• 10:30
    ap
    Vorbeşte lumea
    13:00
    Ştirile Pro Tv
    14:00
    ap
    Lecţii de viaţă
    15:00
    ap
    La Maruţă
    17:00
    Ştirile Pro Tv
    18:00
    Ce spun românii
    19:00
    Ştirile Pro Tv
    20:30
    12
    Las fierbinți
    2012, Romania, Comedie
    21:30
    12
    O luptă personală
    2006, SUA, Acţiune, Dramă, Thriller
    23:15
    Ştirile Pro Tv
    23:30
    15
    Centurion
    2010, Marea Britanie, Acţiune, Aventuri, Dramă, Război, Thriller
    01:30
    12
    Teoria Big Bang
    2007, SUA, Comedie
    02:30
    15
    Supernatural: Aventuri în lumea întunericului
    2005, SUA, Dramă, Fantastic, Horror, Mister, Thriller
    03:15
    ap
    Vorbeşte lumea (R)
    05:15
    Ce spun românii (R)
    06:00
    Ştirile Pro Tv
  • 08:00
    Neatza cu Răzvan şi Dani
    10:55
    Teleshopping
    11:15
    ap
    Prietenii de la 11
    13:00
    Observator
    14:00
    ap
    2K1 cu Mirela Vaida
    16:00
    Observator
    17:00
    ap
    Acces direct
    19:00
    Observator
    20:00
    12
    Băieţi de oraş
    20:30
    12
    iUmor
    23:00
    12
    Xtra Night Show
    01:00
    ap
    Lege si ordine: Brigada specială
    1999, SUA, Crimă, Dramă
    02:00
    Observator (R)
    03:00
    Acces direct (R)
    06:00
    Observator
  • 07:00
    1 Matinal
    08:00
    1 Matinal
    09:00
    1 Matinal
    09:45
    Teleshopping
    10:00
    Perfect imperfect
    11:00
    Perfect imperfect
    11:45
    Teleshopping
    12:00
    Izolaţi în România (R)
    12:30
    Teleshopping
    13:00
    Aici, acum
    14:00
    Telejurnal
    14:55
    Vorbeşte corect!
    15:00
    Maghiara de pe unu
    16:00
    Ştiri
    16:05
    Maghiara de pe unu
    17:00
    Telejurnal
    17:30
    Europa mea
    18:30
    Pulsul zilei
    19:35
    Pulsul zilei
    19:59
    La pas prin Sinaia
    20:00
    Telejurnal
    20:50
    Sport
    21:00
    România 9
    21:45
    România 9
    22:30
    #Creativ
    23:00
    Ora de ştiri
    23:55
    Vorbeşte corect! (R)
    00:00
    România 9 (R)
    00:45
    România 9 (R)
    01:30
    Izolaţi în România (R)
    02:00
    Revizie tehnică
    06:00
    Oameni ca noi (R)
    06:25
    Teleshopping
    06:55
    Imnul României
  • 07:15
    ap
    Iancu Jianul, zapciul (R)
    1980, Romania, Acţiune, Dramă, Istoric
    09:30
    Teleshopping
    10:00
    ap
    Trăsniți din NATO (R)
    2003, Romania, Comedie
    11:00
    Teleshopping
    11:30
    Focus din inima României (R)
    12:00
    Teleshopping
    13:00
    ap
    Secrete de stil (R)
    13:30
    Teleshopping
    14:00
    Focus
    14:30
    Teleshopping
    14:45
    Mama mea gătește mai bine (R)
    16:00
    ap
    Iancu Jianu, haiducul
    1981, Romania, Acţiune, Aventuri, Dramă, Istoric
    18:00
    Focus
    19:30
    Mama mea gătește mai bine
    20:30
    ap
    Banc show
    21:30
    ap
    Mondenii
    2006, Romania, Comedie
    22:30
    ap
    Trăsniți din NATO
    2003, Romania, Comedie
    23:15
    Focus din inima României
    23:45
    Focus Magazin
    00:30
    15
    Umbre de indoiala (R)
    1998, SUA, Mister, Thriller
    02:30
    Mama mea gătește mai bine (R)
    03:30
    Focus 18 (R)
    05:00
    ap
    Apel de urgenţă (R)
    06:00
    Focus Magazin (R)
    06:45
    Teleshopping
  • 07:00
    ap
    Pastila de râs
    07:45
    Teleshopping
    08:15
    ap
    Vacanţa Mare: Leana s-a întors! (R)
    09:15
    Teleshopping
    09:45
    ap
    12:00
    Știrile Kanal D
    13:00
    ap
    Te vreau lângă mine
    15:00
    ap
    Teo Show
    16:30
    ap
    Bravo, ai stil!
    18:45
    Știrea zilei
    19:00
    Știrile Kanal D
    20:00
    ap
    Dragoste infinită
    2015, Turcia, Dramă
    22:30
    12
    WOWBiz
    00:30
    Știrile Kanal D (R)
    01:45
    ap
    Dila
    2012, Turcia, Dramă, Romantic
    04:00
    ap
    Te vreau lângă mine (R)
    06:00
    Teleshopping (R)
  • 08:15
    Teleshopping
    08:30
    Tradiţii de la bunica
    09:45
    ap
    Destine împlinite (R)
    2011, India, Dramă, Romantic
    10:45
    Teleshopping
    12:00
    ap
    Vouă
    12:15
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    12:45
    Teleshopping
    13:00
    Ştiri Naţional TV
    13:15
    Teleshopping
    13:30
    ap
    Crusoe (R)
    2008, SUA, Aventuri, Dramă, Istoric
    14:30
    ap
    Calaverii dreptății (R)
    2016, Coreea de Sud, Dramă, Istoric
    15:45
    Teleshopping
    16:15
    ap
    17:15
    ap
    Calaverii dreptății
    2016, Coreea de Sud, Dramă, Istoric
    18:30
    Ştiri Naţional TV
    19:00
    ap
    20:00
    ap
    Destine împlinite
    2011, India, Dramă, Romantic
    21:00
    12
    Cursa răzbunării
    2011, SUA, Acţiune, Aventuri, Dramă, Thriller
    23:00
    12
    Alege iubirea
    02:00
    12
    Cursa răzbunării (R)
    2011, SUA, Acţiune, Aventuri, Dramă, Thriller
    03:45
    ap
    Vouă
    04:00
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    05:00
    Ştiri Naţional TV (R)
    05:30
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    06:00
    ap
    Vouă (R)
    06:15
    Albumul Naţional (R)
  • 07:00
    Lumea lui Banciu (R)
    07:55
    Dosar de politician
    08:00
    Știrile B1
    08:55
    Meteo
    09:00
    Știrile B1
    09:05
    Dosar de politician
    10:00
    Știrile B1
    10:45
    Teleshopping
    11:00
    Știrile B1
    11:55
    Teleshopping
    12:00
    Știrile B1
    13:00
    Știrile B1
    14:00
    Știrile B1
    15:00
    Știrile B1
    16:00
    Unşpe metri
    17:00
    Știrile B1
    18:00
    Se întâmplă acum
    19:30
    Dosar de politician
    21:00
    Talk B1
    23:00
    ap
    Lumea lui Banciu
    00:00
    Un pont pe zi
    00:35
    Seara milionarilor
    02:35
    Unşpe metri (R)
    03:20
    Talk B1 (R)
    05:00
    Știrile B1 (R)
    05:50
    Dosar de politician (R)
  • 07:00
    Documentar 360° Geo (R)
    08:00
    Aventura urbană
    09:00
    ap
    Legenda cavalerului rătăcitor (R)
    2009, Coreea de Sud, Dramă, Istoric, Romantic
    10:10
    ap
    Aripi de mătase
    2011, Japonia, Dramă
    11:30
    Teleshopping
    11:50
    Documentar 360° Geo
    12:50
    Poate nu ştiai
    13:00
    Telejurnal TVR 2
    13:40
    Cultura minorităţilor
    14:10
    ap
    Femei de 10, bărbați de 10
    15:30
    5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
    15:40
    Poate nu ştiai
    15:50
    ap
    Mutant X
    2001, Canada, SUA, Acţiune, Aventuri, Dramă, Fantastic, SF
    16:40
    Natură şi aventură (R)
    17:10
    Cap compas (R)
    17:40
    ap
    Legenda cavalerului rătăcitor
    2009, Coreea de Sud, Dramă, Istoric, Romantic
    18:50
    E vremea ta!
    19:00
    Telejurnal TVR 2
    19:48
    Sinaia la pas în 60 de secunde
    20:00
    Toate pânzele sus!
    1977, Romania, Aventuri
    21:00
    ap
    Destine ca-n filme
    22:00
    D'ale lu' Mitică (R)
    23:00
    15
    CSI - Crime și Investigații
    2000, SUA, Crimă, Dramă, Mister
    23:50
    ap
    Mutant X (R)
    2001, Canada, SUA, Acţiune, Aventuri, Dramă, Fantastic, SF
    00:40
    Aventura urbană (R)
    01:30
    Natură şi sănătate
    02:00
    Revizie tehnică
    05:55
    Imnul României
    06:00
    Poate nu ştiai
    06:15
    Teleshopping
  • 07:00
    Casa cu Stil
    08:00
    Astre și destin
    09:00
    Orașul tău
    09:30
    Omul o Poveste
    10:00
    Lifestyle cu Anamaria
    11:00
    Învață, Crește, Dăruiește
    12:00
    Minutul de spiritualitate
    12:05
    Iarmarocul Agricol
    14:00
    Meditația Săptămânii
    14:30
    Dimensiuni Spirituale
    16:30
    Orașul Tău,
    17:00
    Spirit, Energie, Materie
    18:00
    Întâlnire cu Aurora
    19:00
    Zodiacul Chinezesc
    20:00
    Realitatea Juridică
    21:00
    Între Spațiu și Timp
    22:00
    Travel Club
    23:00
    Documentar
    23:30
    Realitatea Românească
    01:00
    Alupei Investighează
    02:00
    Univers Enciclopedic
    03:00
    Teoria Conspirației
    05:00
    Puterile Secrete
    06:55
    Imnul Național,
  • 07:00
    Ştiri AGRO TV
    07:30
    Rețeta Zilei
    07:45
    ABC-ul consumatorului
    08:00
    Portret de fermier
    08:30
    În gura lumii
    08:45
    România Frumoasă
    09:00
    Agroturism
    09:30
    Casa curte și o gradină
    10:00
    Târguri și Expozitii
    10:15
    Dicționarul Vinului
    10:22
    Agropedia
    10:30
    Agenda cu evenimente
    11:00
    Portret de fermier
    11:30
    Tehnologii și Utilaje
    11:45
    Rețeta Zilei
    12:00
    Interviul Agro TV
    13:00
    Știri AGRO TV
    13:30
    Agricultura la raport
    15:30
    România Frumoasă
    15:45
    Tărguri și Expoziții
    16:00
    Agroturism
    16:30
    Agenda cu evenimente
    17:00
    Cântec românesc
    17:30
    ABC-ul consumatorului
    17:45
    Cum se fabrică?
    18:00
    România Frumoasă
    18:30
    Portret de fermier
    19:00
    Ingrediente
    19:30
    Ştiri AGRO TV
    20:00
    Agricultura la raport
    22:00
    Performanță și Agricultură
    23:00
    Ştiri AGRO TV
    23:30
    Cântec românesc
    06:00
    Cântec Românesc
  • 07:00
    Calea, Adevărul și Viața (r)
    08:00
    Cuvântul Vieții (r)
    09:00
    Cartea Cărților
    09:30
    Aqua Viva
    10:00
    Caravana speranței
    10:30
    Program pentru minorități etnice (sârbă)
    11:00
    Eu, din nou (r)
    12:30
    Astăzi cu Dumnezeu (r)
    13:00
    Mapamond Creștin (r)
    13:30
    Călătoriile lui Stevie (r)
    14:00
    Verdictul științei: Creație! (r)
    14:30
    Bucură-te de fiecare zi
    15:00
    Cartea Cărților (r)
    15:30
    Aqua Viva (r)
    16:00
    Teleshopping
    16:30
    Program pentru minorități etnice (sârbă) (r)
    17:00
    Caravana speranței (r)
    17:30
    Liber de datorii
    18:00
    Descoperă-ți vocația!
    18:30
    Adevăr și libertate
    19:00
    Cele trei credințe ale Ierusalimului
    19:30
    Secretele succesului
    20:00
    De ce vremurile de pe urmă?
    20:30
    Joni și prietenii
    21:00
    Calea, Adevărul şi Viaţa
    22:00
    Nu doar o șansă
    23:30
    Muzică
    00:00
    Decupaj din realitate
    00:30
    Căutând extraordinarul cu Jeni
    01:00
    Descoperă-ți vocația!
    01:30
    Adevăr și libertate
    02:00
    Calea, Adevărul şi Viaţa
    03:00
    Față în față
    04:00
    Cum să învingi intimidarea? 1
    04:30
    Muzică
    05:00
    Videotext
    06:00
    Muzică
    06:30
    Adevărul despre adevăr
    06:45
    Întrebări esențiale
  • 07:00
    Star Magazine (R)
    08:00
    Neatza cu Răzvan şi Dani
    11:00
    Previziunile zilei
    12:00
    Obiectiv
    13:00
    Observator
    14:00
    Esențial
    16:00
    100 de minute
    16:30
    Neatza cu Răzvan şi Dani (R)
    19:00
    Observator
    20:00
    În gura presei (R)
    21:00
    Sinteza zilei
    23:15
    Punctul de întâlnire (R)
    00:00
    La Ordinea Zilei (R)
    02:00
    Observator (R)
    02:45
    În gura presei (R)
    03:30
    ap
    Răi da' buni (R)
    05:00
    Sinteza zilei (R)
jinglebells
Feedback