Păreri Contra timp 2

Contra timp 2

elmedico pe 12 Martie 2012 18:34
Mai slab decat primul, dar bunisor !
darkxyde pe 12 Octombrie 2010 16:53
Darkxyde
In sfarsit un film de actiune roman destul de bun. Ca pana acum numai drame stiu sa faca romanii.
nml pe 21 ianuarie 2011 16:38
dramele implica mai mult talent actoricesc si mai putini bani ca celelalte genuri
user-5a6df7d63383e pe 24 Ianuarie 2023 23:00
La fel de prost ca primul .Sergiu Nicolaescu făcea filme de 10 ori mai bune acum 30-40 de ani
margott pe 22 Februarie 2012 20:17
Chiar daca nu-i decat un film de televiziune, mi-a placut mai mult decat prima parte, Contra Timp 2 are mai multa actiune si mai mult suspans.
Deceoare pe 27 Octombrie 2011 13:53
Se putea şi mai bine !?
Aşa cum spunea"Darkxyde" -în sfârşit un film de acţiune ROMÂNESC . Se putea şi mai bine în special la secvenţele acţiunii din avion(cu tot cu călători).Şi ca filmul să aibă mai multă atracţie la public trebuia să existe o mini poveste de dragoste(atracţie sexuală),între unele dintre personaje . În rest toate bune.
Ghemot pe 17 Noiembrie 2012 13:37
Contra timp 2!
Foarte frumos și al doilea. De remarcat prezenta lui Florin Piersic jr.!
chiba_florin pe 11 Decembrie 2014 18:06
Hmmm
Uite ca se poate !
Sper ca pe viitor sa mai avem parte de asa ceva !!!

alex_il_fenomeno pe 08 Iulie 2013 17:53
M-am bucurat sa vad si o continuare, tot la TV, a indragitului film lansat cu un an in urma, cu atat mai mult cu cat venea la pachet si cu protagonistul, Dragos Bucur, ce facuse o figura atat de frumoasa in prima productie. "Contra timp 2" a reusit sa ne ofere aceeasi actiune din primul film, doar ca in alte circumstante, cu alte povesti, alte momente de suspans, poate putin mai scazute, deoarece acum aveam asteptari, si a fost poate la fel ca primul, nu mai bun, cum imi doream, insa la final a meritat din plin timpul acordat, fiind deosebit.