romila pe 16 Iunie 2018 07:48
Filmul face parte din lista personala de filme "Escape Plan - Plan de evadare"
serban_ionescu pe 18 iunie 2018 02:31
WAW ! WAW ! WAW !