07:00
Natură şi aventură
07:25
Facem valuri
07:40
Filler
07:45
Zestrea românilor
08:10
Exclusiv în România
08:55
Meserie: scriitor
09:00
Garantat 100%
09:50
Filler
09:55
Filler
10:00
Patinaj artistic - Campionatul European de la Stockholm
12:00
Cap compas
12:30
Poveşti de istorie
13:00
Interviurile Festivalului George Enescu, 2013
13:45
Aşa-i Românul!
13:55
Filler
14:00
Patinaj artistic - Campionatul European de la Stockholm
16:00
Patinaj artistic - Campionatul European de la Stockholm
17:30
Climbing Himalaya
18:00
Filler
18:05
Clubul celor care muncesc în România
18:10
Filler
18:15
Jurnal de front
18:40
Filler
18:45
Destine ca-n filme
19:35
România Turistică
07:00
De la Est la Vest
08:05
Călători în timp
08:55
Drumul spre război: Sfârșitul unui imperiu
09:50
Ferma de război
10:55
Vremea care a schimbat lumea
11:20
De la Est la Vest
12:25
Pe urmele Bibliei
13:20
Misterele muzeelor
14:15
Misterele Lumii Noi
15:15
Pe urmele Bibliei
16:15
Călători în timp
17:05
Ferma de război
18:10
De la Est la Vest
19:15
Misterele Lumii Noi
07:20
Jurnalul gheparzilor
07:50
Societatea „Hope for Wildlife”
08:45
Patrula canină
09:15
Chris Humfrey şi grădina lui zoologică
09:45
Chris Humfrey şi grădina lui zoologică
10:20
Sălbăticia Noii Zeelande
11:10
Societatea „Hope for Wildlife”
12:05
Jurnalul gheparzilor
12:30
Jurnalul gheparzilor
13:00
Serbia sălbatică
13:55
Patrula canină
14:20
Patrula canină
14:50
Sălbăticia Noii Zeelande
15:40
Paradisul submarin
16:05
Paradisul submarin
16:30
Terry Pratchett în luptă cu extincţia
17:30
Patrula canină
17:55
Patrula canină
18:20
Serbia sălbatică
19:10
Disecţii ale giganţilor naturii
07:00
Grădina Zoologică
07:50
Anna şi animalele sălbatice
08:15
Anna şi animalele sălbatice
08:50
Planeta Europa
09:40
Regatul plantelor
10:35
Patrula canină
11:00
Grădina Zoologică
11:50
Anna şi animalele sălbatice
12:15
Anna şi animalele sălbatice
12:50
Planeta Europa
13:40
Regatul plantelor
14:35
Patrula canină
15:00
Grădina Zoologică
16:00
Grădina Zoologică
17:00
Spectacolele naturii
18:00
Sălbăticia Noii Zeelande
19:00
Ferma eduardiană
20:05
Filler
20:10
Aventura urbană
21:00
Clubul celor care muncesc în România
21:05
Face toţi banii
21:30
Patinaj artistic - Campionatul European de la Stockholm
23:35
Aşa-i Românul!
23:45
15
01:45
Facem valuri
02:00
Interviurile Festivalului George Enescu, 2013
02:45
Cap compas
03:10
Filler
03:15
15
05:15
Filler
05:20
Garantat 100%
06:10
Aventura urbană
20:10
Misterele muzeului (3)
21:00
Regina Victoria și fiul său infirm
21:50
Vânătorii de legende
22:45
Pe urmele Bibliei
23:45
Misterele Lumii Noi
00:40
15
Operaţiuni secrete
01:35
Drumul spre război: Sfârșitul unui imperiu
02:30
Durere, puroi şi otravă
03:25
Călători în timp
04:20
Misterele muzeului (3)
05:05
Misterele Lumii Noi
06:00
Pe urmele Bibliei
20:05
Puterea planetei Pământ
21:00
De dragul câinilor, cu Paul O'Grady
21:25
De dragul câinilor, cu Paul O'Grady
21:50
Chris Humfrey şi grădina lui zoologică
22:20
Chris Humfrey şi grădina lui zoologică
22:50
Terry Pratchett în luptă cu extincţia
23:50
Disecţii ale giganţilor naturii
00:50
Serbia sălbatică
01:45
Patrula canină
02:10
Patrula canină
02:40
Sălbăticia Noii Zeelande
03:30
Patrula canină
04:05
Societatea „Hope for Wildlife”
04:59
END
05:00
Chris Humfrey şi grădina lui zoologică
05:30
Chris Humfrey şi grădina lui zoologică
06:00
Animale nonstop
06:55
Jurnalul gheparzilor
20:00
Misterele muzeelor
21:00
Războinicii Siberiei
22:00
15
Istoria violenţei
23:00
Ferma eduardiană
00:00
Misterele muzeelor
00:45
Războinicii Siberiei
01:40
15
Istoria violenţei
02:30
Ferma eduardiană
03:35
Misterele muzeelor
04:20
Războinicii Siberiei
05:15
15
Istoria violenţei
06:05
Vremea care a schimbat lumea
06:30
Vremea care a schimbat lumea
Feedback