Păreri American Gods

(2017)

Zei Americani

luminitagram pe 06 Iunie 2017 16:12
E arta! Prin imaginea care e plina de simboluri si prin efectele vizuale, dar si prin mesaj, acest serial e, intr-adevar, arta!
unkn0wn pe 20 Mai 2017 10:00
De ajuns cu tampenia asta. E prea de tot unde s-a ajuns cu promovarea poponarilor cu scenele alea scarboase de sex intre jegosii aia arabitoi.
Alex.exe pe 5 iunie 2017 14:21
Dl. epoca de piatra, cand vezi doua femei ca se linge ti se scoala, te excita nu? Oh, da, scuza limbajul lincentios!
dannnnn pe 10 ianuarie 2018 07:09
Bai necunoscutule, homofob mic ce esti( probabil homosexual pe ascnus) altfel nu vad de unde frustarea asta, m am uitat pe profilul tau numai comentarii legate de gay ai, cam bate la ochi nu e asa? Lasa frustarea si fa ti coming out ul e mai ok asa, decat sa imprastii ura peste tot.
psihologu pe 03 Mai 2017 11:58
Foarte promitator
Am urmarit primul episod si pot spune ca
Zeii americani probabil că nu vor fi o dezamăgire pentru fanii lucrării lui Neil Gaiman. Este artizanat cu grijă și precizie, și odată ce lumea din jurul lui Shadow este mult mai detaliată, ar trebui să găsească o bază mai bună pe care să echilibreze comedia, drama și misterul. Actualizările, în ansamblu, funcționează și lucrurile preluate din cartea lui Gaiman ar trebui să vorbească de la sine. Dacă spectacolul poate continua să retușeze materialul nou cu materiale de carte, să mixeze comedia și drama și să prezinte artiștiincredibili, va fi un succes imens.

ornitoring pe 16 Ianuarie 2017 22:58
cand este data lansari ? x x x xx x x x x x x x x x x x x x xxx x x xxx x xx
mihnea_aspru95 pe 27 aprilie 2017 19:17
Duminica asta, din 30 APRILIE până-n 18 iunie.
mishu348 pe 16 Martie 2022 13:55
Tipul din posterul de pe IMDB seamana cu Neymar pe cand era la Barcelona
Costirik pe 29 Aprilie 2021 19:33
Pacat ca l-au anulat, sezonul 3 chiar a avut un final interesant. Personal, cred ca a fost cel mai bun sezon, chiar si fara Mad Sweeney. Mai putina arta, mai multa actiune. Sper, macar din respect pentru fani sa faca un film pentru a incheia povestea, dar slabe sanse.
c0aja pe 10 Aprilie 2020 00:06
Nu-mi dau seama la ce ma uit
Nu stiu la ce ma uit. Am terminat toate sezoanele si nu-mi dau seama de ce 9/10 cadre sunt inutile. Sunt sanse sa am retard mintal.
user-5b92efd06b15c pe 21 Septembrie 2018 05:27
..........................................................................

andrei426hemi pe 05 August 2018 13:10
Un serial bun, pana acum un serial reusit primele episoade parca prea sangeroase, dar finalul de sezon perfect
Aleix pe 15 Mai 2018 01:07
"give me my fucking coin, dead wife." :-p Abia astept urmatorul sezon .
margochirila24_69 pe 09 Mai 2018 13:34
Intunecat si plin de simboluri, cu o distributie bine aleasa, este un serial atragator. Nu am citit cartea, asa ca nu am asteptari si il pot urmari fără probleme, pe măsură ce apare!
theMADFATHER pe 14 Septembrie 2017 16:42
Efecte speciale la greu , putin ciudat , organe genitale , mesaje ascunse .
lorabelle pe 09 Mai 2017 22:07
Foarte bune primele doua episoade, actorii mi se par foarte bine alesi, dialogul e inteligent si partea vizuala e extraordinara (se aseamana foarte mult cu Hannibal, cred ca se simte contributia lui Bryan Fuller). Promitator inceputul, sper sa continue asa.