Păreri Designated Survivor

(2016)

Președinte de rezervă

dark_soul pe 27 Noiembrie 2019 00:45
magnific
ba deci nu pot cred asa serial sa fie anulat. nu inteleg cum de toate rahaturile de seriale care nu au succes merg mai departe pana la enspemii de sezoane si la Designated survivor il anuleaza cand aveau incasari record
orza_radu_george pe 05 Aprilie 2021 09:20
Am vazut seriale si mai proaste. I a cam trecut vremea si lui Sutherland , insa merita vazut daca ai timp de pierdut.
karoly32 pe 05 Noiembrie 2016 20:13
continua dupa "24"
actiunea continua cu Kiefer...pacat ca nu mai joaca in noul sezon din "24" care se pare are doar 12ore/episoade (dupa IMDB)
emy_sinaia pe 01 Septembrie 2021 21:59
Super tare
Pentru cunoscatori si pentru oameni cu un anumit nivel este ca o carte buna pe care nu o poti lasa. Vezi asemanarea cu House of Cards, subiectul principal fiind tot in jurul presedintelui SUA si al familiei.
user-5a8cac6589d12 pe 18 August 2020 15:07
Primul sezon si urmatoarele 2 ep din sezonul 2 . acolo trebuia sa se oprească. O miniserie. Restul nu are treaba cu ce a fost . Foarte slab , niciun rost , degeaba , plictisitor. Parcă ma uitam la un serial de mana a doua doua sau a treia . Însă primele 23 ep sunt super . Cine vrea poate sa urmărească doar atat. E de ajuns , se încheie un capitol din serial , deci îl poți urmări pana acolo si chiar recomand . Foarte bun. Dar dupa nu mai are rost . Ciudata idee au avut producătorii
ovidiu_a_m pe 18 Decembrie 2016 15:32
Cei din urma....
O echipa de actori caarismatici si un scenariu ce te tine in priza ..... Serialul nu a dezamagit sperantele puse in el de fanii genului....de urmarit pe mai departe
wyz pe 04 Martie 2023 07:38
pacat
...pacat de Kiefer Sutherland, de film si de actiune, am urmarit doar 2 serii, a 3 serie fara sens, doar promoveaza homosexualitatea, scene interminabile cu travestiti...
user-5ffb2a5a41c35 pe 10 Ianuarie 2021 18:36
Incerc sa urmaresc. Nu pot. Kiefer pare mai boșorog ca taică-său. Ma rog, nu spun că juniorul nu e talentat dar bătrănul are si farmec pe langa un talent imens.