Păreri Antlers

(2021)

Spirite întunecate

Mishu25 pe 03 Noiembrie 2021 10:21
Destul de socant, atmosfera sumbra, sunetul si efectele practice sunt remarcabile, merita vazut pe ecran mare. Imbinarea intre film cu pretentii, teme profunde si film cu monstri nu e perfecta, dar actorii compenseaza din lipsuri. Doar pentru fani horror.
user-61bb93a340564 pe 16 Decembrie 2021 21:40
Un film plin de mister, care te tine in suspans de la început pană la final, scenariu și coloana sonoră, superbe, finalul lasă ușor de dorit, dar compensează cu restul filmului care este excelent în opinia mea.
xerses pe 15 Decembrie 2021 22:50
Nope! Sunt filme horror mult mai bune. Acesta s-a inscris in limitele ciudatului si cam atat.
parker30 pe 13 Decembrie 2021 17:18
Capodopera! Acum am terminat vizionarea filmului și am rămas uimit dece am văzut, foarte mult suspans mai ales în prima parte ,mult sânge, și mult mister pana la sfarsit .Recomand ,merita văzut eu am fost mulțumit de film .
Sorin87 pe 11 Februarie 2022 22:12
Super horror, mi-a placut actiune si efectle speciale, finalul ar putea sa dea loc de o continuare
lavara_laiarna pe 26 Aprilie 2022 15:44
Străpunse chiar și de necuratu, unele relațiile dăinuie. . cică veșnic.
esperar pe 15 Aprilie 2022 20:54
Un horror bunicel, nota de pe imdb reflecta acest lucru. Mie mi-a placut și povestea filmului care m-a captat și m-a ținut atent până la final.
Scenariu: 6/10
Poveste : 6/10
Regie/Actorie : 6/10

Rating per total ... 6 Bunicel

dmsteaua pe 27 Ianuarie 2022 01:01
După umila mea părere,este un film de tot rahatul. E atât de previzibil încât m-am plictisit după 5 minute, are toate clișeele genului,actorii sunt penibili,scenariul pueril. Toate personajele sunt abia schițate,acțiunea e trasă de păr. Păcat de timpul pierdut cu acest ,,film" .