Păreri Area 407

(2012)

Area 407

mtraianc pe 14 Mai 2012 23:28
pierdere de timp
incepe promitator , pina la accident , dar devine un film plictisitor , inervant si obositor ,prin modul idiot de a filma mai ales in intuneric
iara subiectul este unul cat se poate de banal

C0oldray pe 1 iulie 2012 20:51
ai scris inervant :))) si ai dreptate
happysunnyday pe 30 Iulie 2012 23:43
mie m-a placut filmul. ideea nu e stralucita, dar mie mi s-a parut ceva frumos. evolutia personajelor si a actiunilor a fost draguta. si finalul a fost chiar bun.
alex_il_fenomeno pe 19 August 2012 21:59
n film mai bun decat ceea ce credeam ca se va dovedi , cu un mister , un suspans atat de ridicat , incat nici nu stii la ce sa te astepti ! si daca ai crede ca maniera de filmare , in stilul altor filme ( acela de simpla camera , care ia anumite cadre din care este constituita povestea ) scade din intensitate , ei bine , te inseli amarnic , pentru ca ramane o poveste la fel de incitanta ! si unde mai pui ca surpriza de la final este una de proportii , desi am fost putin dezamagit de creatura ( speram sa fie un varcolac ...) , iar finalul este prea subit , insa de mare efect . merita urmarit cel putin o data .
Ciprian_2007_tl pe 02 Septembrie 2013 20:46
Un film penibil mai bine zis o mizerie de film.Timp pierdut aiurea !
kakapiciu pe 18 Iunie 2013 23:29
Nu mam asteptat sa fie atat de penibil. Pur si simplu cred ca trebuia sa aleg alt film.
Licurici75 pe 16 Decembrie 2012 16:33
jurassic park 4
E continuarea secreta a seriei Jurassic. Dar un film sec cu personaje de clasa C. Suspans 0
herleaflorin pe 11 August 2012 18:05
Area 407
un film genul Found Footage destul de scary prabusirea avionului a fost destul de realista actori joaca binisor desi nu prea arata creaturile acelea de prea multe ori a fost bunicel era destul de clar finalul nota 6
edyzaharia pe 14 Iulie 2012 09:38
pierdere de timo
Slab,slab foarte slab !!!
Lipsit de efecte marcatoare,lipsit de orice ...un film într-adevăr ”low cost” dar parcă prea ....””low” :)

xerses pe 21 Iulie 2012 17:29
Acest film nu merita timpul pierdut....Slab, cu un final stupid....