10:00
Documentar 360°-GEO
11:00
La fix
12:00
Telejurnal TVR 2
12:25
Jocurile Olimpice Rio 2016
12:30
Televiziunea, dragostea mea
13:20
ap
14:15
Teleshopping
14:30
Cultura minorităţilor
15:00
Telejurnal TVR 2
15:50
Jocurile Olimpice Rio 2016
16:00
Ieri-Azi-Mâine
17:00
Actual pe 2
18:00
Ora e ştiri
19:00
Jocurile Olimpice Rio 2016
19:10
10:00
Între Spațiu și Timp
11:00
Cerasela Show
12:00
Minutul De Spiritualitate,
12:05
Valori Euroatlantice
14:00
Meditația Săptămânii,
14:30
Crede și Cercetează
15:30
Omul Intre Cer și Pământ
16:30
Documentar,
17:00
De Vorba cu Psihologul
18:00
Alupei Investighează
19:00
Turism, Spiritualitate, Autocunoaștere
10:00
Din lumea satului
11:30
Tradiţii şi meşteşuguri
13:00
Agroproiecte de succes
14:00
Ştirile Agro TV
14:30
Jurnal de agricultură
15:30
Agroproiecte de succes
16:30
Cântec românesc
17:30
Agroproiecte de succes
18:00
România agricolă
19:00
Cântec mândru românesc
10:30
Program pentru minorităţi etnice (germană)
11:00
Harriet, aşteaptă-mă (R)
12:30
Femei cu idealuri (R)
13:00
Alfa Omega în obiectiv (R)
13:30
ap
Mulţumim lui Dumnezeu pentru fotbal (R)
14:00
Dincolo de bariere (R)
14:30
Bucură-te de fiecare zi
15:00
Cartea cărţilor (R)
15:30
Fabrica razei de soare (R)
16:30
Program pentru minorităţi etnice (germană) (R)
17:00
John Ankerberg (R)
17:30
Vieţi în lumină/ Intrebări esenţiale
18:00
Şcoala de slujire cu Derek Prince
19:00
Africa şi Biblia
19:30
InTouch
20:10
ap
21:50
Cartea cea de toate zilele
22:00
Telejurnal TVR 2
22:30
Jocurile Olimpice Rio 2016
22:40
15
00:30
Televiziunea, dragostea mea
01:30
Deportaţii
02:30
A doua emigrare
03:00
La fix
03:50
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
04:00
Popasuri folclorice
05:00
Ieri-Azi-Mâine
05:50
5 minure de ştiinţă
06:00
Ora de ştiri
06:50
Jocurile Olimpice Rio 2016
06:55
Imnul României
20:30
Puterile Secrete
22:30
Faraonii
23:30
Orașul Tău
00:00
Învață Crește Dăruiește
01:00
Întâlnire cu Aurora
02:00
Zodiacul Chinezesc
03:00
Iarmarocul Agricol
05:00
Realitatea Juridică
06:30
Spirit, Energie, Materie
06:55
Imnul Național,
22:00
Interviul Agro TV
23:00
Cântec românesc
00:00
Agroproiecte de succes (R)
01:00
Cântec românesc (R)
02:00
Agroproiecte de succes (R)
02:30
România agricolă (R)
03:30
Cântec mândru românesc (R)
20:00
Cuvânt din Ierusalim
20:30
Rădăcini şi reflecţii
21:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
22:00
În aşteptarea fluturilor
23:30
Gaither pentru România
00:00
Mapamond Creştin
00:30
Inima închinării
01:00
Rugul Aprins (R)
02:00
Calea, Adevărul şi Viaţa (R)
03:00
O uşă deschisă pentru tine
03:30
Casa din Betania
04:00
Bucură-te de fiecare zi
04:30
Muzică
05:00
Videotext
06:00
Muzică
06:30
Devoţional
06:45
Întrebări esenţiale
jinglebells
Feedback