Păreri Clown

(2014)

Clown

bainca pe 31 Mai 2018 09:45
nota 5 asa si asa
ideea e interesanta dar nu e foarte bine dezvoltata , momente bune dar doar atat , actorii nici nu au jucat extraordinar , actiunea nu a fost cine stie ce , dar pentru idee si pentru ca se putea mai mult ii dau un 5 atat , destul de slabut
XShadowX pe 02 Mai 2015 12:07
O porcarie de film , o pierdere de vreme , cica un clovn horror, criminal - asta e chiar o noutate si o ideea traznita , intr-adevar regia e bunicica insa actorii sunt slabi, personajele si scenariul la fel plus un final foarte ciudat , nu va recomand acest film !
alex43497 pe 24 Mai 2015 13:24
povestea e complet ridicola.in fiecare an se fac vreo 70 de filme cu clowni care ucid si nimic mai mult.m-am saturat.
geo_gabi pe 13 Martie 2015 15:10
Clown
Cu ceva momente bunicele pe alocuri ,este vorba despre un costum de clovn care odata imbracat se transforma intr-un demon , dar.... try to see it, merita o nota de 5 pentru regie.
6Patronul9 pe 26 Octombrie 2018 12:24
Acceptabil
Un horror cu o idee interesanta insa destul de slab dezvoltata.Unele scene care se voiau socante pur si simplu nu au reusit sa ofere acel impact emotional de care are nevoie un astfel de film.Se vede de la o posta ca Eli Roth este in spatele productiei,desi cred ca lucrurile stateau mult mai bine daca si regiza pelicula.Una peste alta e un horror acceptabil,in special pentru fanii genului.