Păreri Ant-Man and the Wasp: Quantumania

(2023)

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

user-63decf93ec3dd pe 05 Februarie 2023 11:09
Noul film ,, Ant MAN ‘’ nu este așteptarea tuturor…
Eu zic ca noul MCU s-a stricat.

Luk__ pe 17 februarie 2023 01:47
Avengers: Infinity War & End Game au dus Marvel la un alt nivel dar si până atunci marea majoritate a filmelor au fost foarte bune .. cu mici excepții. Cam tot ce a venit după End Game nu a mai avut același farmec si poveștile au fost destul de subțiri.
CrisitDumitru222 pe 06 Aprilie 2023 16:38
Foarte slab. Probabil cel mai slab film din seria Marvel.
deea9595 pe 25 Mai 2023 00:47
Poti sari peste tot filmul si nu o sa ratezi nimic.
Mai degraba sari direct la scena post-credite. Acele 10 secunde merita mai mult decat tot filmul.

Luca_Rusu1 pe 20 Februarie 2023 08:21
Un film bun , cu actiune si efecte speciale de inalta calitate , putin plictisitor pe unele parti , dar batalia de la final compenseaza. Nota 8/10 , recomand.
ciprian_tamaian pe 19 Februarie 2023 23:16
Filmul este peste așteptări în cazul meu personal.Mă asteptam să fie plin de clișee dupa.o duzină de filme cu super eroi lansate in ultimii ani.Pot zice că este peste Adam .Unele scene și efecte speciale au acuratețea ca în Avatar 2 Calea apei.In concluzie merită văzut.
Sorin87 pe 06 Iunie 2023 22:57
Frumos film, mi-a placut mai ales peisajele SF erau bestiale, povestea captivanta si caracterele fascinante
6Patronul9 pe 24 Mai 2023 18:45
Nu-i mare inginerie sa faci un film Marvel in 2023. Arunci pe ecran cele mai sterse interpretari actoricesti posibile,costume luate din filmele Spy Kids de pe vremuri,CGI nefinisat care arata ca desenele animate si aceleasi povesti expirate din 1900 toamna. S-a pierdut orice fel de originalitate,orice fel de farmec. Magia aceea MCU a murit dupa Endgame. Filmele astea nu mai merita vazute la cinema. Sunt ok pe moment dar pe urma le uiti sau daca nu cu cat te gandesti mai mult la ele cu atat realizezi cat sunt de stupide.
wrm pe 22 Mai 2023 10:53
slab
Un film care tine pentru cei cu varsta pana la 10 ani. Puteau face un desen animat mai bine.
shafiq1 pe 23 Mai 2023 20:55
Hey forum members,

I wanted to take a moment to acknowledge the incredible acting prowess of Kathryn Newton in "Ant-Man and the Wasp: Quantumania." Her portrayal of Cassie was absolutely captivating, showcasing her exceptional talent and dedication.

Let's celebrate Kathryn Newton's outstanding performance and discuss our thoughts on "Ant-Man and the Wasp: Quantumania"!

Phantom_sub pe 16 Februarie 2023 22:20
Bunicel
Pentru CGI, pentru construirea de lumi şi amploarea poveştii, merită văzut la cinema. Însă regia nu prea e grozavă, personajele şi chimia dintre ele nu e convingătoare. Sunt câteva momente chiar interesante, afară de postcredite. Jonathan Majors îi eclipsează pe toţi. Vedeţi că sunt două scene-postcredit,
dacian_chiorean pe 17 Februarie 2023 09:04
A fost ok, un pic cam subtire ca actiune si idee dar mai da o directie cat de cat pt Marvel. Ca dupa Infinity Saga au cam cazut si e greu sa inceapa din nou o noua "saga". Adica nu e greu doar ca trebuie timp sa adune din nou suficiente personaje sa iasa ceva de talia celor ce au fost.