07:15
Teleshopping
08:00
Popasuri folclorice
09:00
Ferma
10:00
Pescar hoinar
10:30
Petrecerea Iepuraşilor
11:30
Fost-a odată un schit smerit... Mănăstirea Secu
12:00
Cap compas
12:30
A doua emigrare
13:00
Natură şi aventură
13:30
Natură şi sănătate
14:10
ap
15:50
Poveşti citadine
16:10
La zi de mare Sărbătoare
18:00
Telejurnal TVR 2
18:30
Drumul lui Leşe
19:30
Europa 360°
07:00
Travel Club
08:00
Orașul Tău
09:00
Retrospectivă Minutul de Spiritualitate
09:30
Omul… O Poveste
10:00
Zodiacul Chinezesc
11:00
Învață, Crește, Dăruiește,
12:00
Retrospectiva Minutul de Spiritualitate,
12:30
Iarmarocul Agricol
14:30
Sănătate ca la Carte
15:30
Bucătăria lui Chef Daniel
16:00
Lifestyle cu Anamaria
17:00
Casa Cu Stil
18:00
Autentic cu Ingrid Baciu
19:00
Faraonii
07:00
Realităţi şi perspective (R)
08:00
Hristos pentru Moldova
08:30
Dumnezeu ştie
09:00
Cartea cărţilor
09:30
Aripi de înger (R)
10:00
Primul Paşte
10:30
Misiunea John Militaru
11:00
O uşă deschisă pentru tine
11:30
Conferinţă: Peniel (R)
12:30
Centrul Creştin Caleb
13:00
Perspective eterne
14:00
Puterea rugăciunii (R)
14:30
Bucură-te de fiecare zi (R)
15:00
Cartea cărţilor (R)
15:30
Aripi de înger (R)
16:00
Isus, dorinţa veşnică
17:00
Alfa Omega în obiectiv (R)
17:30
Eu cred în Paşte
18:30
Gaither şi prietenii (R)
19:00
ap
Dincolo de bariere (R)
19:30
Club 700
07:15
PARADISUL FEMEILOR
10:00
News Magazine
12:00
Stiri
13:00
Dincolo de aparenţe (R)
14:30
ap
Refresh by Oana Turcu (R)
15:30
Star Chef (R)
16:00
FAST FOOD
16:30
PARADISUL FEMEILOR (R)
19:00
Observator
20:10
ap
21:50
Poveşti citadine
22:10
ap
23:45
Festivalul Internaţional George Enescu 2015
01:20
Arhiva de Aur
03:00
Ferma
04:00
Natură şi sănătate
04:30
A doua emigrare
05:00
Drumul lui Leşe
06:00
Documentar 360°-GEO
06:55
Imnul României
20:00
Automagazin
20:30
Valori Euroatlantice
22:30
Rezumatul Săptămânii
23:00
Orașul Tău
00:30
Documentar,
01:00
Bursa de Sănătate
02:00
Astre și Destin
04:00
Turism, Spiritualitate, Autocunoaștere
04:30
Documentar
05:00
Realitatea Românească
06:30
Documentar
06:55
Imnul Național
20:00
Mapamond Creştin (R)
20:30
Astăzi cu Dumnezeu
21:00
ap
The Savior
23:00
Program muzical
00:00
Cartea deschisă (R)
00:30
Verdictul ştiintei: Creaţie!
01:00
Şcoala de slujire cu Derek Prince
02:00
The Savior (R)
04:00
Club 700
04:30
Muzică
05:00
Videotext
06:00
Muzică
06:30
Devoţional
06:45
Întrebări esenţiale
20:00
Punctul de întâlnire
21:00
În Premieră
22:00
Sinteza zilei
23:45
FAST FOOD (R)
00:00
ap
Agentul VIP (R)
02:00
Observator (R)
02:45
ap
NARCISA SALBATICA (R)
04:00
Vacanță de vedetă (R)
05:00
Dincolo de aparenţe (R)
06:00
Dincolo de ştiri
jinglebells
Feedback