Păreri Angel Has Fallen

(2019)

Cod Roșu în Serviciile Secrete

dany6960 pe 22 August 2019 10:51
Un film de-a dreptul INUTIL
O risipa de oameni, efort, timp, bani si gloante. Si la final nu ne zice regizorul daca Morgan Freeman a prins ceva peste. Vreo platica, vreo stiuca ceva? :))
MikeSB24 pe 29 August 2019 00:13
nu recomand
nu ma asteptam la prea multe, dar acest film este mai mult decat jenant. Lipseste scenariul, firul epic este plin de noduri, multe scene din film nu au nici o logica...
Mai bine petreceti doua ore in orice alt mod posibil!

radu_anghel pe 04 Septembrie 2019 09:25
sub orice critica
Nu am cuvinte sa descriu cat de jalnic este acest film.
O exagerare groteasca cap-coada, niciun dram de realism, efecte speciale facute pe un 5-8-6 din anii '90. Plot-ul evident.
Gerard Butler cu un fizic de om de 60 de ani si cu probleme serioase la coloana, dar care, altfel, infrunta de unul singur o armata intreaga... Morgan Freeman care isi foloseste intonatia de speech memorabil, chiar daca spune niste stupizenii (ca deh, asa e scenariul).
In fine. Per total un film de 2 lei, specific american, pe care nici daca te chinui nu-l poti aprecia fie si 1%.

costidavinci pe 4 septembrie 2019 21:43
Nu credeam ca un actor de talia lui Freeman să se murdărească cu un asemenea...''film"...dacă se poate numi așa
Oana_S pe 30 August 2019 16:47
Review interzis minorilor
Agentul Serviciilor Secrete Mike Banning (Gerard Butler) se află la o răscruce: se pregătește pentru o promovare importantă, dar starea sa de sănătate se deteriorează rapid. Iar când președintele Allan Trumbull (Morgan Freeman) este aproape ucis într-un atac cu drone, Banning este obligat să se dea la fund pentru a se reabilita și pentru a descoperi adevărata amenințare. Pe fondul întregului machoism, ni se oferă și o anumită vulnerabilitate în persoana lui Banning Sr, un veteran din Vietnam, jucat de Nick Nolte cu o sensibilitate remarcabilă. Asta până când declanșează explozibil C4 într-o pădure. Una peste alta, merge. Read more:

user-5d6bdb23f297a pe 01 Septembrie 2019 17:58
Un film bun, de văzut. Interesant, de acțiune, ca toate filmele în care joacă Gerard Butler. Merită banii pe bilet.
user-5c6711a08a69d pe 21 Septembrie 2019 16:12
WOW DE MULT NU AM MAI VAZUT UN FILM ATIT DE BUN VI L RECOMAND ESTE EXTRAORDINAR DE BUN..ACTORI MAI BUNI PENTRU ASFEL DE ROLURI NU SE PUTEA ,CEL MAI BUN FILM.????PERFECT DP O PLIMBARE ,O CINĂ ,UN FILM PE MASURA SA VA INCHEATI O SEARĂ PERFECTĂ .
cristina22222 pe 16 Septembrie 2019 10:47
Actiune si suspans
Este un film plin de actiune si suspans. Te tine in priza si iti capteaza interesul de la inceput pana la final. Recomand.
randa pe 07 Septembrie 2019 21:40
Un film bun care te tine prins pe tot parcursul , chiar merita vazut si cine spune ca a fost nasol filmul sau comentarii de genul inseamna ca nu a fost in viata lui la un film bun ! Recomand
user-5d73a22504566 pe 07 Septembrie 2019 15:28
Cine a tradus titlul filmului ? :)) Trebuie concediat urgent !!!
user-5d5bca78dc6d1 pe 08 Septembrie 2019 17:43
Mizerabil! Recomandat celor ca Randa care apreciaza nimicul, cei care au capul pe umeri cat de cat nu isi vor lasa inteligenta insultata.
user-5bf733f5c458e pe 29 August 2019 12:55
E un film destui de ok vizionare plăcută e chiar superb filmul

Film - Angel Has Fallen

Angel Has Fallen