• 07:00
    Ştirile Pro Tv
    10:00
    ap
    Blonda de la drept (R)
    2001, SUA, Comedie
    12:00
    Ce spun românii (R)
    13:05
    Apropo Tv
    14:00
    ap
    16:30
    ap
    Cavalerii Shaolin (R)
    2003, SUA, Acţiune, Comedie
    19:00
    Ştirile Pro Tv
    20:30
    12
    Transformers - Războiul lor în lumea noastră
    2007, SUA, Acţiune, Aventuri, SF, Thriller
    23:15
    15
    Solomon Kane
    2009, Franta, Acţiune, Aventuri, Fantastic
    01:15
    Apropo Tv (R)
    02:00
    15
    Supernatural: Aventuri în lumea întunericului
    2005, SUA, Dramă, Fantastic, Horror, Mister, Thriller
    03:30
    15
    Solomon Kane (R)
    2009, Franta, Acţiune, Aventuri, Fantastic
    05:00
    Ce spun românii (R)
    06:00
    Ştirile Pro Tv
  • 09:30
    Roșcovanul
    1976, Romania, Aventuri
    11:15
    ap
    Plasa de stele
    13:00
    Observator
    14:00
    ap
    Cei trei muschetari (R)
    1993, Australia, Acţiune, Aventuri, Comedie, Familie, Romantic, Dragoste
    16:00
    Observator
    16:45
    Fantastic Show (R)
    19:00
    Observator
    20:00
    Neînfricată
    2012, SUA, Acţiune, Animaţie, Aventuri
    22:00
    ap
    Lumea pierdută
    2009, SUA, Aventuri, Comedie, SF
    00:00
    Neînfricată (R)
    2012, SUA, Acţiune, Animaţie, Aventuri
    02:00
    ap
    Lumea pierdută (R)
    2009, SUA, Aventuri, Comedie, SF
    04:00
    La birou
    2005, SUA, Comedie, Dramă, Romantic, Dragoste
    06:00
    Observator
  • 07:00
    Teleenciclopedia (R)
    08:10
    Universul credinţei
    09:30
    Pro patria
    10:00
    În grădina Danei
    10:35
    Viaţa satului
    11:50
    Minutul de agricultură
    12:00
    Viaţa satului
    13:00
    Tezaur folcloric
    14:00
    Telejurnal
    14:30
    Magazin World Cup RUSIA 2018
    15:00
    ap
    Politică şi delicateţuri
    16:00
    ap
    Brasil, Brasil
    17:00
    Dosar România (R)
    18:00
    Lozul cel mare
    19:00
    Poveste după poveste
    20:00
    Telejurnal
    20:50
    Sport
    21:10
    Muzici şi tradiţii în Cişmigiu
    23:00
    Garantat 100%
    00:00
    Poveste după poveste (R)
    01:00
    Adevăruri despre trecut (R)
    01:30
    Magazin World Cup RUSIA 2018 (R)
    02:00
    Telejurnal (R)
    02:40
    Sport (R)
    02:50
    Vorbeşte corect! (R)
    02:55
    15
    Recurs la morală (R)
    03:45
    Pro patria (R)
    04:10
    Universul credinţei (R)
    05:30
    Vreau să fiu sănătos (R)
    06:25
    Teleshopping
    06:55
    Imnul României
  • 07:15
    ap
    Trăsniți din NATO (R)
    2003, Romania, Comedie
    08:45
    ap
    Casa: construcţie şi design
    09:20
    Teleshopping
    10:00
    ap
    Sosesc păsările călătoare (R)
    1984, SUA, Comedie
    12:00
    Teleshopping
    13:00
    Focus
    13:30
    Super Cireașa de pe tort (R)
    15:30
    Chef Dezbrăcatu’
    16:00
    ap
    Ticăloșii
    2007, Romania, Dramă
    18:00
    Focus
    19:30
    Mama mea gătește mai bine
    20:30
    ap
    Schimb de mame
    22:30
    15
    Umbre de indoiala
    1998, SUA, Mister, Thriller
    00:30
    12
    Poveste din Bronx (R)
    1993, SUA, Crimă, Dramă
    03:00
    ap
    Trădaţi în dragoste
    05:00
    ap
    Ticăloșii (R)
    2007, Romania, Dramă
    06:45
    Teleshopping
  • 07:00
    Știrile Kanal D (R)
    08:00
    Teleshopping
    08:45
    ap
    Sport, dietă şi o vedetă (R)
    09:15
    ap
    Suleyman Magnificul
    2011, Turcia, Biografic, Dramă, Istoric
    11:30
    Teleshopping
    12:00
    Știrile Kanal D
    13:00
    ap
    Vacanţa Mare: Leana s-a întors! (R)
    13:30
    ap
    Bravo, ai stil! (R)
    16:45
    ap
    Se strigă darul (R)
    18:45
    Știrea zilei
    19:00
    ap
    Știrile Kanal D
    20:00
    ap
    Roata norocului
    22:00
    12
    Ochii din umbră
    00:00
    15
    Asistenta psihopată
    2013, SUA, Thriller
    02:00
    Știrile Kanal D (R)
    03:15
    12
    Ochii din umbră (R)
    04:45
    Teo Show (R)
    06:00
    Teleshopping
  • 07:15
    ap
    08:15
    Teleshopping
    10:00
    ap
    Marele restaurant
    1966, Franta, Comedie
    12:00
    Teleshopping
    12:15
    Tradiţii de la bunica
    13:00
    Opriţi timpul!
    15:45
    ap
    Crusoe
    2008, SUA, Aventuri, Dramă, Istoric
    16:45
    Iubire interzisă
    18:30
    Ştiri Naţional TV
    19:00
    ap
    20:00
    ap
    Prostul anului
    2007, India, Comedie, Dramă
    23:30
    ap
    Marele restaurant (R)
    1966, Franta, Comedie
    01:30
    Opriţi timpul!
    04:15
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    04:45
    ap
    Vouă
    05:00
    Ştiri Naţional TV (R)
    05:30
    ap
    Baronii
    2007, Romania, Comedie
    06:00
    ap
    Vouă
    06:15
    ap
    Prostul anului (R)
    2007, India, Comedie, Dramă
  • 08:00
    Știrile B1
    09:00
    Știrile B1
    09:45
    Teleshopping
    10:00
    Știrile B1
    10:55
    Teleshopping
    11:00
    Știrile B1
    11:30
    Hai cu noi
    11:55
    Teleshopping
    12:00
    Știrile B1
    12:55
    Teleshopping
    13:00
    Știrile B1
    13:55
    Teleshopping
    14:00
    Știrile B1
    14:55
    Teleshopping
    15:00
    Știrile B1
    15:55
    Teleshopping
    16:00
    Știrile B1
    17:00
    Dialoguri incomode
    18:00
    Știrile B1
    19:00
    ap
    X-Press
    21:00
    Dosar de politician
    23:00
    Lumea lui Banciu
    00:00
    Știrile B1
    00:35
    Seara milionarilor
    02:35
    Hai cu noi (R)
    04:00
    X-Press (R)
    04:30
    Știrile B1
    05:20
    Dosar de politician (R)
  • 07:00
    Documentar 360° Geo (R)
    08:00
    09:00
    Ferma
    09:50
    Sinaia la pas în 60 de secunde
    10:00
    Pescar hoinar
    10:30
    Natură şi aventură
    11:00
    ap
    Destine ca-n filme (R)
    12:00
    Azi despre mâine
    12:30
    Pofticioşi, la cratiţă!
    13:00
    ap
    Zidul
    1975, Romania, Dramă
    14:55
    Fotbal Cupa Confederaţiilor
    17:00
    D'ale lu' Mitică
    18:00
    ap
    Legea lui Doyle
    2010, Comedie, Crimă, Dramă
    18:50
    E vremea ta!
    19:00
    Telejurnal TVR 2
    20:00
    Fotbal Cupa Confederaţiilor
    20:50
    Fotbal Cupa Confederaţiilor
    23:00
    Fotbal Cupa Confederaţiilor
    23:25
    ap
    Bietul Ioanide
    1980, SUA, Dramă
    01:55
    Teatru TV
    03:40
    Telejurnal TVR 2 (R)
    04:30
    Natură şi aventură (R)
    05:00
    Ferma (R)
    05:55
    Imnul României
    06:00
    Poate nu ştiai
    06:15
    Teleshopping
  • 07:00
    Travel Club
    08:00
    Orașul Tău
    09:00
    Retrospectivă Minutul de Spiritualitate
    09:30
    Omul… O Poveste
    10:00
    Zodiacul Chinezesc
    11:00
    Învață, Crește, Dăruiește,
    12:00
    Retrospectiva Minutul de Spiritualitate,
    12:30
    Iarmarocul Agricol
    14:30
    Sănătate ca la Carte
    15:30
    Bucătăria lui Chef Daniel
    16:00
    Lifestyle cu Anamaria
    17:00
    Casa Cu Stil
    18:00
    Autentic cu Ingrid Baciu
    19:00
    Faraonii
    20:00
    Automagazin
    20:30
    Valori Euroatlantice
    22:30
    Rezumatul Săptămânii
    23:00
    Orașul Tău
    00:30
    Documentar,
    01:00
    Bursa de Sănătate
    02:00
    Astre și Destin
    04:00
    Turism, Spiritualitate, Autocunoaștere
    04:30
    Documentar
    05:00
    Realitatea Românească
    06:30
    Documentar
    06:55
    Imnul Național
  • 07:00
    Retrospectivă știri AGRO TV
    07:30
    Rețeta Zilei
    07:45
    ABC-ul consumatorului
    08:00
    Ingrediente
    08:30
    Film documentar Agro
    08:45
    România Frumoasă
    09:00
    Agroturism
    09:30
    Agroproiecte de Succes
    10:00
    Târguri și Expozitii
    10:15
    În gura lumii
    10:30
    Ingrediente
    11:00
    Agenda cu evenimente-premieră
    11:30
    Casa curte și o gradină
    12:00
    AgriEuropa
    12:30
    Retrospectivă știri AGRO TV
    13:00
    Din Lumea Satului
    14:30
    Portret de fermier
    15:15
    Mereu în formă
    16:00
    Casa curte și o gradină
    16:30
    Retrospectivă știri AGRO TV
    17:00
    Performanță și Agricultură
    18:00
    România Agricolă
    19:00
    Sinteza Agrostrategică
    20:00
    Realități Rurale
    20:30
    Portret de fermier
    21:00
    Ingrediente
    21:30
    Agenda cu evenimente-premieră
    22:00
    Din Lumea Satului
    23:30
    În gura lumii
    23:45
    Film documentar Agro
    06:00
    Cântec Românesc
  • 07:00
    Calea, Adevărul și Viața (r)
    08:00
    Eliberând captivii
    09:00
    Cartea Cărților
    09:30
    Ludwig Nommensen
    10:00
    Aripi de înger
    10:30
    Alfa Omega în obiectiv (r)
    11:00
    În așteptarea fluturilor (r)
    12:30
    Rădăcini și reflecții (r)
    13:00
    Israel în prim-plan (r)
    13:30
    Iudeea II (r)
    14:00
    Vieți în lumină/ Întrebări esențiale (r)
    14:30
    InTouch (r)
    15:00
    Cartea Cărților (r)
    15:30
    Ludwig Nommensen (r)
    16:00
    Rugăciune pentru Israel
    17:00
    Stând în spărtură pentru Israel
    17:30
    Puterea rugăciunii
    18:00
    Conferința Gateway Leadership Training
    19:00
    Peculier (r)
    19:30
    Ospăț cu mană
    20:00
    Jerusalem Dateline
    20:30
    Mari isprăvi
    21:00
    Realitați și perspective
    22:00
    Vindication
    22:30
    În voia sorții
    23:30
    Pasiune pură
    00:00
    Mapamond Creștin
    00:30
    Puterea rugăciunii
    01:00
    Conferința Gateway Leadership Training
    02:00
    Realitați și perspective
    03:00
    Misiunea John Militaru
    03:30
    Cristos pentru Moldova
    04:00
    Ospăț cu mană
    04:30
    Muzică
    05:00
    Videotext
    06:00
    Muzică
    06:30
    Devoțional
    06:45
    Întrebări esențiale
  • 07:00
    Acces direct (R)
    09:00
    Agentia VIP (R)
    11:00
    News Magazine
    12:00
    Ştiri
    13:00
    Dincolo de aparenţe (R)
    14:00
    Refresh by Oana Turcu (R)
    15:00
    Star Chef (R)
    16:00
    Star Magazine (R)
    17:00
    Acces direct (R)
    19:00
    Observator
    20:00
    Subiectiv
    21:00
    Editie speciala
    00:00
    Agentia VIP (R)
    02:00
    Observator (R)
    03:00
    Acces direct (R)
    05:00
    Dincolo de aparenţe (R)
    06:00
    Star Magazine (R)
jinglebells
Feedback