07:30
Universul credinţei
08:20
Simbolica
08:30
Universul credinţei
09:30
Pro patria
10:00
În grădina Danei
10:35
Viaţa satului
11:50
Minutul de agricultură
12:00
Viaţa satului
13:00
Tezaur folcloric
14:00
Telejurnal
14:30
Politică şi delicateţuri
15:30
Dincolo de hartă
16:10
ap
18:00
Lozul cel mare
18:30
Festivalul International de Circ de la Massi
18:50
Mălăele de 5 stele
19:45
Sport
07:00
Teleshopping
07:30
08:00
ap
08:30
ap
10:00
Teleshopping
10:30
Imagini incredibile din lume
11:30
T3CH IN 3
12:00
ap
14:00
Documentar Discovery
16:00
Epic Show (R)
17:00
Jurnalul unui burlac
17:30
Cronica Netului (R)
18:00
Focus
19:00
Râzi şi câştigi
19:30
07:00
Știrile Kanal D (R)
08:30
ap
10:30
ap
Norbit (R)
12:30
Știrile Kanal D
13:45
ap
WOWBiz (R)
15:00
ap
Jumătatea mea ştie (R)
17:00
ap
Asta-i România! (R)
18:45
Știrea zilei
19:00
ap
Știrile Kanal D
07:30
ap
Baronii (R)
08:30
Pastila Vouă (R)
09:00
ap
10:00
ap
Baronii (R)
10:30
ap
Tradiţii de la bunica (R)
12:15
ap
Specialişti în sănătate (R)
13:00
ap
Să v-amintiţi Duminica...
16:45
ap
Iubire interzisă (R)
18:30
Ştiri Naţional TV
19:15
ap
20:00
Telejurnal
21:00
Festivalul Internaţional de Folclor “Cântecul de dragoste de-a lungul Dunării”
22:00
Festivalul Internaţional de Folclor “Cântecul de dragoste de-a lungul Dunării”
23:00
Festivalul Internaţional de Folclor “Cântecul de dragoste de-a lungul Dunării”
00:00
Garantat 100%
00:55
Muzici şi tradiţii în Cişmigiu
02:40
Sport
02:55
Telejurnal
03:45
Universul credinţei
04:30
Simbolica
04:35
Universul credinţei
05:25
Imnul României
05:30
Teleshopping
20:00
Cireaşa de pe tort
21:00
ap
Schimb de mame
23:00
ap
00:00
După faptă şi răsplată (R)
01:00
Mondenii (R)
01:30
Focus (R)
02:00
15
03:30
ap
05:00
ap
Julia (R)
06:30
Râzi şi câştigi (R)
20:00
ap
Ochii din umbră (R)
21:30
ap
D-Paparazzi
22:30
12
00:30
Știrile Kanal D (R)
01:30
ap
Ochii din umbră (R)
02:45
12
04:30
ap
Pastila de râs (R)
05:00
ap
D-Paparazzi (R)
20:15
ap
23:45
ap
Să v-amintiţi Duminica... (R)
03:30
Pitici de vară (R)
04:30
ap
Consilier de urgenţă (R)
Feedback