07:00
|
Telematinal
|
07:55
|
VideoART
|
08:00
|
Telematinal
|
08:55
|
Printre cuvinte
|
09:00
|
Telematinal
|
09:55
|
Engleza la minut
|
10:00
|
Portret obiectiv
|
|
10:55
|
Printre cuvinte
|
11:00
|
Obiectiv comun
|
11:55
|
Vorbeşte corect!
|
12:00
|
Cursa prin istorie
|
12:55
|
Printre cuvinte
|
13:00
|
Telejurnal Moldova
|
13:30
|
Printre cuvinte
|
14:00
|
Telejurnal
|
14:45
|
Fact or fake
|
14:55
|
Vorbeşte corect!
|
15:00
|
Natură şi aventură
|
15:30
|
România... în bucate
|
16:00
|
Destine ca-n filme
|
16:50
|
Discover Romania
|
17:00
|
Obiectiv comun
|
17:55
|
Printre cuvinte
|
18:00
|
Telejurnal Moldova
|
18:42
|
Sport
|
19:00
|
Punctul pe AZi
|
19:55
|
Printre cuvinte
|
|
07:00
|
SIMULCAST TVR 3
|
08:30
|
Retransmisie Jurnal TVR 3
|
09:00
|
Jurnal Regional in lb.maghiara VO
|
09:10
|
Origo (R)
|
09:35
|
Punctul de astazi / Pont Ma (R)
|
10:00
|
TeleScoala in lb.maghiara
|
11:00
|
Jurnal Regional
|
11:15
|
Memoria tiparului (R)
|
11:20
|
Picătura de cultură (R)
|
11:35
|
Rafinament plus (R)
|
11:45
|
Forum economic (R)
|
12:40
|
Jurnal Regional
|
12:55
|
Memoria tiparului (R)
|
13:00
|
ARHIVA locala
|
14:00
|
ARHIVA locala
|
14:30
|
CARTI DE VIZITA
|
16:00
|
Jurnal Regional in lb.maghiara VO
|
16:10
|
Portret
|
16:35
|
Punctul de astazi / Pont Ma
|
17:00
|
Cappuccino
|
17:30
|
Jurnal Regional in lb.maghiara
|
17:55
|
Revista presei vechi
|
18:00
|
Jurnal Regional
|
18:15
|
Memoria tiparului
|
18:20
|
Din zestrea Ardealului
|
19:40
|
Jurnal Regional
|
19:55
|
Memoria tiparului
|
|
07:00
|
Istorii ascunse (R)
|
07:30
|
Actual Regional (R)
|
09:00
|
Întâlniri esențiale (R)
|
09:30
|
Regatul Sălbatic (R)
|
10:00
|
Minorităţi în limba maghiară (R)
|
10:30
|
Prim plan obiectiv (R)
|
11:30
|
Istorii ascunse (R)
|
|
12:00
|
Actual Regional (R)
|
13:30
|
Sarea în bucate (R)
|
14:00
|
Descoperă vestul (R)
|
14:30
|
Piper pe limbă
|
15:30
|
Minorităţi în limba sârbă
|
16:00
|
Prim plan obiectiv – direct
|
17:00
|
Telejurnal regional TVR 3 (R)
|
17:30
|
Arhiva TVR Timișoara
|
18:00
|
Telejurnal Regional TVR TM (R)
|
18:30
|
Harta secretă
|
19:00
|
ACTUAL REGIONAL – direct (R)
|
|
|
20:00
|
Telejurnal
|
20:55
|
Zi de zi cu părintele Ctin Necula
|
21:00
|
Ţară, ţară, cine eşti?
|
21:50
|
Sinteza Ştirilor zilei-TVR Moldova
|
22:00
|
Frontul
|
23:00
|
Articolul VII
|
00:00
|
Reţeaua de idoli
|
01:00
|
Destine ca-n filme
|
02:00
|
Ţară, ţară, cine eşti?
|
02:50
|
Discover Romania
|
03:00
|
Frontul
|
03:55
|
Printre cuvinte
|
04:00
|
Obiectiv comun
|
05:00
|
Telejurnal Moldova
|
05:42
|
Sport
|
06:00
|
Punctul pe AZi
|
06:55
|
Imnul României
|
|
20:00
|
Telejurnal
|
21:00
|
ARHIVA locala
|
22:00
|
Program preluat de la Televiziunea Publică din Ucraina destinat refugiaţilor
|
00:00
|
Se întâmplă acum (R)
|
01:55
|
Art pass
|
02:00
|
La sfatul popular (R)
|
03:50
|
Memoria tiparului
|
04:00
|
Toţi împreună (R)
|
05:55
|
Maşina timpului
|
06:00
|
Program preluat de la Televiziunea Publică din Ucraina destinat refugiaţilor
|
06:55
|
Imnul României
|
|
20:30
|
Europa 360
|
21:00
|
Telejurnal Regional TVR TM – mimico gestual (R)
|
21:30
|
Minorităţi în limba sârbă (R)
|
22:00
|
Prim plan obiectiv (R)
|
23:00
|
Telejurnal regional TVR 3 (R)
|
23:30
|
Arhiva TVR Timișoara
|
00:00
|
Telejurnal Regional TVR TM (R)
|
00:30
|
Harta secretă (R)
|
01:00
|
Actual Regional (R)
|
02:30
|
Europa 360 (R)
|
03:00
|
Telejurnal Regional TVR TM – mimico gestual (R)
|
03:30
|
Minorităţi în limba sârbă (R)
|
04:00
|
Descoperă vestul
|
|
|