07:00
Teleenciclopedia
07:55
Vorbeşte corect!
08:10
Universul credinţei
09:30
Pro patria
10:00
În grădina Danei
10:35
Viaţa satului
11:50
Minutul de agricultură
12:00
Viaţa satului
13:00
Tezaur folcloric
14:00
Telejurnal
14:30
Ecosisteme din Ţara Galilor
15:00
Politică şi delicateţuri
16:00
Muzici şi tradiţii în Cişmigiu
17:00
Gala Umorului
17:55
Festivalul Internaţional de Teatru de la Sibiu
18:00
Lozul cel mare
18:30
Curaj la feminin
19:30
Extragere Loteria Bonurilor Fiscale
19:45
Sport
07:00
Teleshopping
07:30
08:15
La TV (R)
08:45
ap
Casa: construcţie şi design
09:20
Teleshopping
10:00
Mama mea gătește mai bine (R)
14:00
Focus 14
15:00
Interviurile Cristinei Ţopescu
16:00
ap
18:00
Focus
19:30
ap
Cireaşa de pe tort
07:00
Știrile Kanal D
07:30
ap
Sport, dietă şi o vedetă (R)
08:45
ap
In papuci de vedeta (R)
10:00
ap
Căsătoreşte-te cu mine (R)
12:00
Pastila de râs
12:30
Știrile Kanal D
13:45
ap
Testul de rezistenţă
15:00
17:00
ap
Asta-i România! (R)
18:45
Știrea zilei
19:00
ap
Știrile Kanal D
08:15
Teleshopping
09:00
ap
Baronii (R)
09:30
ap
Vouă (R)
09:45
ap
Baronii (R)
10:15
ap
Tradiţii de la bunica (R)
11:45
Teleshopping
12:00
ap
14:00
Opriţi timpul!
16:45
ap
Iubire interzisă (R)
18:30
Ştiri Naţional TV
19:15
20:00
Telejurnal
21:00
Repriza a treia
21:50
Cervantes, tânărul rebel
00:00
Jurnal Euro
00:05
12
02:45
15
Ochiul magic (R)
03:15
Telejurnal (R)
04:05
Vorbeşte corect!
04:15
Universul credinţei
05:35
Tezaur folcloric
06:25
Teleshopping
06:55
Imnul României
20:30
ap
Schimb de mame
22:30
ap
Trădaţi în dragoste
00:30
15
02:30
15
17 (R)
03:30
12
Interviurile Cristinei Ţopescu (R)
05:00
ap
Cireaşa de pe tort (R)
05:45
Focus (R)
20:00
ap
Se strigă darul
22:00
12
Ochii din umbră (R)
00:00
15
02:00
Știrile Kanal D (R)
03:00
12
Ochii din umbră (R)
04:45
ap
Testul de rezistenţă (R)
20:15
ap
Răpire cu bucluc
00:00
Opriţi timpul! (R)
02:45
ap
Baronii (R)
03:15
Albumul Naţional (R)
05:00
12
Pitici de vară (R)
06:00
ap
Vouă (R)
06:15
Albumul Naţional (R)
jinglebells
Feedback