• 07:00
    1 Matinal
    08:00
    1 Matinal
    09:00
    1 Matinal
    09:45
    Teleshopping
    10:00
    Perfect imperfect
    11:00
    Perfect imperfect
    11:45
    Teleshopping
    12:00
    ap
    Drum bun! (R)
    12:30
    Teleshopping
    13:00
    Aici, acum
    14:00
    Telejurnal
    14:55
    Vorbeşte corect!
    15:00
    Fără etichetă
    16:00
    Ştiri
    16:05
    EURO polis
    17:00
    Telejurnal
    17:30
    Cooltura
    18:30
    Pulsul zilei
    19:35
    Pulsul zilei
    20:00
    Telejurnal
    20:50
    Sport
    21:00
    Premiile Muzicale Radio România
    22:00
    12
    Provocări, decizii, efecte
    22:30
    Eu, consumatorul
    23:00
    Ora de ştiri
    23:55
    La bani mărunţi
    00:00
    Profesioniştii... cu Eugenia Vodă (R)
    01:00
    ap
    Politică şi delicateţuri (R)
    02:00
    Telejurnal (R)
    02:40
    Sport (R)
    02:50
    Pulsul zilei (R)
    03:55
    Pulsul zilei (R)
    04:10
    Cooltura (R)
    05:00
    12
    Provocări, decizii, efecte (R)
    05:30
    Tezaur folcloric (R)
    06:25
    Teleshopping
    06:55
    Imnul României
  • 07:15
    Focus 18 (R)
    08:45
    ap
    Trăsniți din NATO
    2003, Romania, Comedie
    09:30
    Teleshopping
    10:00
    ap
    Mondenii
    2006, Romania, Comedie
    11:00
    Teleshopping
    11:30
    Focus din inima României (R)
    12:00
    Teleshopping
    13:00
    ap
    Sănătate cu stil
    13:30
    Teleshopping
    14:00
    Focus
    14:30
    Teleshopping
    14:45
    Mama mea gătește mai bine (R)
    16:00
    ap
    Alo, aterizează străbunica!
    1981, Romania, Comedie, Familie
    18:00
    Focus
    19:30
    Mama mea gătește mai bine
    20:30
    ap
    Filantropica
    2002, Romania, Comedie
    23:00
    ap
    Dosarele DNA
    00:00
    ap
    Trăsniți din NATO (R)
    2003, Romania, Comedie
    03:30
    Mama mea gătește mai bine (R)
    04:30
    Focus 18 (R)
    05:45
    ap
    Nimeni nu-i perfect
    2008, Romania, Comedie
    06:00
    ap
    Mondenii (R)
    2006, Romania, Comedie
  • 07:00
    ap
    Dragoste la prima vedere
    2013, Turcia, Dramă, Romantic
    10:30
    ap
    Bravo, ai stil!
    12:00
    Știrile Kanal D
    13:00
    ap
    Te vreau lângă mine
    15:00
    ap
    Teo Show
    16:30
    ap
    Bravo, ai stil!
    18:45
    Știrea zilei
    19:00
    Știrile Kanal D
    20:00
    ap
    Dragoste infinită
    2015, Turcia, Dramă
    23:00
    15
    Pactul
    2012, SUA, Horror, Mister, Thriller
    01:00
    Știrile Kanal D (R)
    02:15
    ap
    Dragoste infinită (R)
    2015, Turcia, Dramă
    04:15
    ap
    Te vreau lângă mine (R)
    06:00
    Teleshopping
  • 08:15
    ap
    Dragoste dulce-amară
    2009, India, Dramă
    09:45
    ap
    Dragoste si ura (R)
    2008, Dramă, Romantic
    10:45
    Teleshopping
    12:00
    ap
    Vouă (R)
    12:15
    ap
    Baronii (R)
    2007, Romania, Comedie
    13:00
    Ştiri Naţional TV
    13:30
    ap
    Specialişti în sănătate (R)
    14:00
    Tradiţii de la bunica
    15:45
    Teleshopping
    16:15
    ap
    17:15
    Miezul problemei
    18:30
    Ştiri Naţional TV
    19:00
    ap
    20:00
    ap
    Dragoste si ura
    2008, Dramă, Romantic
    21:00
    12
    Un tărâm uitat de vreme
    2009, SUA, Acţiune, Fantastic, SF
    22:45
    12
    Vânătoarea din iad (R)
    2014, SUA, Thriller
    00:45
    12
    Un tărâm uitat de vreme (R)
    2009, SUA, Acţiune, Fantastic, SF
    02:30
    Miezul problemei (R)
    03:45
    ap
    Dragoste dulce-amară (R)
    2009, India, Dramă
    04:45
    ap
    Vouă (R)
    05:00
    Ştiri Naţional TV (R)
    05:30
    Albumul Naţional
    06:00
    Albumul Naţional (R)
  • 07:00
    ap
    Lumea lui Banciu
    07:55
    Dosar de politician
    08:00
    Știrile B1
    08:55
    Meteo
    09:00
    Știrile B1
    09:50
    Dosar de politician
    10:00
    Știrile B1
    10:45
    Teleshopping
    11:00
    Știrile B1
    11:55
    Teleshopping
    12:00
    Știrile B1
    13:00
    Știrile B1
    14:00
    Știrile B1
    15:00
    Știrile B1
    16:00
    Unşpe metri
    17:00
    Știrile B1
    18:00
    Se întâmplă acum
    20:00
    Știrile B1
    21:00
    Talk B1
    23:00
    ap
    Știrile B1
    00:00
    Un pont pe zi
    00:35
    Seara milionarilor
    02:35
    Talk B1 (R)
    04:10
    Unşpe metri (R)
    05:00
    Știrile B1 (R)
    05:50
    Știrile B1 (R)
    06:40
    Talk B1 (R)
  • 07:00
    Documentar 360° Geo (R)
    08:00
    Câştigă România! (R)
    09:00
    ap
    Preţul trădării (R)
    2015, Coreea de Sud, Istoric
    10:10
    ap
    Femei de 10, bărbați de 10
    11:30
    Teleshopping
    11:50
    Documentar 360° Geo
    12:50
    Poate nu ştiai
    13:00
    Telejurnal TVR 2
    13:40
    ap
    Casa maimuţelor de piatră
    2014, Ungaria, Familie
    15:50
    Ieri-Azi-Mâine
    17:40
    ap
    Preţul trădării
    2015, Coreea de Sud, Istoric
    18:50
    E vremea ta!
    19:00
    Telejurnal TVR 2
    20:10
    ap
    Jandarmul se insoara
    1968, SUA, Aventuri, Comedie
    21:50
    Poate nu ştiai
    22:00
    Gala Umorului
    23:10
    15
    Ultimul glonț
    2012, SUA, Acţiune, Crimă, Thriller
    00:50
    Poate nu ştiai
    01:10
    Ieri-Azi-Mâine (R)
    03:00
    Cap compas (R)
    03:30
    Telejurnal TVR 2 (R)
    04:25
    ap
    Jandarmul se insoara (R)
    1968, SUA, Aventuri, Comedie
    05:55
    Imnul României
    06:00
    Poate nu ştiai
    06:15
    Teleshopping
  • 07:00
    Lifestyle cu Anamaria
    08:00
    Direct Cu Roberto Grosa
    09:00
    Orașul Tău
    09:30
    Omul… O Poveste
    10:00
    Între Spațiu și Timp
    11:00
    Cerasela Show
    12:00
    Minutul De Spiritualitate,
    12:05
    Valori Euroatlantice
    14:00
    Meditația Săptămânii,
    14:30
    Crede și Cercetează
    15:30
    Omul Intre Cer și Pământ
    16:30
    Documentar,
    17:00
    De Vorba cu Psihologul
    18:00
    Alupei Investighează
    19:00
    Turism, Spiritualitate, Autocunoaștere
    20:30
    Puterile Secrete
    22:30
    Faraonii
    23:30
    Orașul Tău
    00:00
    Învață Crește Dăruiește
    01:00
    Întâlnire cu Aurora
    02:00
    Zodiacul Chinezesc
    03:00
    Iarmarocul Agricol
    05:00
    Realitatea Juridică
    06:30
    Spirit, Energie, Materie
    06:55
    Imnul Național,
  • 07:00
    Ştiri AGRO TV
    07:30
    Rețeta Zilei
    07:45
    ABC-ul consumatorului
    08:00
    Portret de fermier
    08:30
    În gura lumii
    08:45
    România Frumoasă
    09:00
    Agroturism
    09:30
    Casa curte și o gradină
    10:00
    Târguri și Expozitii
    10:15
    Dicționarul Vinului
    10:22
    Agropedia
    10:30
    Agenda cu evenimente
    11:00
    Portret de fermier
    11:30
    Tehnologii și Utilaje
    11:45
    Rețeta Zilei
    12:00
    Interviul Agro TV
    13:00
    Știri AGRO TV
    13:30
    Agricultura la raport
    15:30
    România Frumoasă
    15:45
    Tărguri și Expoziții
    16:00
    Agroturism
    16:30
    Agenda cu evenimente
    17:00
    Cântec românesc
    17:30
    ABC-ul consumatorului
    17:45
    Cum se fabrică?
    18:00
    România Frumoasă
    18:30
    Portret de fermier
    19:00
    Ingrediente
    19:30
    Retrospectivă știri AGRO TV
    20:00
    Agroturism
    20:30
    Interviul Agro Tv
    21:30
    Ingrediente
    22:00
    Sinteza Agrostrategică
    23:00
    Ştiri AGRO TV
    23:30
    Cântec românesc
    06:00
    Cântec Românesc
  • 08:00
    ap
    De ce cred?
    08:30
    Adevăr şi libertate
    09:00
    Casa zburătoare
    09:30
    Aripi de înger
    10:00
    John Ankerberg
    10:30
    Program pentru minorităţi etnice (germană)
    11:00
    Un erou obişnuit
    12:30
    Femei cu idealuri
    13:00
    Alfa Omega în obiectiv
    13:30
    ap
    Nazaretul din vremea lui Isus
    14:00
    Dincolo de bariere
    14:30
    Bucură-te de fiecare zi
    15:00
    Casa zburătoare
    15:30
    Aripi de înger
    16:00
    Teleshopping
    16:30
    Program pentru minorităţi etnice (germană)
    17:00
    John Ankerberg
    17:30
    Vieţi în lumină/ Întrebări esenţiale
    18:00
    Şcoala de slujire cu Derek Prince
    19:00
    Ierusalim oraşul lacrimilor şi al speranţei
    19:30
    InTouch
    20:00
    Israel în prim - plan
    20:30
    Rădăcini şi reflecţii
    21:00
    Calea, Adevărul şi Viaţa
    22:00
    Mă mai iubiţi acum
    23:30
    Gaither pentru România
    00:00
    Mapamond Creştin
    00:30
    Inima închinării
    02:00
    Calea, Adevărul şi Viaţa
    03:00
    O uşă deschisă pentru tine
    03:30
    Casa din Betania
    04:00
    Bucură-te de fiecare zi
    04:30
    Muzică
    05:00
    Videotext
    06:00
    Muzică
    06:30
    Devoţional
    06:45
    Întrebări esenţiale
jinglebells
Feedback