Păreri Annabelle Comes Home

(2019)

Annabelle 3

JohnStr pe 17 Aprilie 2019 23:59
Abia astept sa apara.
Mi-au placut celelalte doua parti. Sper sa fie reusita si a treia parte.
andy_paun pe 29 Iunie 2019 21:33
Voi astia nemultumitii, luati.va bilete la avengers, batman sau x-men si luati.va si comentariile inutile cu voi. Suntem satui de frustrati. In orice colt al internetului este cate un frustrat. Unu zicea ca e slab, ca l.ar fi vazut... cand el nici nu a aparut. Sau, daca il vezi pe filme online , filmat in sala, orice film e slab
valentin117 pe 30 iunie 2019 20:18
In afara filmul a apărut deja, iar când spun ca e slab nu exagerez deloc
crisalisa pe 11 Iulie 2019 16:15
Mult mai slab decat partile anterioare, dar merita vazut o data. Putina comedie...cam atat.
user-5d2658d998dd4 pe 11 Iulie 2019 00:33
Nu se ridică la nivelul Annabelle 1 și 2.Mai multă comedie decât horror.
valentin117 pe 28 Iunie 2019 01:58
Înfiorător de nesatisfăcător
Am plecat din sala de cinema foarte dezamăgit... E mai slab decât 1&2; Au mers în extrem cu efectele mai ales acel vârcolac...chiar nu-și avea locul; unde mai pui că are final fericit ???? - au ruinat toată povestea! În concluzie, dacă aveți sub 12 ani poate o sa vă sperie ;))
mihnea_aspru95 pe 2 iulie 2019 21:29
pai stai asa, unde l-ai vazut? In America?
user-5d2ebe9dc3db2 pe 17 Iulie 2019 09:23
Da , imi pare rau ca spun asta , dar acest Annabelle nu a fost prea reusit. Chiar daca l-am vazut la Cinema asta nu inseamna ca nu e plictisitor. Pe langa 1&2 acest film este sub asteptarile mele.
user-5ae0ef8766fc6 pe 14 Iulie 2019 23:53
Ignorați comentariile unor primate cu fruntea de 2 cm, care ii numesc pe cei care au altă părere decât ei "javre împuțite".
Ignorați combinatorii tembeli care fac reclamă pe față unor branduri, jignindu-i pe oamenii de buna credința care isi exprimă punctul de vedere fara vreun interes material.
Si da, filmul e plictisitor rău de tot. Chiar daca il vizionezi din sala respectivă.

kitty.kitti pe 14 Iulie 2019 22:47
Foarte slab... Ma așteptam la ceva mai mult. Și 2 a fost slăbuț, dar 3-u...cu mult sub asteptari
th3_spyr0 pe 14 Iulie 2019 20:39
Destul de slab, jump scare-urile foarte predictable si nu m-am speriat aproape deloc
FunnyX pe 14 Iulie 2019 02:11
Mai bine nu
Slab spre foarte slab chiar! Are ceva bun la coloana sonora, se creaza ceva suspans, dar filmul e departe de asteptari, de ceea ce ne-a oferit in primele 2 parti.
Trei adolescente si un tinerel simpatic, o papusa si....cam asta e filmul! Mult prea putin pentru fanii seriei.
Contra-recomand acest film.

user-5d2a23c44a515 pe 13 Iulie 2019 21:36
Filmul e foarte bun.Cine stie de filme horror o sa ii placa.Daca va uitati atent are multe scene interesante. Dacă va gânditi mai mult la pop corn sau la nachos care mancati nu o sa va placa.filmele horror nu su t pt toată lumea.eu am am avut noroc sa vad filmul la ploiesti la o sala unde erau vrei 20 persoane si nu se auzea nimic.
user-5d26f6c01276e pe 11 Iulie 2019 11:46
Chiar aseara l-am vazut in Cinema Cyti Avanpremiera, ma asteptam mult mai mult...dar e fost ok.
preda_diana pe 08 Iulie 2019 13:20
Cum dreaq să dai nota unui film care încă nu rulează la noi în cinematografe ? Nu mai vorbesc de datul cu părerea în aceleași condiții :( Poate vă găsiți si voi o ocupație serioasă ! PS. Da, vor fi cârcotași care mă vor pune la colț afirmând că au văzut filmul în nu știu care cinematograf din lume.Îi asigur ca nu mă supăr. Ar fi ca și când aș lua jucăria unui copil :P
crisalisa pe 8 iulie 2019 16:45
Sunt din astia care spun ca au vazut filmul si nici nu stiu cand apare...Lansarea oficiala in SUA a fost in 26.06.2019.. la noi inca nu, dar se gaseste pe net, varianta cam, nesubtitrat si dublat in spaniola, dar repet, calitatea e f slaba. Cine l-a vazut la cinema, sigur nu e din RO.
buntua54 pe 10 iulie 2019 19:45
Conf. Imdb data de lansare in multe țări europene, inclusiv cele din jur, este 27.06. așa că e f posibil să fie văzut la cinema. Să nu acuzăm degeaba.
ionut_puiu444 pe 03 Iulie 2019 11:44
Mi-a plăcut. Am tras niște sperieturi bune, nu mă așteptam. Se ridică la nivelul celorlalte filme din seria "Conjuring".
AlexBoSS74 pe 22 Iulie 2019 10:41
Slab.. . Vreo 5-6 momente "horror", in rest a fost o asteptare clasica filmelor horror, o "introducere" in universul asta( mai usor, au tras de timp la greu, multe momente pierdute pur si simplu..).
AeroX pe 17 Iulie 2019 23:53
Niste jump scares nu asa inovative
Mno, n-am prea ramas decat putin stupefiat la niste jump scare-uri, dar overall as zice ca s-a dovedit inutil in universul seriei.
In rest, n-am inteles de ce in sala de cinema s-a ras cam mult si a fost tratat ca un film de comedie. Ori am nimerit eu intr-o sala cu oligofreni necivilizati si ei sunt obisnuiti de regula sa rada la filmele pe care le urmaresc la cinema (doar la alea de comedie merg unde si asa nu se pot dezlipi de telefoane), ori chiar a fost ceva de ras in tot filmul. Poate asta m-a si influentat pe mine in mod negativ sa-l consider cam slab. Cred ca am avut senzatia ca am nimerit eu pe alta planeta daca se radea in hohote la poanta aia cretinoida despre "Bob's got balls". E drept ca majoritatea rasetelor de cercopiteci proveneau de la puslamale din intervalul 14-20 de ani. Iar la final cand au scapat din nou de acel demon au inceput sa aplaude...deci daca se mai… citeşte

user-5cfd3bc7740ca pe 15 Iulie 2019 15:44
Ignorați comentariile negative ale unor javre împuțite , filmul e super bun, v-aș recomanda daca mai prindeți sala GRAND ULTRA de la GRAND CINEMA & MORE
dany6960 pe 29 Iunie 2019 10:34
Un fel de "Singura acasa 3"
Un film boring cu si pentru fetite ce poate fi usor incadrat la categoriile comedie si soft-horror. De mentionat ca toate gainile ce apar in film nu au fost vatamate. :))