• 07:00
    Ştirile Pro Tv
    10:30
    ap
    Vorbeşte lumea
    13:00
    Ştirile Pro Tv
    14:00
    ap
    Mirese în cantonament
    2017, SUA, Comedie, Romantic, Dragoste
    16:00
    ap
    Lecţii de viaţă
    17:00
    Ştirile Pro Tv
    18:00
    Ce spun românii
    19:00
    Ştirile Pro Tv
    20:30
    12
    Las fierbinți
    2012, Romania, Comedie
    21:45
    Fotbal UCL: FCSB - Sporting Lisabona
    23:45
    Ştirile Pro Tv
    00:00
    15
    O noapte de teroare
    2008, SUA, Crimă, Dramă, Thriller
    01:45
    12
    Las fierbinți (R)
    2012, Romania, Comedie
    02:30
    Arena bucătarilor (R)
    03:00
    ap
    Vorbeşte lumea (R)
    05:00
    Ce spun românii (R)
    06:00
    Ştirile Pro Tv
  • 07:00
    Observator
    10:00
    ap
    Tutankhamun 
    2016, Dramă, Istoric
    11:00
    Kazaam
    1996, SUA, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Muzical
    13:00
    Observator
    14:00
    ap
    Nuntă cu scântei
    16:00
    Observator
    17:00
    ap
    Gashka Mare
    19:00
    Observator
    20:00
    12
    În puii mei
    20:30
    ap
    Te Pui Cu Blondele ?
    23:30
    12
    Omul din interior
    2006, SUA, Dramă, Thriller
    02:00
    Kazaam (R)
    1996, SUA, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Muzical
    03:30
    ap
    Nuntă cu scântei (R)
    06:00
    Observator
  • 07:00
    1 Matinal
    08:00
    1 Matinal
    09:00
    1 Matinal
    09:45
    Teleshopping
    10:00
    Ediţie specială
    11:00
    Ediţie specială
    11:45
    Teleshopping
    12:00
    Eu, consumatorul (R)
    12:30
    Teleshopping
    13:00
    Aici, acum
    14:00
    Telejurnal
    14:55
    Vorbeşte corect!
    15:00
    Convieţuiri
    16:00
    Ştiri
    16:05
    Convieţuiri
    17:00
    Telejurnal
    17:30
    ap
    Ţine, Doamne, partizanii până vin americanii!
    18:40
    Pulsul zilei
    19:35
    Pulsul zilei
    19:59
    La pas prin Sinaia
    20:00
    Telejurnal
    20:50
    Sport
    21:00
    Ediţie specială
    22:00
    Ediţie specială
    22:30
    Banii tăi
    23:00
    Ora de ştiri
    23:55
    Vorbeşte corect! (R)
    00:00
    Ediţie specială (R)
    01:00
    Ediţie specială (R)
    01:30
    ap
    Zon@ IT (R)
    02:00
    Telejurnal (R)
    02:40
    Sport (R)
    02:50
    Pulsul zilei (R)
    03:35
    Pulsul zilei (R)
    04:00
    Discover Romania
    04:10
    Eu, consumatorul (R)
    04:40
    Memorialul Durerii (R)
    05:30
    ap
    Ţine, Doamne, partizanii până vin americanii! (R)
    06:25
    Teleshopping
    06:55
    Imnul României
  • 07:15
    ap
    Mijlocaș la deschidere (R)
    1982, Romania
    09:30
    Teleshopping
    10:00
    ap
    Trăsniți din NATO (R)
    2003, Romania, Comedie
    11:00
    Teleshopping
    11:30
    Focus din inima României (R)
    12:00
    Teleshopping
    13:00
    ap
    Cu lumea-n cap (R)
    13:30
    Teleshopping
    14:00
    Focus
    14:30
    Teleshopping
    14:45
    Mama mea gătește mai bine (R)
    16:00
    ap
    Ca-n filme
    1983, Romania
    18:00
    Focus
    19:30
    Mama mea gătește mai bine
    20:30
    12
    22:30
    ap
    Trăsniți din NATO
    2003, Romania, Comedie
    23:15
    ap
    Focus din inima României
    23:45
    Focus Magazin
    00:30
    ap
    Burebista
    1980, Romania, Dramă, Istoric
    03:00
    Mama mea gătește mai bine (R)
    03:30
    Focus 18 (R)
    05:00
    ap
    Dosarele DNA (R)
    06:00
    Focus Magazin (R)
    06:45
    Teleshopping
  • 07:00
    ap
    Pastila de râs
    07:45
    Teleshopping
    08:15
    ap
    Cei 7 ani de acasă (R)
    09:15
    Teleshopping
    09:45
    ap
    Yaman
    2013, Turcia, Comedie, Dramă, Romantic, Dragoste
    12:00
    Știrile Kanal D
    13:00
    ap
    Te vreau lângă mine
    15:00
    ap
    Deschide Camera Comorilor! (R)
    16:45
    ap
    Operațiunea Monstrul
    1976, Romania, Comedie
    18:45
    Știrea zilei
    19:00
    Știrile Kanal D
    20:00
    ap
    Bahar: Viaţă furată
    2014, Turcia, Dramă
    23:00
    ap
    Vrei să fii milionar (R)
    00:00
    Știrile Kanal D (R)
    01:15
    ap
    Dila
    2012, Turcia, Dramă, Romantic
    03:15
    ap
    Pastila de râs (R)
    04:15
    ap
    Te vreau lângă mine (R)
    06:00
    Teleshopping (R)
  • 08:15
    Teleshopping
    08:30
    Tradiţii de la bunica
    09:45
    ap
    Destine împlinite (R)
    2011, India, Dramă, Romantic
    10:45
    Teleshopping
    12:00
    ap
    Vouă
    12:15
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    12:45
    Teleshopping
    13:00
    ap
    Ştiri Naţional TV
    13:15
    Teleshopping
    13:30
    ap
    Tradiţii de la bunica
    14:30
    ap
    Savantul (R)
    2016, Coreea de Sud, Dramă, Istoric
    15:45
    Teleshopping
    16:15
    ap
    17:15
    ap
    Savantul
    2016, Coreea de Sud, Dramă, Istoric
    18:30
    ap
    Ştiri Naţional TV
    19:00
    ap
    20:00
    12
    Supraviețuitorii Apocalipsei
    2013, SUA, Acţiune, SF
    22:00
    15
    Eu sunt sfârșitul
    2007, SUA, Acţiune, SF
    00:00
    Ştiri Naţional TV (R)
    00:15
    15
    Eu sunt sfârșitul (R)
    2007, SUA, Acţiune, SF
    02:15
    15
    Cursă infernală (R)
    2008, SUA, Thriller
    04:15
    ap
    Vouă
    04:30
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    05:00
    Ştiri Naţional TV (R)
    05:30
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    06:00
    ap
    Vouă (R)
    06:15
    Albumul Naţional (R)
  • 07:00
    ap
    Lumea lui Banciu
    07:55
    Dosar de politician
    08:00
    Știrile B1
    08:55
    Meteo
    09:00
    Știrile B1
    09:55
    Dosar de politician
    10:00
    Știrile B1
    10:45
    Teleshopping
    11:00
    Știrile B1
    11:55
    Teleshopping
    12:00
    Știrile B1
    13:00
    Știrile B1
    14:00
    Știrile B1
    15:00
    Știrile B1
    16:00
    Unşpe metri
    17:00
    Știrile B1
    18:00
    Se întâmplă acum
    19:30
    Dosar de politician
    21:00
    Talk B1
    23:00
    ap
    Lumea lui Banciu
    00:00
    Un pont pe zi
    00:35
    Seara milionarilor
    02:35
    Unşpe metri (R)
    03:20
    Talk B1 (R)
    05:00
    Știrile B1 (R)
    05:50
    Dosar de politician (R)
  • 07:00
    Documentar 360° Geo (R)
    08:00
    ap
    Ochii care nu se văd (R)
    1994, Romania, Dramă, Familie, Dragoste
    09:00
    ap
    Destinul prinţesei Ok-Nyeo (R)
    2016, Coreea de Sud, Dramă, Istoric
    10:10
    ap
    Aripi de mătase
    2011, Japonia, Dramă
    11:30
    Teleshopping
    11:50
    Documentar 360° Geo
    12:50
    Poate nu ştiai
    13:00
    Telejurnal TVR 2
    13:40
    Cultura minorităţilor
    14:10
    ap
    Femei de 10, bărbați de 10
    15:30
    Poate nu ştiai
    15:35
    5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
    15:40
    ap
    Destine ca-n filme (R)
    16:40
    ap
    Un august în flăcări
    1973, Romania, Aventuri
    17:40
    ap
    Destinul prinţesei Ok-Nyeo
    2016, Coreea de Sud, Dramă, Istoric
    18:50
    E vremea ta!
    19:00
    Telejurnal TVR 2
    19:50
    Sinaia, la pas în 60 de secunde
    20:00
    ap
    Ochii care nu se văd
    1994, Romania, Dramă, Familie, Dragoste
    21:10
    ap
    Notorious
    1946, SUA, Film noir, Romantic, Thriller, Dragoste
    23:00
    15
    CSI - Crime și Investigații
    2000, SUA, Crimă, Dramă, Mister
    23:50
    12
    Călugărițe pe fugă (R)
    1990, Marea Britanie, Comedie, Crimă
    01:30
    5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
    01:40
    Pescar hoinar (R)
    02:10
    ap
    Femei de 10, bărbați de 10 (R)
    03:20
    Poate nu ştiai
    03:30
    15
    CSI - Crime și Investigații (R)
    2000, SUA, Crimă, Dramă, Mister
    04:20
    Poate nu ştiai
    04:30
    D'ale lu' Mitică (R)
    05:20
    5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
    05:25
    Natură şi sănătate (R)
    05:55
    Imnul României
    06:00
    Poate nu ştiai
    06:15
    Teleshopping
  • 07:00
    Omul între cer și pământ
    08:00
    De vorbă cu psihologul
    09:00
    Orașul Tău,
    09:30
    Omul… O Poveste
    10:00
    Autentic cu Ingrid Baciu
    11:00
    Trezește-te Gheorghe, Trezește-te Ioane
    12:30
    Minutul de spiritualitate,
    12:35
    Documentar
    13:00
    Întâlnire cu Aurora
    14:00
    Meditația Săptămânii
    14:30
    Faraonii
    15:30
    Documentar
    16:00
    Te iubește Adrian
    17:00
    Orașul Tău
    17:30
    Tainele Înțelepciunii
    18:30
    Documentar
    19:00
    O minte sănătoasă, într-un corp sănătos
    20:00
    Teoria Conspirației
    22:00
    Crede și Cercetează
    23:00
    Orașul Tău
    23:30
    Automagazin
    00:00
    Profesioniști în devenire
    02:00
    Spirit, Energie, Materie
    03:00
    Puterile Secrete
    05:00
    De vorbă cu psihologul
    06:00
    Lifestyle cu Anamaria
    06:55
    Imnul Național,
  • 07:00
    Ştiri AGRO TV
    07:30
    Rețeta Zilei
    07:45
    ABC-ul consumatorului
    08:00
    Portret de fermier
    08:30
    În gura lumii
    08:45
    România Frumoasă
    09:00
    Agroturism
    09:30
    Casa curte și o gradină
    10:00
    Târguri și Expozitii
    10:15
    Dicționarul Vinului
    10:22
    Agropedia
    10:30
    Agenda cu evenimente
    11:00
    Portret de fermier
    11:30
    Tehnologii și Utilaje
    11:45
    Rețeta Zilei
    12:00
    Interviul Agro TV
    13:00
    Știri AGRO TV
    13:30
    Agricultura la raport
    15:30
    România Frumoasă
    15:45
    Tărguri și Expoziții
    16:00
    Agroturism
    16:30
    Agenda cu evenimente
    17:00
    Cântec românesc
    17:30
    ABC-ul consumatorului
    17:45
    Cum se fabrică?
    18:00
    România Frumoasă
    18:30
    Portret de fermier
    19:00
    Ingrediente
    19:30
    Ştiri AGRO TV
    20:00
    Agricultura la raport
    22:00
    România agricolă
    23:00
    Ştiri AGRO TV
    23:30
    Cântec românesc
    06:00
    Cântec Românesc
  • 07:00
    Calea, Adevărul și Viața (r)
    09:00
    Casa zburătoare
    09:30
    Cufărul cu comori
    10:00
    Highlight Cindy Morgan
    10:30
    Program pentru minorități etnice (bulgară)
    11:00
    Tăcerea sufletului (R)
    12:30
    Joni și prietenii
    13:00
    De ce Israel?
    13:30
    Obstacole pe calea credinței (r)
    14:00
    Creștinii și depresia (r)
    14:30
    Club 700
    15:00
    Casa zburătoare (r)
    15:30
    Cufărul cu comori (R)
    16:00
    Teleshopping
    16:30
    Program pentru minorități etnice (bulgară)
    17:00
    Highlight Cindy Morgan (R)
    17:30
    Căutând extraordinarul cu Jeni
    19:00
    Călătoriile lui Stevie
    19:30
    Bucură-te de fiecare zi
    20:00
    Decupaj din realitate
    20:30
    Călătoria
    21:00
    Calea, Adevărul şi Viaţa
    22:00
    Unde era Dumnezeu?
    00:00
    Alfa Omega în obiectiv
    00:30
    Dincolo de bariere (r)
    02:00
    Calea, Adevărul şi Viaţa
    03:00
    Program pentru minorități etnice (bulgară)
    03:30
    Program pentru minorități etnice (germana)
    04:00
    Bucură-te de fiecare zi
    06:30
    Pași în necunoscut
    06:45
    Întrebări esenţiale
  • 07:00
    Star Magazine (R)
    08:00
    Observator
    10:00
    Previziunile zilei
    10:40
    Pe cuvant
    11:00
    Previziunile zilei
    12:00
    Obiectiv
    13:00
    Observator
    14:00
    Esențial
    16:00
    Editie speciala
    17:00
    Dosarele VIP (R)
    19:00
    Observator
    20:00
    Star Magazine (R)
    21:00
    Editie speciala
    23:00
    Punctul de întâlnire (R)
    01:00
    Star Magazine (R)
    02:00
    Observator (R)
    03:00
    Dosarele VIP (R)
    05:00
    Editie speciala (R)
jinglebells
Feedback