Păreri Bewitched

(2005)

Ce vrăji a mai făcut nevasta mea

alc pe 26 Ianuarie 2006 21:59
Adevarat dezastru. Un pas inapoi in cariera lui kidman. La will ferell nu prea pot zice un pas inapoi ca toate filmele in care a jucat au fost la fel de nereusite.
Buburuza pe 15 August 2005 15:48
Din pacate am fost destul de dezamagita de film,este dragalas,dar doar atat,ma asteptam sa fie ceva mai imprevizibil,nu iese cu nimic din tipare si sunt doar cateva faze cu adevarat amuzante.
Mariannaa pe 31 August 2014 18:38
DEZAMAGITOR
Nu am crezut niciodata ca voi fi nevoita sa dau o nota atat de mica unui film cu Nicole Kidman, adica acest film este sub orice asteptare, mai precis VARZA. Nu-l recomand sub nicio forma si mentionez inca o data ca nu-mi vine sa cred ca a participat si Nicole la aceasta pierdere de timp.
Miiku pe 05 Februarie 2013 14:01
Cam slabut filmul, dar actorii s`au descurcat cat de cat.
cosmin742000 pe 11 Martie 2013 00:39
O incercare palida de remake la sitcomul ,nici el mult mai breaz din anii 60
ooo333 pe 16 Martie 2010 17:10
Foarte slab zici ca un documentar despre handicapati !! will farrel plage ca un copil rasfatat tot timpul ! un film super film !
ancachiritescu pe 06 Iunie 2005 07:42
Astept de foarte mult timp sa vizionez acest film care mi-a incantat copilaria si la care ma gandesc foarte des.
Ma bucur ca voi avea ocazia sa-l vizionez din nou. Sper ca voi sti din timp ora de difuzare.

dark56 pe 19 Septembrie 2010 18:42
filmul e o adevarata prostie daca la inceput se vedea ca va fi bunicel s-a transformat intr-o prostie cu o Nicolae Kindman idioata si un Will Ferrell rasfatat .
Carter pe 22 Octombrie 2005 23:25
Super filmul :) merita vazut ...
Flash pe 02 August 2005 09:21
Se anunta bun de tot filmul . Merita vazut !
Alinasweet pe 14 Martie 2010 13:26
impresionant
am vazut acest film acum 2 sau 3 luni la cinema si ma lasat fara cuvinte "intrun fel"

in seara asta il are la televizor pe Acasa TV

il astept cu mare nerabdare:X

GiulianoDirt pe 24 Martie 2022 20:59
Cam slăbuț remake. Will Ferrell e ca nuca în perete în acest roll. Nota 5.
blackmore pe 11 Iunie 2020 13:46
O incercare palida de remake la sitcomul ,nici el mult mai breaz din anii 60
Iulidesprefilme pe 07 Octombrie 2012 11:27
Serialul a avut mare succes, iar pelicula de acum este, în felul ei, încântătoare...
geo_gabi pe 21 Februarie 2015 10:22
Mai bun decat serialul tv
Ce vrăji a mai făcut nevasta mea cu Nicole Kidman un film fain si hazliu.
Nota 7.

cosmin_kedii pe 30 Aprilie 2013 08:47
O comedie foarte buna deservit de frumoasa Nicole Kidman și Ferell Will care este excelent
zeki pe 22 Aprilie 2011 22:33
un film destul de reusit , Nicole Kidman joaca foarte bine , filmul nu se compara deloc cu serialu , merita vazut filmu .....
edy21 pe 29 August 2010 16:58
Mie personal mi-a placut foarte foarte mult filmul este super plin de romantism aventura si haz iar Nicole Kidman.....10 !!!
Susnea Simona pe 24 Noiembrie 2005 19:41
Si pe mine m-a dezamagit Nicole Kidman, iar filmul este unul dintre cele mai proaste din cate am vazut.
alex_il_fenomeno pe 27 Ianuarie 2012 17:52
o comedie foarte reusita , in care cuplul Will Ferrell - Nicole Kidman s-a dovedit covarsitor , atat in poante , cat si in momentele dramatice si cele romantice . iar magia nu facea altceva decat sa complice lucrurile in cazul celor doi , acestia reusind sa fie atat de imprevizibili , incat pana si momentele muzicale s-au dovedit extrem de interesante . sincer sa fiu , nu am vazut serialul , dar filmul mi s-a parut mai mult decat ok . il recomand spre cel putin o vizionare .
Iamsaved pe 22 August 2010 00:31
Nu ma asteptam de la nimic mai mult decat de la ce am primit de la acest film,sincer
qwerty pe 26 Ianuarie 2006 21:10
O comedie foarte slaba si rasuflata.A iesit rau de tot.Un dezastru de film.
Ella pe 30 August 2005 11:45
Nici nu era greu de intuit ca o sa fie slabut filmul.Dupa Traducatoarea(care e madiocru)nici nu putea sa iasa din tipare.
Cred ca Nicoleta e pe o traiectorie descendenta(despartirea de Tom isi spune cuvantul),ori nu are intuitia sa-si aleaga rolurile mai bine ,ori se multumeste cu putin.
Pacat...are destul potential.
Dau doar o steluta...pentru Nicole.