Păreri Captain America

(1990)

Căpitanul America

GeorgeGeo2011 pe 08 Mai 2012 19:34
Nu stiu cum naiba va placut cand este o mare porcarie
spanac2015 pe 8 iunie 2012 14:36
Il face de rusine pe Captain America cu filmu asta :))
AdriAdrianna98 pe 27 Iunie 2016 23:06
Groaznic. Tras de par la maxim, probabil un remake dar unul extrem de prost. Actiunea 0, dupa 15 minute n-am mai suportat. Pierdere de timp.
Deceoare pe 02 August 2016 00:37
Eroi de benzi desenate din reviste
Realizat după benzi desenate . De aceea a ieşit atât de mediocru .
edi2o9 pe 09 Aprilie 2016 23:38
Bun film. Chiar daca a avut un buget mic s-a facut un film foarte captivant si interesant.Recomand acest film , merita vazut!
vege pe 19 martie 2018 21:57
Ce gusturi lipsa ai! Ai implinit 18 ani? Dar ma tem ca generatia ta, care nu citeste mai nimic dar se uita la filme, e la fel ca tine de inculta si lipsita de gust...
deadlord pe 24 August 2012 12:23
Majoritatea persoanelor care vad acest film, spun ca este o porcarie, dar eu cred ca este totusi un film bun si merge de plictiseala.
AdriAdrianna98 pe 27 iunie 2016 23:07
Daca tot te plictisesti macar alege un film bun, nu-ti pirerde timpul pe asa ceva.
alex_il_fenomeno pe 24 Ianuarie 2012 15:41
un film bun , la fel de interesant ca si sequelul lansat in 2011 , insa cu un alt fir narativ , extrem de captivant . filmul ni-l prezinta pe legendarul Capitan America ( interpretat magnific de catre Matt Salinger ) , care ajunge intr-o situatie deloc convenabila lui , si anume sa sara peste ani buni din viata si sa se trezeasca intr-un viitor apropiat , si in lupta cu fostul sau inamic . scenele bune , extrem de alerte , povestea reusita , si nu doar pentru cei de senzatii tari , iar costumele uimitoare ! merita urmarit cel putin o data !
takk_33 pe 29 aprilie 2012 02:01
Sequel? Chiar deloc, e un remake First Avenger si ma indoiesc ca cei care au lucrat la el au vrut sa fie asociat cu comedia asta neintentionata.