Am citit cartile de un an si jumatate, il asteptam cu nerăbdare.O relatie...picantă, cu suisuri si coborasuri, o poveste contemporană, suflete incercate.Unul isi propune să fie mai bun de dragul celuilalt...greu ajung sa fie pe aceeasi lungime de unda.
n am cuvinte si nu cred ca voi avea vreodata pentru a descrie cat sunt de fericita ca IN SFARSIT se face un film dupa seria asta i meannnnn gahhhhh yas fooking finally
Este un film foarte bun , din punctul meu de vedere . Descrie exact cum sunt viețile adolescenților din ziua de azi ... are un sfarsit nasol , dar totusi ... am asteptat 3 ani filmul si nu m a dezamăgit . Au fost introduse în film destul de bine părțile importante ... Ce pot sa spun ... Este minunat si actorii super buni
Slab, foarte slab copiat după 100 de filme = foarte prost. Recomand producătorului să revadă Tres metros sobre el cielo și să compare cu pierderea de timp din filmul lui. Rar am văzut un film in sala unde sa nu existe o reacție în timpul filmului. Este un film care te lasă mut la dialogurile penibile și clișeele americane văzute în zeci de filme. Băiatul care pune pariu cu prietenii că poate cuceri pe tocilara scolii. Ea afla și fuge la mă-sa și revine cu forțe proaspete în brațele lui. Poate prinde la puștoaice de 12 ani că in rest.....
Pe ce site pot sa il vad si eu subtritat in romana si gratis????
Va roog suneti.mi chiar vr sa il vad; eu gasesc nu mai cu bani sau site.uri proaste!!????plz
O jignire adusa cartilor,foarte ieftin facut,nu prea are legatura cu cartea;nu se merita banii,poate seara cand ai un mood sad mai merge dar moca ,altfel NU!!
Un film dezamăgitor. Am citit seria After de 3 ori, si am așteptat cu sufletul la gura acest film dar degeaba. Nu este After! Au schimbat multe lucruri, ma intreb oare daca cei care au facut filmul au cicartea. De toata jena filmul, dezamăgire pentru fanii HESSA. Cartea este Wow, filmul este varză!
Nu inteleg cum acest film are aceasta nota.
E diferenta de la cer la pamant intre nota de pe IMDB (care reflecta mult mai bine realitatea) si cea de aici.
Scenariul pare scris de o fata de 12 ani. Probabil notele bune de pe Cinemagia au fost acordate tot de persoane din aceasta categorie de varsta.
Filmul iti creează emoții doar cand intra muzica pe fundal,soundtrack de 10.Un film care iti poate induce o stare de bine daca il vezi într-o zi ploioasă și cu căștile pe urechi.:)
Dupa toata isteria care a fost cu acest film ma asteptam la mai mult.
A fost dezamagitor. S-au concentrat mai mult pe imaginile cu el si ea decat pe poveste.
Trecând peste scenele care nu au legătură cu adevărata poveste din carte , ceea ce pentru cititori poate fi ușor frustrant , chimia dintre cei doi actori reușește să facă filmul să fie unul destul de bunicel . Puțin mai multă implicare în poveste ar fi adus filmul la standardele așteptate .