Păreri All the Boys Love Mandy Lane

(2006)

Totul pentru Mandy Lane

Ramona99 pe 24 Iulie 2011 14:46
Nu judeca omul dupa haina si dupa cum arata , ci dupa cum este in interior
Inceputul este interesant . ''All the boys love Mandy Lane'' este un film bine realizat , Actorii au jucat bine , multe aparente care inseala , multe decese tragice , si toate astea este numai din cauza lui Mady Lane- o Fata simpatica , sportiva ,care nu fumma , nu se droga si nu consuma alcool cum faceau ceilalti ''prieteni'' ai ei . Dar chiar nu este asa .Va sfatuiesc sa va uitati la film . Super . Nota 9.50 :X
GeorgeGeo2011 pe 30 aprilie 2012 17:55
doamne cika nota 9.50 da ii da i 7::))))
alex_il_fenomeno pe 24 Iulie 2011 17:58
a fost un film reusit , care a reusit sa smulga cativa fiori ! un singur lucru am sa ii reprosez : criminalul a fost prezentat pe la jumatatea filmului , ceea ce a diminuat foarte mult din tensiune si umbra de mister s-a ridicat in mare masura ! mi-a placut surpriza de la finalul filmului , care sigur va reusi sa va lase fara cuvinte ! sper sa mai vad filme in acest gen !
Lacramioara30 pe 24 Iulie 2011 19:53
nu intodeauna personajul principal este pozitiv
All the boys love Mandy Lane este cu adevarat un film obligatoriu de vazut...ma fascinat intradevar ca au fost foarte multe rasturnari de situatii...nush c sa spun dar este un film foarte tare .*MERITA VAZUT* mai ales de cei adolescenti dar in fine merita vazut de toti
Vorador pe 27 August 2011 22:04
All the Boys Love Amber Heard
Un thriler bunicel,cea mai buna parte a filmului este finalul.
Lukandee pe 28 Iulie 2011 10:38
filmul e atat de prost, incat nu merita review.
mi-am pierdut timpul uitandu-ma la el, dar am fost curioasa sa vad cum se termina si intr-adevar a meritat- finalul este inedit, insa intr-un mod jalnic.
nu-l recomand nimanui.

X.girl pe 01 Ianuarie 2011 22:50
Filmul mi-a fost recomandat de cineva si initial credeam ca este un alt film cu adolescenti in care majoreta liceului are concurenta,dar spre surprinderea mea a fost un horror.
Un horror destul de bun,cu multe resturnari de situatie.Merita vazut.

crisalisa pe 12 Octombrie 2011 16:23
E mai mult thriller decat horror, poveste imprevizibila, final reusit. nota 9
titip pe 15 Noiembrie 2011 12:06
ce porcarie!
un film cretin de la cap la coada. m-am ambitionat prosteste sa-l vad pana la sfarsit. il recomand tuturor imbecililor.
emy_sinaia pe 9 februarie 2012 22:47
cu tine in frunte
Biaabii pe 12 Aprilie 2012 18:03
Nu prea mi-a placut filmul asta deoarece dupa parerea mea nu au fost momente bune
1Katalin pe 28 Iulie 2011 16:11
un final neasteptat...dar in rest a fost tare filmul ! Amber Heard a jucat foarte bn si totodata, arata mortal :X
Mishu25 pe 17 Octombrie 2013 15:48
Cand nu ai talent si nimic de spus, dar te crezi artist, iese un film ca asta
Ella9898 pe 25 Iulie 2011 15:11
Presupun ca majoritatea care au scris un comentariu au vzt filmul pe P*o Tv ?
titip pe 14 noiembrie 2011 20:57
te intrebi daca presupui sau ce?
terraflorin pe 17 Ianuarie 2014 16:20
Din moment ce era prea previzibil ca îngrijitorul de la fermă să fie criminalul... rezultă că finalul nu este chiar aşa de imprevizibil! Oricum o poveste răsuflată, nimic nou, mai sunt multe astfel de filme, parcă sunt trase toate la indigo!
emy_sinaia pe 09 Februarie 2012 22:51
slab rau
hai sa-i zicem horor, dar slab, fara cap, fara coada, mandy lane asta se dovedeste cea mai tare din grupul ei de prieteni, pe care se hotareste sa-i omoare pe rand, cu ajutor din alta parte, ca sa ramana doar ea. ei si ce ...
Puiu7 pe 24 Iulie 2011 14:19
Aparentele inseala
Inceputul a fost demn de un film banal,cu niste crime intamplatoare si mediocre.Cu cat am inaintat ,cu atat misterul si suspansul s-au dovedit a fi unul de un adevarat thrriler.Mesajul transmis de personajul principal Mandy Lane pare a fi asemanator cu acel om simplu,fricos din filmul Autobuzul.Niste rasturnari de situatie bine gandite de Jonathan Levine care pur si simplu m-au facut sa rezist sa ma uit la acest excelent thriiler.Un film foarte bun pe care vi-l recomand sa-l vizualizati.
arnoldroland pe 24 Iulie 2011 18:04
uitasem sa-l comentez, lol ! pai nu pot spune ca se incadreaza in genul horror, dar nici ca ar fi un thriller extrem de reusit, de suspans, a avut ceva, dar a avut multe lipsuri, multe ambiguitati, pe alocuri niste intercalari inutile.....oricum, il recomand, nu-i chiar pierdere de timp, mai ales ca Amber a jucat excelent, am apreciat foarte mult asta....
bainca pe 27 Februarie 2018 07:30
nota 8 bun
este un thriller intradevar nu are nimic horror in el , dar povestea si idee in sine au fost bune , mi-a placut si cum a jucat actorii si cum sa desfasurat actiunea , amber heard e foarte fumoasa , pentru povestea si actiunea ii dau un 8 . e chiar bun , nu extraordinar dar are o logica si nu te plictiseste , cu toate ca povestea nu e neaparat noua .
Madyss pe 17 Aprilie 2012 20:43
Un film bunicel. Un final la care chiar nu m-am asteptat. Amber Heard este superba in acest film! Nota 7.
bizonul pe 15 Ianuarie 2015 18:54
Bun , ne bun, treaba este ca la acea ora 2.00, cand Antena 1 la programat, nu-i o ora de film. Este ca si cum nu ar fi. In schimb la ora 20, 30 este in program "Burlacul" si banuesc, fiind o noua porcarie de la Antena 1 . Porcarie ce se vede, are intaetate. Adica scapam de acele idiotenii cu bucatari liftosi ; "Masterchef" de la Pro Tv si "Iadul Bucatarilor" de la Antena si o sa vedem alte calamitati cu Botezatul sau alti neterminati, ce se vantura pe la televiziuni fara noima si sens.
bainca pe 24 ianuarie 2021 07:12
ar trebui tie sa iti bage serilae cu porno si crime ca asta iti plac si mai aveti pretentii de la femei sa stie sa gatesca astazi , barbati misogini de 2 lei , filme horror putti vedea si pe internet sau ai bani decat de tv , atunci de ce dracu ti-ai mai facut cont ipocritule
kakapiciu pe 26 Noiembrie 2011 14:17
Umpic haios as putea spune acest film, iar finalul total neasteptat.