Păreri Amar Akbar Anthony

(1979)

Adoptia

superdepeche pe 09 Iunie 2010 23:39
extraordinar filmul,din cate am citit se bazeaza pe un fapt real.Povestea a trei frati care sunt despartiti de mici si apoi se reintalnesc fiecare avand un al statut .Bine realizat din punctul de vedere al scenariului.
portofel pe 06 Februarie 2012 10:58
Unul dintre filmele vizionate in copilarie , de care imi amintesc cu dragoste, l-am vazut la cinema si-n saptamana in care a rulat , am fost in fiecare zi sa-l vad. Foarte frumos, desi nu ma omor dupa filmele indiene.
valy1005 pe 20 Februarie 2022 15:40
Un film pe care-l recomand... Eram de vreo 10-12 ani când l-am văzut, și pot sa afirm ca este foarte bun... Muzica, decorurile și întreaga acțiune a filmului te captivează.... Recomand
cristina_cristinela pe 09 Februarie 2020 12:39
cris
l.am revazut cu placere....prima oara ceed ca l.am vazut prin 89...m.au fascinat rochoiile frumoaselor d-re...imi doream sa imi fc si eu...si acum tin minte melodiile....
alinaclaudia pe 02 Iulie 2019 18:23
Unde gasesc filmul subtitrat in romana???????????????????????????????????????????????????
cristina_cristinela pe 9 februarie 2020 12:42
online...daca nu,cauta bollywood clasic online ,descarca programul( ACESTEAM)cu care sa il vezi si urmaresti programul pe net PROGRAM BOLLYWOOD CLASIC TV...sau cauta la operatorul de cablu pachetul cu bolllywoood
sema_seicamet pe 26 Ianuarie 2018 14:47
Foarte frumos filmul.Mi-a placut foarte mult.Actiunea filmului e buna,la fel ca muzica,actorii.Il ador
elena1975 pe 18 Iunie 2012 14:29
imi poate spune cineva cum pot sa vad filmul.multumesc