07:00
Gala Umorului
08:00
ap
09:00
Politică şi delicateţuri
10:00
Zon@
10:30
Maşini, teste şi verdicte
11:10
O dată’n viaţă
12:25
FILLER
12:35
O dată’n viaţă
14:00
Telejurnal
14:30
Descălecaţi în Carpaţi
15:00
Ora regelui
16:10
Muzici şi tradiţii în Cişmigiu
17:50
18:50
Teleenciclopedia
19:45
Sport
07:00
Teleshopping
07:30
09:30
Teleshopping
10:00
Secrete de stil
10:30
Jurnalul STV Junior
11:00
Focus Magazin
12:00
60 de minute cu Alexandru Constantin
13:00
Killer Karaoke
14:00
Focus 14
15:00
ap
Interviurile Cristinei Ţopescu
16:00
ap
18:00
Focus
19:30
ap
Cireaşa de pe tort
07:00
Știrile Kanal D (R)
07:30
ap
Pastila de râs (R)
08:45
ap
In papuci de vedeta (R)
10:00
ap
Căsătoreşte-te cu mine (R)
12:00
ap
Sport, dietă şi o vedetă
12:30
Știrile Kanal D
13:45
ap
Roata norocului (R)
16:00
ap
Te vreau lângă mine
18:45
Știrea zilei
19:00
Știrile Kanal D
08:15
Teleshopping
08:30
ap
Vouă (R)
08:45
Teleshopping
09:00
ap
Specialişti în sănătate
09:30
Şi eu m-am născut în România
11:30
Teleshopping
12:00
ap
Baronii (R)
12:30
ap
14:30
ap
16:15
ap
18:30
ap
Ştiri Naţional TV
19:15
20:00
Telejurnal
21:10
12
23:00
Ochiul magic
23:35
23:45
Charlot şi umbrela
00:00
Jurnal Euro
00:15
Profesioniştii... cu Eugenia Vodă
01:15
Elicopterele Fortelor Navale
02:05
Ora regelui
02:55
Vorbeşte corect!
03:00
Telejurnal
03:50
Maşini, teste şi verdicte
04:20
Viaţa satului
06:25
Teleshopping
06:55
Imnul României
20:30
12
Pana de curent - partea a II-a
22:30
15
17
23:30
Killer Karaoke (R)
00:30
12
Pana de curent - partea II
02:30
ap
Cireaşa de pe tort (R)
03:30
Interviurile Cristinei Ţopescu (R)
04:30
60 de minute cu Alexandru Constantin (R)
05:45
Focus
20:00
ap
Asta-i România!
21:30
12
Sabbagh în acţiune
22:30
ap
00:30
Știrile Kanal D (R)
01:45
ap
Asta-i România! (R)
03:15
ap
Te vreau lângă mine (R)
05:30
ap
Pastila de râs (R)
20:15
ap
Iubire interzisă
22:00
12
Fosta mea iubire
23:45
ap
Poama acră (R)
01:45
ap
Baronii (R)
02:15
ap
03:15
Albumul Naţional
05:00
Pitici de vară
06:00
ap
Vouă (R)
06:15
Albumul Naţional (R)
jinglebells
Feedback