Păreri Dark Angel

(1990)

Justitiarul intunericului

Manusa pe 13 Ianuarie 2012 16:01
Un film interesant cu o tema cam ciudata, dar oricum nu exceleaza la niciun capitol ( actiune, prestatia actorilor....), este doar un film bunicel.
cosmin_kedii pe 13 Aprilie 2013 07:44
Un film frumos care imbina acțiune ș fantezie, deși sunt foarte puține efecte speciale, dar cu o mulțime de explozii,, Un film care va încânta fanii de acțiune,,,
alex_il_fenomeno pe 03 Iunie 2011 19:56
un film bunicel , cu o actiune buna si cu un actor in plina forma : Dolph Lundgren ! povestea filmului este interesanta , iar desfasurarea faptleor foarte inspirata ! cred ca merita o vizionare !
danyla pe 17 August 2010 21:00
Un film bun
L-am vazut la cinematograf in anii 90 cand inca la moda era videoul. Fata de genul si fata de calitatea filmelor din acea vreme cred ca as fi putut sa-i acord o nota mai mare. Fara efecte speciale deosebite care sa compromita tehnologia informatica aplicata in cinematografie de la inceputul anilor 90, filmul se incadreaza in limita bunului simt in ceea ce priveste genul SF, fara a duce povestea in zona aberatiilor de profil ale genului. Vi-l recomand cu placere, mai ales ca Dolph Lundgren in ultimul timp a scos numai porcari. PS : Cred ca ar fi meritat o continuare !
blackmore pe 26 Februarie 2020 22:26
O mizerie ca orice film cu Dolph Lundgren.................................
eduard_stratan pe 26 septembrie 2023 13:41
cosmin742000 pe 05 Aprilie 2017 09:19
Un film jenant ca orice film cu Dolph Lundgren..................
eduard_stratan pe 26 septembrie 2023 13:41
gaga pe 23 Iunie 2008 18:13