• 07:00
    Ştirile Pro Tv
    10:00
    Ce se întâmplă doctore ?
    10:30
    Arena bucătarilor
    11:00
    Masterchef (R)
    13:05
    Apropo Tv
    14:00
    ap
    Jocuri de celebritate (R)
    15:15
    Uite cine dansează (R)
    18:00
    România, te iubesc!
    19:00
    Ştirile Pro Tv
    20:30
    12
    Misiune: Imposibilă - Ghost Protocol
    2011, SUA, Acţiune, Aventuri, Thriller
    23:00
    15
    Avocatul
    2013, SUA, Marea Britanie, Crimă, Dramă, Thriller
    02:00
    Apropo Tv (R)
    02:45
    12
    Misiune: Imposibilă - Ghost Protocol (R)
    2011, SUA, Acţiune, Aventuri, Thriller
    05:00
    Ce spun românii (R)
    06:00
    Ştirile Pro Tv
  • 09:30
    Te cunosc de undeva (R)
    13:00
    Observator
    14:00
    ap
    Billy Madison
    1995, SUA, Comedie
    16:00
    Observator
    16:30
    Best X Factor (R)
    19:00
    Observator
    20:00
    12
    Băieţi de oraş
    20:30
    12
    iUmor
    22:30
    ap
    Bean - O comedie dezastru
    1997, SUA, Comedie
    00:30
    15
    Rambo II
    1985, SUA, Acţiune, Aventuri
    02:30
    ap
    Billy Madison (R)
    1995, SUA, Comedie
    04:15
    15
    Bean - O comedie dezastru (R)
    1997, SUA, Comedie
    06:00
    Observator
  • 07:00
    Teleenciclopedia (R)
    08:10
    Universul credinţei
    09:30
    Pro patria
    10:00
    În grădina Danei
    10:35
    Viaţa satului
    11:50
    Minutul de agricultură
    12:00
    Viaţa satului
    13:00
    Tezaur folcloric
    14:00
    Telejurnal
    14:30
    Ultima ediţie
    15:00
    ap
    Politică şi delicateţuri
    16:00
    Handbal feminin
    17:50
    Vorbeşte corect! (R)
    18:00
    Lozul cel mare
    18:30
    Între cer şi mare
    19:00
    Poveste după poveste
    20:00
    Telejurnal
    20:50
    Sport (R)
    21:10
    Folclor
    23:00
    Garantat 100%
    00:00
    Poveste după poveste (R)
    01:00
    Adevăruri despre trecut (R)
    01:30
    Ultima ediţie (R)
    02:00
    Telejurnal (R)
    02:40
    Sport (R)
    02:50
    Vorbeşte corect! (R)
    02:55
    Recurs la morală (R)
    03:45
    Pro patria (R)
    04:10
    Universul credinţei (R)
    05:30
    Vreau să fiu sănătos (R)
    06:25
    Teleshopping
    06:55
    Imnul României
  • 07:00
    Teleshopping
    07:30
    ap
    Trăsniți din NATO (R)
    2003, Romania, Comedie
    08:30
    ap
    Casa: construcţie şi design
    09:20
    Teleshopping
    10:00
    Mama mea gătește mai bine (R)
    11:00
    Apel de urgenţă
    12:00
    Teleshopping
    13:00
    Focus
    13:30
    Super Cireașa de pe tort (R)
    15:30
    Chef Dezbrăcatu’
    16:00
    ap
    Cronica cârcotaşilor (R)
    18:00
    Focus
    19:30
    Mama mea gătește mai bine
    20:30
    ap
    Schimb de mame
    22:30
    ap
    Intreaba praful
    2006, SUA, Dramă
    00:30
    ap
    Trădaţi în dragoste
    02:30
    Mama mea gătește mai bine (R)
    03:30
    ap
    După faptă și răsplată (R)
    05:00
    ap
    Eu, tu și Ovidiu
    1977, Romania, Comedie, Muzical
    06:45
    Teleshopping
  • 07:00
    Știrile Kanal D (R)
    08:00
    Teleshopping
    08:45
    ap
    Sport, dietă şi o vedetă (R)
    09:15
    ap
    Suleyman Magnificul
    2011, Turcia, Biografic, Dramă, Istoric
    11:30
    Teleshopping
    12:00
    Știrile Kanal D
    13:00
    ap
    Vacanţa Mare: Leana s-a întors! (R)
    13:30
    ap
    Bravo, ai stil! (R)
    16:45
    ap
    Asta-i România! (R)
    18:45
    Știrea zilei
    19:00
    ap
    Știrile Kanal D
    20:00
    ap
    Roata norocului
    22:00
    12
    Ochii din umbră
    00:00
    15
    Asistenta psihopată
    2013, SUA, Thriller
    02:00
    Știrile Kanal D (R)
    03:15
    12
    Ochii din umbră (R)
    04:45
    Teo Show (R)
    06:00
    Teleshopping
  • 08:15
    Teleshopping
    10:00
    Călătorie magică în Africa (R)
    2010, Spania, Aventuri, Dramă, Familie, Fantastic
    12:15
    Tradiţii de la bunica
    13:00
    Opriţi timpul!
    15:45
    ap
    Crusoe
    2008, SUA, Aventuri, Dramă, Istoric
    16:45
    ap
    18:30
    Ştiri Naţional TV
    19:00
    ap
    20:00
    ap
    Povestea femeii șarpe
    1986, Fantastic, Romantic
    23:00
    Opriţi timpul! (R)
    01:45
    Albumul Naţional
    03:30
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    04:30
    ap
    Vouă
    05:00
    Ştiri Naţional TV (R)
    05:30
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    06:00
    ap
    Vouă
    06:15
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    06:45
    ap
    Povestea femeii șarpe (R)
    1986, Fantastic, Romantic
  • 08:00
    Știrile B1
    09:00
    Știrile B1
    09:45
    Teleshopping
    10:00
    Știrile B1
    10:55
    Teleshopping
    11:00
    Știrile B1
    11:30
    Hai cu noi
    11:55
    Teleshopping
    12:00
    Știrile B1
    12:55
    Teleshopping
    13:00
    Știrile B1
    13:55
    Teleshopping
    14:00
    Știrile B1
    14:55
    Teleshopping
    15:00
    Știrile B1
    15:55
    Teleshopping
    16:00
    Știrile B1
    17:00
    Dialoguri incomode
    18:00
    Știrile B1
    19:00
    ap
    X-Press
    21:00
    Dosar de politician
    23:00
    Lumea lui Banciu
    00:00
    Știrile B1
    00:35
    Seara milionarilor
    02:35
    Hai cu noi (R)
    04:00
    X-Press (R)
    04:30
    Știrile B1
    05:20
    Dosar de politician (R)
  • 07:00
    5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
    07:10
    ap
    Legea lui Doyle
    2010, Comedie, Crimă, Dramă
    08:00
    Trenul cu dinozauri
    2009, SUA, Marea Britanie, Animaţie, Familie
    09:00
    Ferma
    10:00
    Pescar hoinar
    10:30
    Natură şi aventură
    11:00
    ap
    Destine ca-n filme (R)
    12:00
    Imperiul Maya
    13:00
    Natură şi sănătate
    13:30
    ap
    Ștefan cel Mare - Vaslui 1475
    1975, Romania, Dramă, Istoric
    15:20
    5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
    15:30
    Duelul pianelor
    17:00
    D'ale lu' Mitică
    18:00
    ap
    Legea lui Doyle
    2010, Comedie, Crimă, Dramă
    18:50
    E vremea ta!
    19:00
    Telejurnal TVR 2
    20:10
    ap
    Burebista
    1980, Romania, Dramă, Istoric
    22:40
    15
    Cal
    1984, Marea Britanie, Dramă, Romantic, Thriller, Dragoste
    00:35
    Duelul pianelor (R)
    02:00
    ap
    Teatru TV
    03:30
    Telejurnal TVR 2 (R)
    04:20
    Poate nu ştiai
    04:30
    Pescar hoinar
    05:00
    D'ale lu' Mitică (R)
    05:55
    Imnul României
  • 07:00
    Travel Club
    08:00
    Orașul Tău
    09:00
    Retrospectivă Minutul de Spiritualitate
    09:30
    Omul… O Poveste
    10:00
    Zodiacul Chinezesc
    11:00
    Învață, Crește, Dăruiește,
    12:00
    Retrospectiva Minutul de Spiritualitate,
    12:30
    Iarmarocul Agricol
    14:30
    Sănătate ca la Carte
    15:30
    Bucătăria lui Chef Daniel
    16:00
    Lifestyle cu Anamaria
    17:00
    Casa Cu Stil
    18:00
    Autentic cu Ingrid Baciu
    19:00
    Faraonii
    20:00
    Automagazin
    20:30
    Valori Euroatlantice
    22:30
    Rezumatul Săptămânii
    23:00
    Orașul Tău
    00:30
    Documentar,
    01:00
    Bursa de Sănătate
    02:00
    Astre și Destin
    04:00
    Turism, Spiritualitate, Autocunoaștere
    04:30
    Documentar
    05:00
    Realitatea Românească
    06:30
    Documentar
    06:55
    Imnul Național
  • 07:00
    Retrospectivă știri AGRO TV
    07:30
    Rețeta Zilei
    07:45
    ABC-ul consumatorului
    08:00
    Ingrediente
    08:30
    Film documentar Agro
    08:45
    România Frumoasă
    09:00
    Agroturism
    09:30
    Agroproiecte de Succes
    10:00
    Târguri și Expozitii
    10:15
    În gura lumii
    10:30
    Ingrediente
    11:00
    Agenda cu evenimente-premieră
    11:30
    Casa curte și o gradină
    12:00
    AgriEuropa
    12:30
    Retrospectivă știri AGRO TV
    13:00
    Din Lumea Satului
    14:30
    Portret de fermier
    15:15
    Mereu în formă
    16:00
    Casa curte și o gradină
    16:30
    Retrospectivă știri AGRO TV
    17:00
    Performanță și Agricultură
    18:00
    România Agricolă
    19:00
    Sinteza Agrostrategică
    20:00
    Realități Rurale
    20:30
    Portret de fermier
    21:00
    Ingrediente
    21:30
    Agenda cu evenimente-premieră
    22:00
    Din Lumea Satului
    23:30
    În gura lumii
    23:45
    Film documentar Agro
    06:00
    Cântec Românesc
  • 07:00
    Realităţi şi perspective
    08:00
    Hristos pentru Moldova
    08:30
    Dumnezeu ştie
    09:00
    Casa zburătoare
    09:30
    Teknia
    10:00
    Lecţia de biologie
    10:30
    Misiunea John Militaru
    11:00
    O uşă deschisă pentru tine
    11:30
    Conferinţa "Rugăciune pentru Israel"
    12:30
    Centrul Creştin Caleb
    13:00
    Perspective eterne
    14:00
    Puterea rugăciunii
    14:30
    Bucură-te de fiecare zi
    15:00
    Casa zburătoare
    15:30
    Teknia
    16:00
    Conferinţa "Rugăciune pentru Israel"
    17:00
    Alfa Omega în obiectiv
    17:30
    Inima închinării
    18:00
    Bucuria de a cânta
    18:30
    Gaither pentru România
    19:00
    ap
    Dincolo de bariere
    19:30
    Program religios străin
    20:00
    Mapamond Creştin
    20:30
    Astăzi cu Dumnezeu
    21:00
    ap
    Realităţi şi perspective
    22:00
    În prezenţa lui Isus
    22:30
    John Wesley
    00:00
    Cartea deschisă
    00:30
    Verdictul ştiintei: Creaţie!
    01:00
    Şcoala de slujire cu Derek Prince
    02:00
    Realităţi şi perspective
    04:00
    Program pentru minorităţi etnice (bulgară)
    04:30
    Program pentru minorităţi etnice (sârbă)
  • 07:00
    Acces direct (R)
    09:00
    Agentia VIP (R)
    11:00
    Ediţie de weekend
    12:00
    Ştiri
    13:00
    Dincolo de aparenţe (R)
    14:00
    Refresh by Oana Turcu (R)
    15:00
    Star Chef (R)
    16:00
    Star Magazine (R)
    17:00
    Acces direct (R)
    19:00
    Observator
    20:00
    Punctul de întâlnire
    22:00
    Sinteza zilei
    00:00
    Agentia VIP (R)
    02:00
    Observator (R)
    03:00
    Acces direct (R)
    05:00
    Dincolo de aparenţe (R)
    06:00
    Star Magazine (R)
jinglebells
Feedback