Păreri ¡Anita, no te rajes!

(2004)

Anita

demonik0 pe 10 Aprilie 2010 02:50
cea mai tare telenovela in niciun caz.....dar bunicica, f frumoasa actrita :>
monisss pe 15 Martie 2010 15:13
comedie drama romantism suspans
toate la un loc :X

alexandru georgiana pe 15 Februarie 2008 14:08
anita este super si interpreteaza rolul perfect,imi place f mult filmul
Bora Lucica pe 26 Ianuarie 2008 18:53
A fost frumos filmul.poate o sal dea din nou.ce bine ar fi.
oltean carmes pe 05 Ianuarie 2008 17:46
anita!sunt unu dintre fani tai te ador mult imi place sa ma uit la serialul tau .te iubesc mult!!!!
Ionita Ana-Maria pe 27 Decembrie 2006 12:24
mia placut foarte tare anita si sper ca mai da reluare va pup dulce poopp
nicole pe 18 Iulie 2006 20:39
anita a fost cea mai supaer telenovela as vrea sa mai fie data inca o data am scris si pe cinemagia acasa dar pentru rubi as scrie si pentru anita dar nu stiu sigr daca il mai da oricum a fost si va fi cea mai frumoasa telenovela sper sa o mai dea daca vreti sa vedeti poze cu actori sau toate melodioile din film contactatima la id kissuletz_nicol
BOBARU ANA-MARIA pe 14 Iulie 2006 09:55
ANITA E O TELENOVELA SUPER BETOON!!!!!! NU AM RATAT NICIUN EPISOD MIA PLACUT LA NEBUNIE!CHIAR MI-AM PUS ID-UL ANITA08M.O ADOR PE IVONNE MONTERO!!!!!!!!!!!
Anonim pe 01 Iulie 2006 01:32
Sunteti cei mai tari.va iubesc:)
gabitza pe 26 Iunie 2006 15:45
e cea mai tareeeeeeeeeeeee dar acu cea mai tare telenovela mi se pare la tormenta in care joaca natalia streignard
blendea corina pe 21 Iunie 2006 15:10
MIE IMI PLACE F MULT SERIALUL ANAITA ASA CA ESTE CEA MAI TARE TELENOVELA!!!!!!!!!!!!!!!
ion andreea catalina pe 08 Iunie 2006 13:52
imi place foarte mult de anita si ii urez sa nu se lase sa castige altii in fata ei.as vrea daca sare putea sa ne intalnim. am 12 ani si te iubescx mult........PA PA PA PA PA
killer pe 17 Martie 2006 15:13
anita e cea mai tareeeeeeee!!!!!!!e super faina si as vrea si io poze cu ea dar nu prea am imi dati voi?^o^si ariana era dragutza pacat ca era rea :( mi-a pl;acut ffffffffff mult sfarsitul si cantecul arianei a fost super m-a impresionat ffff mult aceasta telenovela filmele mele favorite sunt filmele thaliei anita prizoniera si...... nush dak mai saunt
milosev smiljka pe 07 Martie 2006 20:09
este un serial de 5 stele incredibil de buun... mia palcut mult de tot.. ciao tmisoara
rotaru roxana pe 03 Februarie 2006 10:36
acest serial este unul de nota 10 ! nu ar incapea stelute ca sa ii dau nota
anda roxana pe 29 Ianuarie 2006 14:34
ce tare esti ivvone si tu la fel natalia imi place de amandoua sunteti tari si mi`a plakut ffff mult telenovela anita si sper sa o mai dati la televizor,va pupik ffff dulikik :*:*:*:*
drudu pe 24 Ianuarie 2006 20:26
get a life... nu crezi ca regizorii valorosi au altceva mai bun de facut (cum ar fi filme valoroase) decat sa se uite la telenovele?
ROTARU CRISTINA pe 24 Ianuarie 2006 18:07
telenovela ,,anita no te rajes ''a fost cea mai buna telenovela de pe postul acasa tv!as dori sa mai fie data o reluare si sa fie analizata de mai multi regizori de succes
plugaru mihaela pe 05 Ianuarie 2006 04:24
mi s-a parut o telenovela superba....nu am nici un comentariu...va rog imi pune-ti si mie cum se numea ultima melodie...
lorena pe 04 Ianuarie 2006 18:10
mi se pare o telenovela fffffffffff interesanta.mi-a placur f mult aceasta telenovela.:)
alexa ghin. pe 10 Decembrie 2005 21:44
Anita e cea mai misto telenovela kre am vazut-o vreodata. Sunteti cei mai tari!
Alexa pe 10 Decembrie 2005 21:25
e cea mai misto telenovela pe care am vazut-o.
sunteti cei mai tari

Botezatu pe 20 Septembrie 2005 16:04
Este cea mai tare telenovela!!!!!!!!!!!!!
Istrate Diana pe 18 Septembrie 2005 18:26
A fost o telenovela superba , mi-a placut la nebunie , e cea mai tare din cate am vazut. STIE CINEVA SA-MI SPUNA NUMELE REAL AL AVOCATEI LUI EDUARDO VERONICA FERRAN? DACA STIE CINEVA VA ROG DIN SUFLET SA IMI TRIMITE-TI UN E-MAIL PE dyana_istrate@yahoo.com SAU INTRATI PE ID MEU dyanutza_g. VA puuuup!
"ANITA NO TE RAJES" NUMBER 1

Tanase Andreea Madalina pe 18 Septembrie 2005 13:44
" Anita no te rajes " este telenovela mea preferata . Mi-a placut mult ultimul episod . E cea mai frumoasa telenovela . Pana la urma iubirea dintre Anita si Eduardo a iesit invingatoare . Imi pare rau ca s-a terminat . As vrea sa existe o continuare .
alina petrescu pe 17 Septembrie 2005 19:21
Cea mai super telenovela de pe pamant Imi place totul la ea !!!!!!!!!!! mi-ar fi placut sa mai continue.
tudor anamaria pe 16 Septembrie 2005 21:43
anita este un serial ft special pt mine si prietenele mele.am urmarit-o de la inceput pana la sfarsit.poate am pierdut 2 episoade.am o prietena pe nume elena care m-a sfatuit sa dau acest mesaj.m-a impresionat ft mult relatia anitei cu bunica ei.la inceput s-au urat dar la final au tinut una la alta.nu mi-a placut cand a fost impuscat tatal anitei.si as dori sa fie pe net si imagini(actori)in special julio cezar si anita.graciela a fost o mama perfecta pt anita.sfarsitul a fost cel mai frumos pt ca anita a vorbit in biserica cu "mama"ei care s-a dovedit a fi matusa ei.daca se poate sa mai fie un serial tot cu aceeiasi actori dar sa fie continuarea serialului.julio cezar trebuia sa ramana cu anita(parerea mea si a elenei).am fi vrut sa-i vedem cum se saruta amandoi.ne-am dori ft mult.avand amandoua 13 ani si urmarind telenovele de obicei cel mai mult ne-a placut anita.daca s-ar putea sa… citeşte
cris pe 16 Septembrie 2005 08:54
e una dim cele mai bune telenovele si actorii joaca foarte bine
am o intrebare cine canta melodie din final de la nunta lor

Alynutza pe 16 Septembrie 2005 03:01
No comennt!! Stiti cumva de unde pot face rost de melodia de pe fundal? de la ultima lor nunta??
Albei Oana pe 14 Septembrie 2005 21:40
'Anita, no te rajes' este o telenovela super cool in primul rand pt ca joaca si Jorge Enrique Abello
anelim rogue pe 10 Septembrie 2005 15:30
La inceput nu mi se parea o telenovela prea reusita datorita personajului principal: Anita, care are un ras ingrozitor. Dar dupa c actiunea s-a mai complicat telenovela a devenit din c in c mai interesanta. P min nu ma deranjeaza d loc k anita s-a transformat in black soul woman ci chiar imi plac. Dar am o intrebare si va rog frumos sa ma ajutati: cum se numest actorul care il joak p Julio Cesar(e cel mai sweet actor d telenovele;)). Aaaaa....! Si ador cat d malefik e Ariana Dupont! Si faza cu song-ul despre catei e.... super! I guess that that's all I can say about it! Oricum 'ANITA NO T RAJAS' rulls! :D
Balasan Simona pe 09 Septembrie 2005 22:01
offf...cred k pe vremea cad aveam vreo 12 ani ma uitam la telenovele si sincer am incetat sa o mai fac pt ca toate erau atat de tragice si cu aceeasi tema incat mi-am pierdut interesul pt asa ceva. Sincer, cred k "anita, no te rajes" are o tema buna si actori si mai buni si o urmaresc cu interes...ma face sa rad, sa plang, sa astept cu nerabdare ce va urma..Imi place k nu trebuie sa astept o suta de episoade pana iese unul pe usa si inca o suta pana spune o replica...imi place k Anita nu s-a dovedit a fi niciodata proasta de atata bunatate...stie ce vrea! pai asta e, trebuie sa fie cat mai real k sa fascineze! inca o data, imi place fff mult
diana buzila pe 09 Septembrie 2005 15:53
E o telenovela super tare. Mie imi plac toti actorii, povestea, muzica tot!!! Eu am vazut deja finlul pe internet si e super :). L-am vazut si revazut de mii de ori! :) :) :)
Ciresica pe 06 Septembrie 2005 18:53
DEAA, o tampenie . Actorii aia mie una nu imi exprima nimic . Take a break !
valy pe 06 Septembrie 2005 15:06
Anita este cea mai misto telenovela pe care am urmarit-o pana acum.Chiar daca Anita a devenit mai rea,tot aceeasi anita sensibila si iubitoare va invinge.Tineti-o tot asa!

:)Si de fapt cine nu si-ar dori o iubire atat de tandra si de nevinovata ca cea dintre Anita si Eduardo.:):*

pussycat pe 05 Septembrie 2005 19:56
bravo!!!!!!!!!you are the best!!!!imi place la nebunie anita.crek nu am ratat nici un episod.ceea ce urasc este k anita s-a facut rea.va pupik dulcik!!!!!!!!!!!!!
sanduti ioana pe 05 Septembrie 2005 19:51
imi place la nebunie anita.i-as da 4stele pt ca s-a transformat din white angel in bad girl,dar nu ma lasa inimioara mea latino.sunteti super tari!!!!!!!!!!!!!!
ion floriana pe 04 Septembrie 2005 15:07
telenovela este foarte frumoasa dar anita a devenit dintr-o tarancuta foarte simpatika intr-o fitoasa fara margini.dar decat asta am ce-i reprosa. e o telenovela interesanta.dar din cauza acelor defecte ii dau trei stele.
licoiu iulia pe 02 Septembrie 2005 10:39
este o telenovela interesanta dar are si niste lucruri care nu trebuia sa apara si de aceea ii dau 4 stele ptr ca anita a devenit mult prea rea,in rest nu am ce sa reprosez!
ANDA pe 24 August 2005 09:55
IMI PLACE FOARTE MULT,,ANITA NO TE RAJES''.EU URMARESC FIECARE EPISOD CU MULTA PLACERE.IMI PLACE SI II PUP PR IVONE MONTERO, JORGE ENRIQUE ABELLO SI NATALIAN STREIGNARD.TINETI-O TOT ASA.
Rosao23 pe 22 August 2005 18:46
Eu cred ca "Anita, no te rajes"
are tot ce-i trebuie unei telenovele...umor, dragoste...Anita fiind sarea si piperul din fiecare episod...Anita e SUPER!!! Iar voi sunteti SUPER_MEGA_EXTRA TARI...

Vulpitza pe 04 August 2005 19:56
Sunteti cei mai tari. "Anita" este cea mai frumoasa si amuzanta telenovela pe care am vazut-o vreo data.!!!!!!!!!!!!!! E super!!!
Tudor Andreea pe 04 August 2005 19:34
Anita este mistok,este super cool. Din cate telenovele am vazut aceasta este cea mai comica. O ador pe ANITA( Ivonne Montero) pentru ca este distractiva,frumoasa si se imbraca super. ESTE MISTOKKK!!!!!!!!!!!!!
anonim pe 03 August 2005 19:06
este cea mai tare telenovela pe care am vazuta vreodtata sper sa o dati si in reluare!Este cea mai k-lumea!
anonim pe 28 Iulie 2005 21:08
Este cea mai tare telenovela din lume!
Este super!

spinu stefania lavinia pe 26 Iulie 2005 10:14
este o comedie frumoasa de dragoste
emanuel pe 22 Iulie 2005 22:57
Acum sunt toti 3. E ok? :-)
BravoGirl pe 22 Iulie 2005 19:15
"Anita, no te rajes" e o SUPER telenovela shi ma bucur k o arata shi al noi.

Insa in rolurile principale sunt:Ivonne Montero, Jorge Enrique Abello SHI Natalia Streignard (nu doar Natalia Streignard- cum atzi scris voi), dar oricum telenovela e Super, iar eu ma bucur k o urmaresc ;) =o]

balanici andreea pe 19 Iulie 2005 09:32
Anita Guerrero este cea mai best din telenevela!
dddd pe 17 Iulie 2005 20:21
Sunteti super faini