Păreri Dónde está Elisa?

Căutând-o pe Elisa

cristinavaduva pe 22 Ianuarie 2011 00:01
foarte interesanta tema acestui film...in sfarsit un serial din partea celor de la tlmundo si nu o telenovela....care, parerea mea e de nota 10.........probabil cine a scris scenariul a avut o minte *
HanuAnutza pe 30 ianuarie 2011 13:15
ai vazut El rostro de Analia? si aceea tenelovela este de la TvMundo si s-a terminat oricum era chiar umpic ma interesanta ca Donde esta Elisa
liv26 pe 21 Ianuarie 2011 18:55
super film
Ador filmul e super tare!!!nu il puteti difuza mai devreme de 21:30?
carameleeeee pe 14 februarie 2011 19:50
nuuuu :d pt k e iubire si onoareee dar poate sa-l dea de la 7 jum k atunci e teresa.. a inceput azi si e neinteresant:))) decii.. asta ar fi bine..:D app si mie imi place cautand-o p elisa:X
MariaVilla pe 18 Ianuarie 2011 20:22
pana acum are subiect interesant filmul :) imi place
sunt si actori cunoscuti asa ca ai ce vedea... draguta si elisa

iasmina_boar pe 28 Februarie 2017 14:41
Cat am putut plange la finalul acestei telenovele, ca nu mi-au mai ramas lacrimi. Nu ma asteptam niciodata la un asemenea final. Recomand!
zumzooma pe 07 Decembrie 2012 17:21
O telenovela care am putut sa o urmaresc pana final,si care mi-a lasat o impresie foarte placuta. Are un mare plus pentru poveste,care iese din tiparul telenovelelor,si care este plina de mister si de surprize neasteptate pe parcursul derularii ei. Aceasta chiar o recomand.
MissLady pe 04 Iunie 2012 12:20
Telenovela asta... m-a corupt. :) Sau cel puțin, m-a surprins în mod plăcut.
Mellia pe 21 Aprilie 2011 15:21
Desi nu-mi plac telenovelele, asta e una dintre cele mai bune. Are un subiect diferit, actorii joaca destul de bine, e chiar placut de urmarit.
bainca pe 30 martie 2022 02:29
nu-ti plac si totusi comentezi