Păreri Despicable Me 3

(2017)

Sunt un mic ticălos 3

Mihai2508 pe 01 Octombrie 2017 18:59
Mult mai slab decat ma asteptam
Din pacate aceasta parte din serie este cea mai slaba. Povestea este una simpla, inclusiv cea a personajelor. Din pacate nici fazele comice nu au excelat. Este ok faptul ca au continuat seria, dar din pacate au pierdut mult din calitate.
xerses pe 13 Iulie 2017 12:53
Au fost cateva faze nostime si o aparitie care a dat "culoare" acestei animatii.
cosmin742000 pe 14 Iulie 2017 11:46
Inca un film care dovedeste ca francizele nu sunt o idee buna
AeroX pe 28 Iunie 2017 13:05
De ce l-au mai facut si pe asta?
Inca o animatie de care au inceput sa-si bata joc. Dar aveam sperante cu ea.
Cel mai slabut din serie. E cazul sa se incheie de tot franciza asta cu minioni (care si asa au avut un rol prea fad aici si sunt la fel de constanti in comportament).
Povestea este boring as hell, teme deja expirate, un personaj negativ deosebit de ridicol si stupid, la fel ca si unul dintre personajele noi si inutile (Dru, fratele lui Gru). Nici copiii din sala de cinema nu au mai ras macar cum radeau inainte la filmele astea. Pacat. Seria chiar si-a pierdut potentialul.
Merita un 6 cu minus. Sa puna mana sa faca bani si din idei noi nu din ciorba reincalzita.

ari_tv pe 4 iulie 2017 14:05
Cand este subtritat si cand este dublat ?
user-60bbd8084643b pe 05 Iunie 2021 23:10
Este o animație foarte bună, s-a difuzat la postul de televiziune Pro Cinema pe 5 mai 2021.
andyy pe 24 Decembrie 2017 23:37
O continuare a seriei plina de imaginatie si actiune.
Petrov pe 04 Octombrie 2017 10:35
O animatie interesanta , merita vazuta , personajele sunt foarte amuzante .
Sorin87 pe 27 Septembrie 2017 20:24
Am ras bine de tot, ca si in primele parti pot spune ca si partea a 3-a a fost reusita
SYNDJ pe 26 Noiembrie 2018 22:27
Un pic tras de par, dar ticalosii astia mici nu si-au pierdut inca farmecul.
danut_iulian pe 23 Iulie 2017 13:48
O animatie destul de buna cu cateva momente haioase si pline de actiune.
giovanny72 pe 06 Iulie 2017 08:21
Simpatic, dar atat...
Putin mai bun decat partea 2, dar nu mai are farmecul primei parti..Nu e grozav, dar este reconfortant..
Movie-Picnic pe 25 Iunie 2017 14:43
Dupa 3 saptamani de filme slabute la cinema, Despicable Me 3 e ca o gura de oxigen!

Merita vazut, e amuzant, personajul negativ e favoritul meu, that guy is funny.

Review aici:

Luk__ pe 15 Iulie 2017 10:43
Despre film !
Cand a aparut m-am gandit sa ma duc la cinema sa il vad, dar nu am facut-o ! Apoi l-am vazut online, dar sunt profund dezamagit. Partea a treia a filmului este mult sub primele doua partii. Minionii au si iei partile lor, dar nu sunt comici ca in primele doua partii. Sunt doar cateva glume seci la care cu greu poti sa zambesti macar. In opinia mea filmul e slab.