Păreri Coming Home

(1998)

Intoarcerea acasa

FreakDoll pe 19 August 2009 04:54
Extraordinar de mult mi`a placut acest film . Si interpretarea actorilor este deosebita .
lili22 pe 16 Octombrie 2015 06:42
Deja vu, deja connu
Am avut aceasta senzatie dupa primele 15 minute din acest film siropos.Nu va lasati indusi in eroare de calificativ, e un film pentru casnicele plictisite.Pacat ca Peter O'Toole accepta asemenea roluri.
hotu_mattua pe 23 ianuarie 2023 09:27
Nu aș fi atât de dur, aș zice mai degrabă un basm pentru adulți. Să citești cartea, un adevărat documentar despre realitățile din Anglia, în preajma războiului al doilea mondial, în timpul și imediat după. Adică dacă îl pui pe eReader și, odată cu ale cărți, mai citești și câte puțin din ea, s-ar putea să-ți placă. Uite acum, când postez asta, găsești cartea, la promoție, pe Amazon, la $1.05.
Iulidesprefilme pe 13 Iulie 2014 13:28
Filmul impresionează prin povestea lui, prin felul de a o transmite spectatorului, prin jocul expresiv al actorilor...
SLSlarisa pe 24 Decembrie 2011 12:31
prea fain, dar cum pot sa fac rost de el? l-am tot cautat sa il downloadez free nu merge si nici macar in magazine nu am gasit dvd-ul, nu imi plae sa ma incurc sa il cumpar de pe net
SLSlarisa pe 24 decembrie 2011 12:32
daca cineva afla cumva sa imi zica si mie va rog mult