Păreri Bani negri

(2020)

Bani negri

FunnyX pe 22 Noiembrie 2020 21:09
Interesant
Tocmai ce am vazut primul episod si mie unul mi-a placut. O idee interesanta, personaje simpatice (mai ales Ionel)...voi continua sa il urmaresc!
conspicuous pe 14 Decembrie 2020 22:39
Barză CGI
Nu mi se pare ok ca se folosește o Barză CGI în serial. Discriminează berzele reale Și creează standarde false pentru berze.
Godzilla1977 pe 03 Decembrie 2020 12:15
Dezamăgitor în episodul 2 .... atât regizorul, cât și producătorul au arătat un amatorism serios prin faptul că mașina băncii în mai multe cadre diferite are număr de înmatriculare diferit. La fel se intampla și cu mașina actorilor principali, Dacia Duster rosu.
kasmyn pe 21 Noiembrie 2020 23:47
DE ABIA ASTEPT SA-L VAD LA HBO!!------------ORICUM HBO ROMANIA FACE SERIALE BUNE ROMANESTI CA IN AFARA DE PRO TV CU LAS FIERBINTI NU PREA MAI PRODUCE ALTE TELEVIZIUNI CEVA SERIALE ROMANESTI BUNE!!
trump pe 22 Noiembrie 2020 17:34
Nota 10!!!! Văzut pe HBO Go ep 1 . Este bun...promite multe.
rarya pe 29 August 2021 22:47
Recomand!
Este un serial romanesc foarte reusit.. Dupa parerea mea, actorii au jucat impecabil! Felicitari! Astept Sezonul 2 :)
oreakaterini pe 10 Ianuarie 2021 01:00
Altceva decat vacanta mare si las fierbinti...
Serial bun. Se putea si mai bine dar nici buget de hollywood nu a fost. Mici gafe cu nr de inmatriculare la masini dar s-a intamplat si la case mai mari. Vezi ceas electronic la mana unui personaj din epoca victoriana...
Am vazut cele 6 episoade dintr-o rasuflare. Astept continuarea, dar cu ceva pretentii mai mari.

maryws85 pe 09 Ianuarie 2021 04:33
L-am terminat de vizionat. Mi-a placut forte mult.
Cristina33 pe 02 Ianuarie 2021 11:51
Un film excelent, o dovada ca filmele de comedie romanesti sunt mult peste cele americane; Un film care merita vazut, care reuseste sa te tina in priza pana la sfarsit; Nota 10
Ghemot pe 27 Decembrie 2020 22:28
Un serial de comedie românesc care mi-a plăcut foarte mult!
dany6960 pe 22 Noiembrie 2020 18:27
2 ingineri de la administratia strazilor (adica semaforisti), Teodor Leonte zis Doru si Ionel afla pe pielea lor ceva ce noi stiam de mult, si anume coruptia din institutii. Toate astea intr-un serial romanesc de 6 episoade marca HBO unde Papadopol joaca "as usual" cu amanta pe post de sotie ca sa se obisnuiasca cu gandul. Iar la final stai si te intrebi: " La ce naiba m-am uitat 50 de minute? " Si iti revin in cap versurile Holograf: "Mafia e-n tot si-n toate/ Mafia te-ajuta, poate"
user-5fd7e70abf7e6 pe 15 Decembrie 2020 00:29
Eu zic ca in sfarsit vad un film romanesc ce nu se bazeaza pe denigrarea sistemului medical, al bisericii, al politicii etc.
nicusor_bizon pe 13 Decembrie 2020 15:54
Penibil,penibil, penibil...