Păreri Anchorman: The Legend Continues

(2013)

Un știrist legendar 2

dergeo pe 21 Iulie 2012 15:09
O adevarata capodopera cinematografica!
Am vazut acest film acum cativa ani in timp ce eram in una din numeroasele mele calatorii de placere in Insulele Vaginiene. Eram prieten bun cu regizoru si astfel am obtinut un preview al acestei capodopere. Am fost extaziat!
aiuritul99 pe 10 martie 2015 19:01
PAI..EU ERAM LA 10 MESE DISTANTA DE VOI AMICE.nU M-AI VAZUT ?BEAM O BERICA CU FOSTUL MEU AMIC ,LEO DI CAPRIO.ACUM...DE...NU TOATA LUMEA ESTE ASA IMPORTANTA CA NOI, NU?
xerses pe 05 Ianuarie 2014 23:02
Comedie putin fortata de jocul personajelor; nici scenariul nu ajuta prea mult.
zeki pe 25 Septembrie 2012 19:38
Vai, de abia astept sa apara, prima parte a fost dementiala.
nictud pe 05 Ianuarie 2014 15:41
un film de treaca-mearga , poate putin fortat...
Nu am vazut prima parte, banuiesc insa ca s-a ridicat ca si nivel , cu mult peste aceasta continuare ... As vrea sa caracterizez filmul, doar ca fiind amuzant si cu multe replici bunicele... Cam atat !...

Imi pare rau sa spun insa, cred ca asteptarile au fost prea ( mult prea ) mari .

julzcat pe 09 Aprilie 2014 09:03
De mult nu m-am distrat asa de bine la o comedie! S-a ridicat la asteptarile mele! Steve Carell a facut un rol excelent, dupa parerea mea!
marius93 pe 03 Decembrie 2018 14:23
Sa fiu sincer, mi-o placut mai mult decat primul. O multime de secvente / replici ridicole si exagerate care m-au distrat foarte bine. Super tare si lupta de la sfarsit cu o gramada de actori cunoscuti in aparitii cameo.
XShadowX pe 27 Martie 2015 14:11
O continuare proasta a celebrului si mai bunul film Anchorman ... Actorii sunt foarte buni insa regia si scenariul e groaznic , va recomand acest film maxim o singura data ;)
Bayard pe 13 Aprilie 2014 22:44
M-a cam dezamagit filmul asta, e mult mai slab decat primul. Sigur ca sunt momente amuzante, unele criminale, dar nu e suficient cand sunt mari bucati de film total monotone. Sincer sunt clipuri pe youtube cu Will Ferrell invitat ca Ron Burgundy pe la diferite emisiuni reale, unde totul este improvizatie, care sunt mult mai amuzante. Bineinteles avem si o batalie uriasa la sfarsit, ca in primul film.... cameourile de acolo sunt extraordinare :) .